NEPTUN ENERGY

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NEPTUN ENERGY

Tomasz
Klient

Z firmą mam przyjemność kontaktu już 4 raz. Pierwszy montaż u mnie a 3 kolejne u rodziny. Podoba mi się to, że niczym nie trzeba się martwić. Wszystkim zajmują się od początku do końca. Pomagają w pozyskaniu dotacji od Państwa. Bardzo miły kontakt. Przedstawiciel wszystko tłumaczy i wspiera od początku do końca instalacji. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam usługi tej firmy.

Teresa
Klient

Instalacja na mikrofalownikach zamontowana w lutym, działała nawet w okresie dużego zacienienia, bardzo szybki montaż, ekipa monterska na medal ! Świetne doradztwo ze strony handlowca który od początku do końca nadzorował cały proces montażu oraz udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Z ręka na sercu polecam firmę ! Dobra profesjonalna robota !!!

Oskar
Klient

Gorąco polecam firmę. Długo z żoną zastanawialiśmy się nad wyborem firmy i instalacji. Mieliśmy wiele ofert ,ale bardzo długie gwarancje jakich jeszce żadna firma nam nie zaproponowała, fachowa obsługa doradcy oraz cena adekwatna do jakości przekonała nas do tej firmy. Montaż również przebiegł bardzo sprawnie. Będziemy zdecydowanie polecać z żoną firmę Neptun Energy. Pozdrawiam

Aleksandra
Klient

Wykonałam wiele rozmów z przedstawicielami handlowymi pracującymi w fotowoltaice, ale zespół Neptun Energy to zupełnie inna liga.Chodzi tu zarówno o precyzyjne wyjaśnienie zawiłości technicznych, ale również osadzenie tego w realiach.To co najbardziej urzeka to zaopiekowanie się klientem.Nie ma się na żadnym etapie prac poczucia, że nie wiadomo co dalej i dlaczego. Z całego serca polecam!

Klient

Niestety jestem zmuszony wejść na drogę prawną z wyżej wymienioną firmą. Dodam tylko, że przed podpisaniem umowy przedstawiciel handlowy z miłą chęcią wszedłby mi w cztery litery. Za to co się dzieje po to istna porażka. Kontakt prawie zerowy z wyłączeniem pani z biura. Powiem tak. Panele stoją , nie działają, ja zapłaciłem. Nikt nie chce się pofatygować aby sprawdzić co się dzieje z instalacją. Ta firma to (usunięte przez administratora) ! Dodatkowo szukam osób również poszkodowanych w ostatnim czasie przez neptun energy.

Waldek Nowy wpis
Kandydat
@Klient

to już nie Neptun Energy tylko RM sp. z o.o. tak wynika z KRS

Emilia Nowy wpis
@Klient

A co ci się stało, co tam się zdarzyło? Przecież to trzeba mieć jakieś podstawy prawne nie

Klient Nowy wpis
@Emilia

Gdybym nie miał podstaw prawnych to raczej nie wchodziłbym na drogę sądową. Może Pani wie lepiej co ta firma u mnie odwaliła ? A czytanie ze zrozumieniem nie boli proszę pani. Proszę jeszcze raz przeczytać mój pierwszy wpis. Pozdrawiam.

Dorota Nowy wpis
@Waldek

A czemu taka zmiana? Wiesz może?

Jak szefostwo w NEPTUN ENERGY traktuje ludzi?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NEPTUN ENERGY?

Filip
@Pytanie

Dostaliśmy auto, druki szkoleniowe i spoko jest to że od początku do końca procesu nauki do samodzielności jest się prowadzonym za rączkę.

Mati
Kandydat
@Filip

A jak z zarobkami w tej firmie? Po jakim czasie miałeś pierwsze zarobki i jakie mniej więcej?

Natalia
@Filip

Możesz powiedzieć ile trwa ten proces nauki do samodzielności? To idzie w tygodnie czy miesiące?

Czym w NEPTUN ENERGY zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NEPTUN ENERGY. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PRACA BEZ DOSWIADCZENIA?
Sebastian Szymański
Klient

Używam instalacji przez nich wykonanej od końca lipca. Faktycznie czuje się różnicę w rachunkach. Jestem zadowolony. Pozdrawiam cały zespół!

Kamil
Klient

Jestem zadowolony ze współpracy. Polecam, Pełna profeska.

Karol
Klient

Firma poprawiała u mnie instalację po innej. Okazało się, że panele zostały źle zamontowane, plan instalacji jest zły i cień uniemożliwia pełnowartościowe wykorzystywanie mocy instalacji. Po ingerencji Neptun Energy wszystko działa jak trzeba. Mogłem od razu wszystko zrobić u Was - dzięki!

Michał
Klient

Firma pomogła mi załatwić 3 tys dotacji na wykonywaną instalację a do tego dostałem 1000zł za polecenie ich moim teściom i sąsiadowi. Instalacja działa super. Gorąco polecam!

Mariusz
Klient

Firma robi świetnie działające instalacje. Ich inżynier jest bardzo dobry w tym co robi. Zamówiłem instalację z polecenia rodziny. Gość projektuje tak, że nawet we względnym zacienieniu wszystko działa!! Trochę się bałem zaczynać jakikolwiek mont przed samym wyjazdem wakacyjnym ale na próżno bo wszystko było w czasie zgodnie z terminami. Gorąco polecam!

Katarzyna
Klient

Jestem eco świrem i już od kilku lat chciałam panele na swoim dachu. 2 firmy robiły podejście do zaprojektowania instalacji na moim dachu i obie odmówiły z powodu dużego zacienienia. Przyjechał do mnie doradca z Neptuna z Panem inżynierem Jackiem. Starszy gość który zna się na rzeczy bo niecałe 2 tyg. później miałam już na dachu gotową do użytku instalację! Pomimo zacienienia którego bali się wszyscy, instalacja jest wykonana tak, że panele sprawdzają się i wszystko działa jak trzeba. Polecam usługi tej firmy!

Monika
Klient

Współpracuję z firmą już nie pierwszy raz. Kilkukrotnie dla rodziny, teraz dla siebie. Instalacja działa nawet w dużym zacienieniu, montaż również bardzo szybki. Firma profesjonalna, bezproblemowo i szybko pomagają z uzyskaniem dotacji od państwa. Z czystym sumieniem mogę polecić. Napewno nie jest to nasza ostatnia współpraca.

Tomasz

Teresa

Oskar

Aleksandra

Kamil
Klient

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Szymon Masło?

Kasia

Może posiadacie informacje jak w firmie rozwiązywany jest problem z urlopami?

Izabela

Jak teraz wygląda sytuacja? Bo myślałam o aplikacji...

xxxxxx

Moje smialo polecic wspołprace :)

Zostaw merytoryczną opinię o NEPTUN ENERGY - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie NEPTUN ENERGY?

Liczba opinii klientów firmy NEPTUN ENERGY, to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEPTUN ENERGY