Opinie o Józefa Nowak Piekarnia Frania w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Józefa Nowak Piekarnia Frania. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Józefa Nowak Piekarnia Frania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józefa Nowak Piekarnia Frania w Łazy

Daniel 17 Nowy wpis

Dużo ukraincuw śpi nad piekarnia jest możliwość pracować osobno

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Józefa Nowak Piekarnia Frania?

DO

Nadgodziny poza umową

Pszemek Nowy wpis

Myślę że jest możliwość nawet na starszego chlebaka

Damian Nowy wpis
@Pszemek

Nie brzmi to za dobrze, Ty tak na poważnie?

Czy w Józefa Nowak Piekarnia Frania pracuje się na open space?

Pszemek Nowy wpis

Chyba tak piekom chleb

A s

Witam minęły 2 mies odkat pan został powiadomiony ze Pana pracownik i jego żona miała styczność z osobą ktura podczas interwencji policji oświadczyła ze ma gorączkę i złe się czuje . Dodatkowo żona tego pracownika ma chore dzieci na coś a sama nie pojechała na sprawę ważna dla niej? Dotego pana dwie pracownice dalej chodzą na papierosa kaszlą być może od papierosuw? A Pana pracownic co mi dziś sprzedała chleb nie miała maseczki na nosie!! ani rękawiczek??

Nieznajoma
@A s

Chłopi nieznam Cie ale twoje opinie to są nie na temat a przedewszystkim popierwsze idz do szkoły i naucz sie gramatyki nie pozdrawiam A Piekarnie Franie moge z czystym sumieniem polecic wszystkim

Ortografia

Dawid
@A s

Ale masz nudne życie ???? twoja ortografią pozostawia wiele do życzenia. Idź dziecko lepiej do książek, a nie wypisujesz pierdoły anonimowo.

@Dawid

A czy ty podasz swoje dane to napisz Potem napisz czy się zaszczepiles bo agresjia stan nerwowy to objaw K 19 Anonimowo? Chcesz mojie dane a może telewizor pralkę chcesz kredyt wziąść na mnie czy piekarnia ci kazała zapłaciła co długi majia i każą Ci ściągać dane by kredyty brać na wnuczka a może się za bująłeś we mnie chłopcze ja mam męża szkoda mi cie ale se kogoś znajdziesz nie martw się. A mnie nie obrażaj wiesz co to ajpi telefony policjia cie znajdzie za prube wyludzenie danych pa misiu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Józefa Nowak Piekarnia Frania? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
A s

Kaszlą y pracownice bez badań podające i krojące chleb bez rękawiczek nie każdy klijiet dezefekujie ręce nie ma limitu ani odstempu jest pandemia brak badań nawet właściciel nie odpisał od zeszłego roku na temat badań ww opinie. Coś ukrywają chęć zysku jest większa niż nasze zdrowie. Sami pomyscie by puzniej nie żałować ją już zdecydowałem

As

Za obrażę zgłaszam do prokuratury dziś technika policji ustali kto i skąd pisał miłego dni i dużego odszkodowania dla mnie życzę sobie

@A s

Weź się człowieku lecz i naucz się pisać po Polsku. To nie jest portal do rozmów z właścicielem firmy. Nie odpowiada Ci robienie tam zakupów to rób je gdzie indziej. A jak masz wątpliwości co do stanu zdrowia pracowników to zgłoś je tam gdzie trzeba, a nie pruj się w internecie. Piekarnię polecam i pozdrawiam pracowników.

@Jurek

Zdrowie najważniejsze gdyby nie mieli nic do ukrycia to właściciel by odpisał że skoro klijieci się obawiają to zrobi testy i nie pozwoli w miejscu pracy na takie zachowanie pracowników a tu prawie rok i cisza od właściciela ??? ludzie mają swuj rozum i proszę nie polecać bo jak toś się zarazi o ile już się nie zaraził a nie jest Pan lekarzem i nie może Pan twierdzić że dwie pracownice są zdrowe po prostu nie miały testu prawda

@As

Skąd wiedza, że pracownicy nie mieli robionych testów ? Może mieli, ale nie muszą się z nimi afiszować. Nawet jeżeli mieliby zrobiony test, to zawsze mogą się zarazić później i też zachorować. Nawet jeżeli pracownice kaszlą, to wcale nie oznacza że mają COVID19. Może to tzw. (usunięte przez administratora) Ja przeszedłem w ubiegłym roku COVID19 praktycznie bez kaszlnięcia. Proponuję robić zakupy w pobliskiej Biedronce, chyba że tam również wszyscy kaszlą i nie może Pan tam chodzić albo już Pana nie wpuszczają bo mają dość.

@Jurek

Widzę że sami pracownicy piszą na stronie piekarni. Panie nie chodzi o sam kaszel pan nie czyta całości. Nie ma co dyskutować czas pokaże. Ale skoro pan wspomniał że był Pan zarażony zeszłym roku to ważne dla potencjalnych klijetuw i Pan mając taka wiedzę chodził Pan do tej piekarni? Lekarz musiał Pana informować ze wirus utrzymuje się przez 6 miesięcy w organizmie po wyzdrowieniu proszę napisać w jakich miesiącach pan robił zakupy w piekarni chyba zezmy się nie spodkali ja już się obawiam ile osub było w piekarni jak Pan robił zakupy powiadomił Pan sanepid? Dobrze ze pan to napisał bo lekko bolały mnie nerki ale myślałam że się przezebilam. Kiedy Pan byl

Kłania się ortografia

@As

Co chwilę tam chodzę. Chorowałem w grudniu więc do lipca proszę nie przychodzić do piekarni. Obsługa się ucieszy, że nie muszą takiego (usunięte przez administratora) obsługiwać.

PO
@Jurek

Przechodzę wirusa klijiet byłem w piekarni nie każdy miał pracownik maseczkę na nosie raczej na brodzie rękawiczek brak chleb krojony jeśli kolejny test potwierdzi będziemy występować o odszkodowanie

Higiena brak słów

A s

Brak badań kaszlonce osoby pracujące brak maseczek pala papierosy za drzwiami kaszlą od papierosuw masakra a od czasu pierwszego zaniedbania właściciel nie zlecił badań chociaż były darmowe w czasie pandemia i nie kturych osub co nie dbają o własną chigienie tylko żeby z kończyć dniuwke bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze przede wszystkim

Pała z języka polskiego

A s

Brak maseczek i rękawiczek w czasie pracy przy chlebie to katastrofa do szkoły chodziłem wiem co to Higiena osobista i pandemia a kto nie przeszczegajac naraża innych ludzi ludzie sami zdecydują jak się zaraża od waszych pracowników i proszę bez obrazy skany i sprawa cywilna bedzie

przykre

A s

Dotego to Pan odpowiada gdyby Pana pracownicy byli nosicielami. Bo nie zrobił pan testu!!! A nie odpowiedział na opinie tylko zmienił temat celowo bo testu by wykazały a Pan nie ma pracowników na zmianę nie dba pan o bezpieczeństwo w przeciwnym razie po uzyskaniu informacji odrazu by Pan zrobił testy tym bardziej że testy są za darmo a skoro Pana pracownik miał kontakt z osobą chora i dwie Pana pracownice jak pala przed piekarnia kaszlą i plują to chyba powinien się Pan zainteresować informuje że robię skan rozmowy i sanepid i bhp. Dotego odpowiada pan cywilnie gdy okaże się że ktury z Pana pracownic jest nosicielem a Pan był informowany to zmienił pan odrazu temat pisząc że prosi pan o opinię innych. Pan powinien najpierw zainteresować się pracownikami by my klijeci byli bezpieczni bo unikając odpowiedzi od 2 miesięcy i zmieniając temat rozmowy świadczy pan tylko to że BOJI się Pan że ktoś będzie miał wynik dodatni bo inaczej już dawno by Pan napisał odp że np moji PR są zdrowi a tu 2 mies i zmiana rozmowy brak reakcji jak by Pan się czegoś bal lub coś ukrywał. Pan musi dbać o bezpieczeństwo klijetuw testy Pana pracownicy mają objawy a jeden miał kontakt z chorym.

ortografia

Danuta

Witam, czy mógłby ktoś mi napisać, w jakich godzinach otwarta jest piekarnia Frania w Łazach? Czy można zrobić tam zakupy w weekendy i święta? Będę bardzo wdzięczna za informację na ten temat.

A s

Proszę odpowiedzieć na pytanie a nie zapisywać pytaniami widocznie pan coś ukrywa jeśli chodzi o pańskich pracowników bez maseczkę pala kaszlą nie wiadomo czy po papierosach kaszlą bez rękawiczek podajecie chleb pakujecie krojony też bez rękawiczek nie wspominając o maseczkach

A s

Czy wasz pracownik Do. Miał test na korona wirusa?

Właściciel
@A s

witam Opinia jak i sama wypowiedz jest troszkę nieskładnie napisana. Ale mogę zapewnić że żaden z pracowników nie ma objawów sugerujących chorobę. Co więcej nikt nie był za granica ani w rejonie podwyższonego ryzyka zachorowania. Pracownicy jak i właściciele starają się dołożyć wszelkich starań aby zachować zasady bezpieczeństwa pracy, jak również przestrzegać obowiazujace przepisy co do panującej epidemii. Pozdrawiam

@Właściciel

Czyli potwierdza pan że D. O nie miał testu na korono wirusa . Swoją odpowiedzią ktura jest bardzo składna. I bierze Pan całkowita odpowiedzialność za koszta leczenia . Informuje że nie trzeba być za granicą a że nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi nie może Pan tak pisać bo pan tego nie wie Pan też może być nosicielem korono wirusa bez objawowo. Aby Pan i Pana firma piekonca chleb była zetelna i dbała o bezpieczeństwo klijetuw proszę o przeprowadzenie testu i wtedy pan będzie mugl napisać odpowiedź zetelna albo zawiesić działalność przez sanepit biorąc pod uwagę iż byle ostatnia i klijeci jak i pracownicy przebierają chleb bez rękawiczek a maseczki tylko na ustach aż się we nie zagotowało bo teraz ja mam kaszel i jak bym wcześniej wiedział poszedbym do biedronki po chleb a nie ryzykował. Ruwnierz Pana kierowca nad ranem nie ma rękawiczek i maseczki a panie wychodzą palić papierosy za dzwi piekarni bez maseczki i rękawiczek to akurat utrwaliłem bo albo jestem chory na gardło albo żeście mnie zarazili to też moja wina bo się polaszczylem na swierzy chleb zamiast kupić w biedzie

A s

Czy wasz pracownik do miał test na korono wirusa?

A s

Żona pracownika Do byla18. 08. 20 na imprezie było włamanie jej brat oświadczył że jest chory i ma gorączkę Czy ten pracownik miał test na kornowirus czy jest bespiecznie kupować od was chleb i wasze wyroby

Zostaw merytoryczną opinię o Józefa Nowak Piekarnia Frania - Łazy

Józefa Nowak Piekarnia Frania