Opinie o 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska w Inowrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy pensja w 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Nauczyciel, ich ogłoszenie jest 26 marca na InfoPraca.pl.

Dominika

Cześć, jak duży jest już ten klub dziecięcy? Powstała nowa grupa? Widziałam ogłoszenie sprzed trzech lat dla opiekunki do dzieciaków. Urząd Pracy pomagał wyszukiwać, chodziło o opiekę nas 3latkami w czym się lubuję. Jakie mam szanse aby móc się zatrudnić? Są od lat stałe Panie czy jednak zdarzają się odejścia?

Ilona Nowy wpis

Skąd ta informacja, że te Panie pracują bez umowy, zwłaszcza, że Pani wyżej pisała o pomocy UP? I jeśli z tymi wypłatami faktycznie by tak było to czemu wcześniej nikt takiej opinii nie wystawiał? Zostawało to ostatecznie rozwiązane?

Użytkownik Nowy wpis
@Ilona

Tak z urzędu jest ,byla oferta ale to zleceniowka, z resztą nie ważne...pracownicy nie maja wypłat,a z dnia na dzień jest coraz gorzej..każdy siedzi cicho bo się boją? Jak można prowadzić przedszkole traktując tak pracowników??? Żenada .

Zostaw merytoryczną opinię o 1 Klub Dziecięcy Froguś 2 Niepubliczne Przedszkole Froguś Joanna Loks-Wiśniewska - Inowrocław

• Wojska Polskiego 5
    88-100 Inowrocław