Opinie o Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec w Elbląg

Paulina Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemna Pani Doktor, która swoim brakiem empatii, pogardą i wyższością nad pacjentem doprowadza do łez. Niestety to Pani Doktor musi żyć z myślą, że tak traktuje swoich pacjentów. Nie polecam nikomu!!!!

ANITA Nowy wpis
@Paulina

Zmień lekarza .Trudno by pani doktor uznawała twoją wyższość, w mojej ocenie to jeden z lepszych lekarzy z bardzo dużym doświadczeniem, jest zbyt doświadczonym lekarzem by przejawiać brak empatii,i pogardę dla innego człowieka .Powiedz lepiej że poryczałaś się bo nie dała się naciągnąć na L-4. Ja gorąco polecam !!!!!!

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec w miejscowości Elbląg? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

wiesia Nowy wpis

Powiem wam ta pani jest dobra ginekolog dla mnie była bardzo dobra dbała o moja Ciążę w tamtym roku byłam w u pani doktor po zaszłam w Ciążę i do końca mi prowadziła z panią Tereską Sawicka która bardzo polubiłam jest kochana kobieta i w tym roku urodziłam córkę nie piszcie takich głupot na temat tej pani

Jolanta

Nie polecam tej Pani , jest nie miła , nie ludzka nawet bym powiedziała . Bardzo mi przykro ,że można być tak obojętnym na krzywdę drugiego człowieka i to w dodatku lekarz... I z uśmiechem na twarzy go upokorzyć gdy prosi o pomoc. Brak słów mi na tą panią.

Wiktoria
@Jolanta

No brzmi to bardzo poważnie, ale jesteś pewna że nie przesadzasz? Co takiego zrobiła ta lekarka że aż poczułaś się upokorzona?

@Wiktoria

Czytając te opinie odnosi się wrażenie że pisze konkurencja z prywatnych gabinetów.

Olga Nowy wpis
@BlackFriday

No właśnie jakieś takie dziwne się wydają, np., ta o krytyce wyglądu.XD Dlaczego jak już kogoś smarują to nie zrobią tego chociaż porządnie? Przecież to żenujące. Są podejrzenia o to, jakie konkretnie gabinety mogłyby to pisać?

Bialadama

Nie polecam z całego serca. Na pierwszym wejściu już " Doktor " Skrytykował mój wygląd, powiedziała, że to " Żałosne ".. Pod nosem się śmiała prawie cała wizytę. Diagnoza nie wiem czy trafna czy nie. Nie polecam.

@Bialadama

No to musisz mieć talent , doktor ciężko rozbawić, ale ja gdy widzę fokę w stringach to też rżę jak kobyła.Nie fantazjuj,bo cię zaangażują do Młodych Panów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Margaret

Kobiety uważajcie na tą panią doktor, odradzam wizyty u niej. Chodziłam przez około ostatni rok i "wykryła" mi mięśniaki. Z początku nic nie robiła a jak już niby urosły do prawie 5cm to dała skierowanie do szpitala. Poszłam najpierw na konsultację do szpitalnej poradni ginekologicznej na badanie a tam niespodzianka... Pani doktor która mnie badała nie znalazła żadnych mięśniaków, nic a nic. Więc odradzam panią radziszewską surowiec

@Margaret

No powinnaś się cieszyć że uszłaś z życiem, takie guzy na mózgu są oznaką jego zaniku.

Małgorzata
@Margaret

A skąd mam przez internet wiedzieć która cię dobrze badała a która zle? Zrobilabys porządne badanie obrazowe to miała na papierze a nie teraz pisanie po sieci. Nie robią tomografow, MRI, nic?

@Margaret

Powiedz szczerze, nie dostałaś L4 , zostałaś zjechana i dlatego konfabulujesz. Te mięśniak to co ,doktor wybadała różczką ,czy wahadełkiem , a może jednak zostały ujawnione w badaniu USG? i z takowym wynikiem musiałaś dostać skierowanie do szpitala.Przez rok nie robiła nic ( dłubała w nosie) a ty poszłaś na konsultację i się okazało że albo cudownie ozdrowiałaś albo wydruk z USG był nie twój.Według mnie mnie to super lekarz, miałam podobna sytuację tylko odwrotnie bo leczyłam się prywatnie i wszystko było niby OK ale poplamiałam ,dopiero wizyta u doktor po namowie mamy , uwolniła mnie od cierpienia.Od tamtej pory nie odwiedzam innych gabinetów.

Wiktoria

No widzę że od strony pacjentek niezbyt pozytywne wrażenia. A czy ktoś tu miał okazję u tej pani pracować? Jakie ma podejście do pracownika - też jest tak niemiło czy może jednak atmosfera w pracy jest fajna?

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza Krystyna Radziszewska-Surowiec - Elbląg

4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Elizy Orzeszkowej 8
    82-300 Elbląg