Opinie o Piotr Ulkowski Ulwe w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Ulkowski Ulwe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Ulkowski Ulwe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Ulkowski Ulwe w Elbląg

Czy w Piotr Ulkowski Ulwe odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Pracodawca

Zgadza się, jedynie co dobrego z tamtad wyniosłem to świadomość jacy ludzie potrafią być podli :) a co ty chłopie chcesz wyjaśniać to czemu nie dałeś umowy i kreciles za każdym razem gdy o nią zapytałem czy może sumienie cię ruszyło i chcesz kasę zwrócić za urlop na który mnie wyciołes? Haha o rozwiązywaniu problemów trzeba było myśleć gdy był na to czas a nie gdy tobie teraz się (usunięte przez administratora) pali:)

Jak wygląda ścieżka kariery w Piotr Ulkowski Ulwe? Czy trudno jest zdobyć awans?

Można rozmawiać, ja spróbowałem wszystkich stanowisk i wróciłem na zakład. Stałe godziny pracy i robota w jednym miejscu. Płacą dobrze i co najważniejsze terminowo

Czy w Piotr Ulkowski Ulwe odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Fachowiec

Odbywają się wewnętrzne igrzyska w(usunięte przez administratora)i piciu na czas. No ale co będzie bronił takich praktyk skoro marne grosze płaci się bez umów i byle sobie kieszenie na pchać :)

Welder

(usunięte przez administratora) Dalej ludzi na czarno trzyma i za urlopy nie płaci? Jeżeli tak to wszystko po staremu, można powiedzieć Firma z tradycją hahahah oby ci się (usunięte przez administratora)ten dziurawy dach na ten chciwy (usunięte przez administratora)i zrób może elewacje wkoncu bo chłopaki marzną bo nie grzejesz żeby na opale przyoszczedzic... Omijać te firmę szerokim łukiem bo to zwykły (usunięte przez administratora)

@Welder

Zapraszam do kontaktu. To, że jestem przeciwny ludziom którzy lubią alkohol spożywać w pracy, nie znaczy że nie porozmawiam o ich problemach.

@Pracodawca

Zaprosić na rozmowę to mnie mogłeś jak jeszcze robiłem w tym twoim (usunięte przez administratora) teraz nie będziesz mi dłużny już za ten urlop na który mnie okradłeś:) tę opinie to jak sam wiesz są prawda, a teraz zbierasz żniwo swoich (usunięte przez administratora) i to jak traktujesz ludzi, więc nie bądź hipokrytą i nie próbuj się tu wybielać, a jeżeli chodzi o alkoholików to ja nie byłem z tego grona tylko musiałem pracować w ich gronie. Pozdrawiam również gorąco

@Pracodawca

Niech ludzie wiedzą jakim jesteś człowiekiem i pracodawcą. Ślizganie się na ludziach do granic a potem kopa w(usunięte przez administratora) bez najmniejszych skrupułów? Tak właśnie zostałem potraktowany przez ciebie więc daruj sobie te wypociny bo gadasz straszne bzdury;)

@Welder

Jak jest jakikolwiek problem to zawsze można go rozwiązać. Anonim zawsze może tworzyć zarzuty, trochę trudniej jest jak mówi się przedmiotowo. Czyli biedny, dobry człowiek, który był zmuszony pracować z alkoholikami, powinien się teraz cieszyć że się uwolnił Mimo wszystko zapraszam aby wyjaśnić jakiekolwiek nieporozumienia

Welder Nowy wpis

Wykorzystany

Szef kawał(usunięte przez administratora) atmosfera miła podczas pracy jak lubisz sobie wypić przed pracą. Raj dla alimenciarzy wypłaty pod stołem nigdy na konto szef łamie tyle praw i paragrafów ze nie da sie zliczyć

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piotr Ulkowski Ulwe spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Piotr Ulkowski Ulwe?

Piotr i Paweł

U nas w robocie jest wyścig szczurów normalna sprawa w Elblągu wszyscy prywaciarze są chciwi to i my również. Piotras zajmuje się pozyskiwaniem środkow do życia poprzez skrecanie klepek, a ja sobie siedzę całymi dniami na kompie i oglądam facebooka. Dymam go jak młodego, ale to nic w porównaniu jak on kantuje chłopaków przy wypłacie. Ogólnie kręci się ta nasza karuzela dziadostwa, co jakiś czas przyjdzie jakiś młody poslizgamy się na nim do granic jego wytrzymałości, obiecamy umowę lepszą kasę (wiadomo, że i tak nie dostanie) no i dzięki temu Pioter sobie może fure jakaś na handel kupić. Wyznajemy tu zasadę: "Nie szanuj fachowca dobrego, możesz młodego, mieć tańszego. "

Czy w firmie ulwe występuje system premiowy? Jak to wygląda na stanowisku mistrza? Czy urlopy są 100% płatne? Czy na rozmowie o prace można dowiedzieć się dokładnie o stawce i premii? Proszę o opinie najlepiej kogoś kto tam pracował.

Zadowolony klient

Jeśli chodzi o zakupy w firmie ULWE to, muszę przyznać, sama przyjemność - meble są solidnie wykonane - ponadto: szybka wycena, profesjonalne podejście do klienta, obsługa na najwyższym poziomie - z radością polecam.

Sowa

Piotrek gdzieś jest bład, tak nie może być hahah stary (usunięte przez administratora)i tyle

Dubaj

Ciekawe

Marcinas
@Dubaj

Piotrula nie przejmuj się tam opiniami tylko dalej trzymaj ludzi na czarno po co komu umowa ;)

@Marcinas

Każdy w tej firmie ma umowę jak by co A ty nie pisz bzdur tylko może najpierw sprawdź a nie oczerniasz bezpodstawnie

Gabriela

Czyli jeszcze rok temu na pewno nikt nie dorabiał sobie tutaj na czarno?

@Gabriela

Oczywiście że nie, jak widać tu wypowiadają się osoby którym nigdzie pasować nie będzie bo poprostu chcieliby zarobić i nic nie robić Takich ludzi nikt trzymał nie będzie, a później jeszcze mają czelność się wypowiadać kłamiąc i oczerniając.

Antoni
@Geodeta

Czy to kolejny dobry argument, by nie szastać na prawo i lewo umowami? Nigdy nie wiadomo, czy nowy pracownik, to nie kolejny nierób i oszczerca?

Oklejacz głupoty
@Geodeta

A to jest akurat nieprawdą drogi geodeto, ponieważ miałem "przyjemność" tam pracować i nie mogłem doprosić się umowy pod pretekstem załatwiania to przez posredniak i różnych innych instytucji.. Zasuwalem na dwóch maszynach, pracowałem za śmieszną stawkę, jednym słowem wypruwałem sobie flaki, ale dziś patrząc na to wszystko z miejsca w którym jestem cieszę sie, że dostałem tak w piz#de u pana Piotra w zakładzie bo wiem jak działa ta branża od kuchni i jacy są ludzie. Bardzo duzo sie tam nauczyłem i poznałem prawdziwych fachowców którzy potrafili rzetelnie przekazać swoją wiedzę, natomiast szeryf to jak czapka stanie tak ja to pamiętam. Pozdrawiam starą ekipe i oby żyło nam się lepiej!

Ciekawy profil
@Oklejacz głupoty

A nie łatwiej napisać kto jest kto. Ci ludzie wyzyskiwani, pracujący za tak niskie stawki, non stop narzekający, wykwalifikowani fachowcy zmieniający zakłady co kilka miesięcy. Pracuje tu od 8 lat i ci co odeszli to nie byli napewno wykwalifikowani, a na dodatek ci co pracowali na 2 maszynach, pozdrowienia dla fachowców

@Oklejacz głupoty

Wyprowales sobie flaki oklejając jedną kuchnie dziennie ? Czy stojąc na CNC powierciłeś 20 boków 20 wieńców 20 półek i kilka boczków czy tylnikow przez cały dzień do tego byłeś 3 razy na fajce i 5 razy w kiblu Bo w tej firmie więcej się nie robi dobrze wiesz ze meble są drogie i dobre jakościowo i nie sądzę żebyś się przy tym napracował trzymając podczas wiercenia telefon w dłoni przecież wkładasz element i czekasz dodatkowo wklepanie programu zajmowało ci godzinę …….Dobrze wiem kim jesteś i przynajmniej szacunek dla ciebie ze nie piszesz aż takich kłamstw jak pozostali którym nigdzie nikt nie dogodzi - zwykli narzekacze i nieroby. Jak by poszli do wojcika na pakowanie czy Rajmana to by zobaczyli jak będą się czuć po 8 godzinach pracy. Pozdrawiam cię kolego mimo wszystko

Oklejacz głupoty
@Geodeta

Hehe nie masz pojęcia kim jestem bo zanim stanęło CNC na zakładzie to było dopiero w fazie planowania zakupu owej maszyny :) także nie miałem przyjemności wsadzić tam 20 wieńców czy boczków dziennie, natomiast miałem przyjemność zrzucić 80 płyt ręcznie z transportu, a jak sam pewnie wiesz trzeba mieć trochę charakteru w łapach do tej roboty ;) pozdrawiam gorąco.

@Oklejacz głupoty

80 płyt ? Tu tyle w zyciu nie było jednorazowo Chyba przez cały tydzień po trochu i to w 4 osoby ???? to ściągałeś ???? Nigdy w tej firmie nie ściąga płyt mniej niż 3 osoby

Kolo
@Geodeta

Oceniamy ulwe? O czym ty piszesz.Takie rzeczy możesz wciskać nowym pracownikom Piotrek.Zero szacunku i ślizganie się na każdym ile tylko można do tego foch 10 razy dziennie.Ale to już historia.Nie wierzcie w żadną dobrą opinię ta firma to czarna wdowa

Szalenie Ambitny
@Kolo

Dokładnie tak ślizganie się do granic możliwości, aż wkoncu człowiek sam rezygnuje bo rzygać się chce od słuchania obietnic o podwyżce i lepszych warunkach pracy ,a o umowie nie wspomnę.. Wszystko liczone na styk a potem pretensje, że mu coś zabrakło zarzucając niekompetencje pracownikowi. Pomieszczenia socjalne przypominają średniowiecze jak i zarówno pakiet socjalny dla pracowników którego tak naprawdę nie ma. Kiedyś uderzylem do niego o premię bo był naprawdę produktywny miesiąc to wyjął z kieszeni 50 zł i zapytał czy starczy? To chyba świadczy samo o tym jakim sknerą i krętaczem jest pan Piotr :) Omijajcie ta firmę szerokim łukiem jeżeli nie chcecie stracić zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Kerownik

Czy firma Piotrek i przyjaciele nadal jest rajem podatkowym dla alimenciarzy? Proszę o merytoryczną opinię.

Agnieszka
@Kerownik

Nie rozumiem, a czemu miałoby tak tam być?

Brak szacunku
@Kerownik

Taa dalej płaci pod stołem, warunki pozostawiają wiele do życzenia szatnie jak piwnica, zimą w kurtce lepiej robić bo rozchorować się można bo szkoda opału, a pali się tam raz od wielkiego dzwona i tak byle czym, a o BHP nie wspomnę bo to tam nie funkcjonuje. Ogółem firma nie godna polecenia idźcie lepiej do Wójcika narobicie się, ale chociaż wiadomo za co.

@Brak szacunku

muszę dopytać o bhp. skoro nie funkcjonuje to ile w ostatnim czasie było wypadków z tego powodu? dodatkowo czy nikt jeszcze nie myślał, żeby to zgłosić? ktoś z szefostwem o tym rozmawiał?

U Piotrka BHP oznacza bezpieczeństwo hamuje pracę haha

Kolo
@Sowa

Brawo Marcin pełne poparcie też już tam nie robię to jest (usunięte przez administratora) żenada

Oj marcinas
@Sowa

No marcinas Ty też za bystry nie byłeś, ale chociaż takich głupot jak Piotrek nie gadales, że do SCM-a na szkolenia pracowników wysyłasz. Na temat roboty nie za wiele miałeś do powiedzenia, ale taki ogon na zakładzie też potrzebny był, żeby połechtać ego Piotrasa, jak to dynamicznie firma się rozrasta że takie funkcje zostają powołane hahaha a tu benc niezły ambaras wyszedł z marcinasem i szarpanina po pipach huehue hue

Sowa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko: MONTER MEBLI Praca przy składaniu mebli w stolarni. Wymagane doświadczenie. Oferujemy: -praca na czarno -skandalicznie niskie zarobki -stos obietnic o podwyżce -spartańskie warunki pracy -nadgodziny płatne lub nie -fochy szefa gwarantowane -patrzenie na ręce Jesteś idealnym kandydatem jeżeli lubisz wychlać w pracy.

Paweł J
@Sowa

Oj Sowa Sowa mam nadzieje ze znalazłeś wkoncu prace w której się tylko leży ???? Nie oczerniaj i nie pisz bzdur

@Paweł J

A co konkretnie z tego to bzdura według Ciebie? Może ewentualnie naprostujesz to, żeby już nikt wątpliwości nie miał?

Paweł J
@Gabriela

Nikt tu na czarno nie pracuje, żadnych nadgodzin tez tu nie ma, a Sowa to leń i poszedł na własne żądanie nikt za leżenie płacił nie będzie. Prezesa więcej nie ma niż jest, wiec kto patrzy mu na ręce ? Każdy w tej firmie wie co ma robić, i nikt nikogo pilnować nie musi, jeżeli przyszedł do pracy i po prostu robi swoje. Stek bzdur specjalnie na złość napisane i tyle.

Kubuś i przyjaciele
@Paweł J

To chyba od niedawna co? Bo wcześniej umowy mieli tylko wybrańcy, pomijam oczywiście alimenciarzy bo tacy to złotem byli. A sowa to idio&ta z definicji nie wiem czym kierował się Pieter jak go przygarnął chyba było mu go szkoda. Gościu nie umiał nawet dobrze podpier#dolic kogoś bo zawsze coś przekręcił i nawet sam siebie potrafił wkopać, a na temat stolarki to nawet nie wypowiadam się w kategorii tego osobnika bo nie ma z tym nic wspólnego. Potem się relacja popaprała i nie miał gdzie marcinas deski okleic :((( chyba nie do końca taki stek bzdur bo z tymi umowami to nie było tak kolorowo, teraz może faktycznie jest inaczej, nie wiem? Ale wcześniej większość załogi na czarno zasuwała, także nie ma co na siłę próbować się wybielać jeśli sam dobrze wiesz,ze tak było :) a jeśli twierdzisz odwrotnie to jedynie świadczy o Tobie.

@Kubuś i przyjaciele

Kiedyś może i tak ale to około 10 lat temu I taki pracownik który przychodził świeży to miał umowę chociażby na okres próbny a nie ze wcale. Sytucja jest normalna i nikt na ,,czarno,, nie pracuje. Pozdrawiam

Kłapouchy
@Paweł

A według jakiego kalendarza? Chyba Majów :D wiesz co.. Nie chce wdawać się w polemikę bo widzę, że idziesz w zaparte. Zapytam inaczej, czym różni się wibrator od szefa? Ten pierwszy nigdy nie będzie prawdziwym ch#ujem :)

Julia
@Paweł

Nie rozumiem w ogóle tej debaty, albo się ma umowę albo nie ma, i tyle. A jak nie ma no to chyba się nie idzie do takiej pracy. A stazow tam nie mają jakichś?

Krystyna

Ile zarabia brygadzista w tej firmie?

Tadziu
@Krystyna

Marne grosze i praca (usunięte przez administratora), a pozatym to mała firma i szef ma straszny przerost ambicji bo uważa się za dyrektora handlowego hahaha najpierw to trzeba skończyć szkołę w tym kierunku, bo właścicielem może i jest ale to tylko tyle

Szef Tadzia
@Tadziu

Z tego co mi wiadomo to ma , ale ciekawi mnie kim jest tadziu i krystyna

@Szef Tadzia

Kiedyś przyjdzie czas, że ludzie nad głowami będą mieli hologramy swoich nicków jak ten diamencik w Simsach to już nie trzeba będzie się zastanawiać. ;p Albo można też użyć nawet dziś plakietki imiennej.xD

SD
@Krystyna

Zarabia tyle na ile zasługuje od 5000 wzwyż stałej pensji + do tego 700 zł premi w miesiacu. Do tego masz wszystko na papierze. Fakt pracowałem rok tylko bo mi choroba przypadła ale tyle miałem.Wiadomo Że obowiązków jest sporo ale i pieniądz na czas .

Czy firma Piotr Ulkowski Ulwe kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Biuro

Oczywiście , ważne jest dla nas podejście do zleconego zadania i umiejętności

Widzę że poleciało ogloszonko na rodzimej stronce tylko czemu anonimowo bez nazwy firmy?

Xd

Zatrudnił sobie pożal się Boże,, BRYGADZISTE,, i wszystko się zepsuło jakość spadła do poziomu,, IDZIE MASÓWKA,,NIE JAKOŚĆ! BO SZEF SAM NIE PILNUJE i klimat zerowy SZEF SAM W SOBIE DOBRY CZŁOWIEK A TEN NIBY BRYGADZISTA NIE MA I NICZYM POJĘCIA TYLKO WIE JAK PALCA W DU.... Trzymać NIEDŁUGO STRACI WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Ulkowski Ulwe - Elbląg

• Jak się pracuje w Piotr Ulkowski Ulwe?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Ulkowski Ulwe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Ulkowski Ulwe?

Piotr Ulkowski Ulwe
  • Nowodworska 27 lok. C