Opinie o Barbara Rydlichowska Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne w Inowrocław

counter
Mariusz Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam ,Pani tzw.uzulpatorka nastawiona typowo na dochód,zlobek to kpiny to żaden zlobek A czesne 950zl...kwota z kapelusza....inowroclaw to.prywatny folwark ?tak Cię ta osoba czuje jednakże już niedługo.....

DAREK Nowy wpis
@Mariusz

W sprawie przedszkola w Bydgoszczy toczy sie postepowanie o uchybienie godnosci nauczyciela ,dziecko doznało wypadku nie wezwano karetki ,nie udzielono pomocy ,dziewczynka ze złamana w 2 miejscach raczka czekała na pomoc 3 godziny az odbierze ja Ojciec.P.Rydlichowska skomentowała KREW SIE NIE LAŁA!!!!!! POdała fałszywy numer polisy OC.

Jarosław Nowy wpis
@DAREK

To przykre co napisałeś. Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu i chciałbym ustalić, czy rzekome postępowanie zostało może już zakończone? Jeżeli nie to bardzo Cię proszę, abyś Darku napisał na jakim jest etapie. Chcę dokładnie ustalić, jak to wszystko wygląda. Mam nadzieję, że z Twoją pomocą mi się to uda? Liczę na Ciebie.

Co wiecie o firmie Barbara Rydlichowska Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne w mieście Inowrocław? Nadal czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

julia Nowy wpis
@Administrator

nie polecam ,typowa handlara ,zaden pedagog,minimum płacy kadra nie wyszkolona .

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Rydlichowska Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad