Opinie o Auto Fox Marcin Kwietniewski w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Fox Marcin Kwietniewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto Fox Marcin Kwietniewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Fox Marcin Kwietniewski w Grudziądz

Czy w tej firmie istnieje jakiekolwiek stanowisko, które by wymagało obsady? Szef sam pracuje przy sprzedaży aut, czy jest ktoś też na etat zatrudniony? Lubię samochody i właśnie w sprzedaży szukam zatrudnienia. Jak kogoś przyjmuje to znacie warunki ile płaci i czy umowa o pracę jest? Wpisów za bardzo tu nie widzę od pracowników, dlatego to mnie zastanawiło... pzdr:)

KASIA Nowy wpis

Bardzo jest mi przykro, że nie dotrzymuje Pan słowa, nie dosłał drugiego obiecanego klucza zapasowego. Wszystko pięknie do czasu przesłania potwierdzenia zarejestrowania auta w Polsce. Później nie odbierał telefonów, może że dzwoniłam z innych numerów. Do tego kłamca, chamski i arogancki. Panie Marcinie, proszę mi uwierzyć, że jest mi bardzo przykro, że okazał się Pan (usunięte przez administratora) i kłamcą. Nie chodzi o kwotę 450 zł za dorobienia kluczyka, ale kłamstwa i chamskie zachowanie od czasu kiedy miał już Pan wszystkie potrzebne dokumenty. Olewanie klienta w 100% wychodzi Panu perfekcyjnie.

Przestańcie pisać bzdury. Nowy wpis

Osobiście kupiłem auto trzy lata temu i nie ma z nim żadnego problemu. Chodzi bez awarii. Jedyny koszt to wymiana filtrów, oleju i kupno akumulatora. O samochód trzeba dbać nawet kupując używany.

Klientka Grudziądz Nowy wpis

Witam Wstrzymywalam się z opinią 3 miesiące od zakupu auta od AutoFox gdyż różnie może się wydarzyć.. I teraz mogę powiedzieć że nie zgadzam się z niektórymi opiniami które tu występują ale nie o to chodzi. Kupiłam auto od Auto Fox które oglądałam 2 tygodnie , byłam tam prawie codziennie i za każdym razem właściciel poświęcał mi maximum czasu tyle ile trzeba, jednego dnia 1h 2 20 min każde auto które mi się podobało mogłam przetestować, wyjechać nie było problemu. W końcu decyzja zapadła biała strzała która wpadła mi w oko jest moja. Papiery przygotowane pefekto żadnych problemów, do czasu przejechania 175 km Auto wróciło na lawecie do warsztatu... I wtedy dopadł mnie szał.. Dzwonię do właściciela Auto Fox, w stanie kurwicznym... Ale ze spokojem temat ogarnięty zapomniałam zatankowac gazu heheh co prawda cewka strzeliła ale Pan Marcin zrekompensowal naprawę ???????????? Na te chwile auto śmiga bez zarzutu do tej pory mam kontakt z Właścicielem.. Ja z całym spokojem polecam Auto Fox

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Fox Marcin Kwietniewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zakup

Witam, przestrzegam Panstwa przed zakupem auta w Auto fox , poniewaz wlasciciel nie pozwala sprawdzic aut w autoryzowanym serwisie, auta spraedza tylko u znajomych na stacjach diagnostycznych. Pobiera zadatki w formie wyslanej smsem bez żadnych podpisow obu stron. Mąż zakupil u niego auto ktore sie zepsulo i mial generalny remont silnika po 1 miesu zakupu.

Zbyszek T

Ech ci handlarze.... a ponoć to tylko taksówkarze to (usunięte przez administratora) i złodzieje....dopytujesz się gościa w jakim stanie jest auto, czy ma ogniska rdzy, uszkodzenia, i czy przechodziło jakieś naprawy blacharsko-lakiernicze. Goguś przy drugiej rozmowie telefonicznej, ponoć po powrocie z Holandii robi ze mną szczegółowe oględziny pojazdu znajdując jedynie wgniotke i dwie drobne rysy sięgające do podkładu, zapewnia że nie było najdrobniejszych napraw, brak jest innych rys i uszkodzeń. Na moje pytanie czy mogę śmiało przyjeżdżać po auto mówi twierdząco, że tak! Auto jest w oryginale!Nie lakierowane! Nie naprawiane! Silnik suchy, wnętrze niezniszczone itd... SUPER!!! SUPER!!! No więc jadę z Białegostoku do Grudziądza (około 400 km)i znajduje kwiatki w postaci kupy ognisk rdzy na przedniej masce, ognisk rdzy na nadszybiu przedniej szyby, niechlujnie wycięty i wymieniony tylny lewy błotnik, pomalowany tak że aż lakier bazowy i bezbarwny napłynęły na uszczelkę bocznego okna, beznadziejnie spasowany po naprawie przedni zderzak z lampą, wnętrze pożal się boże, nabłyszczone, wypakowane. Na moje uwagi o samochodzie i OSZUKANIU MNIE, Goguś stwierdza że "ALE NIE JEST BRZYDKI !!!" Ja to widzę troszeczkę inaczej, dołączam zdjęcia do opinii, ogólnie jeśli chcecie zaoszczędzić czas podróży i pieniądze na nią, to sobie odpuście tego gościa, szkoda czasu i nerwów, ja osobiście nie polecam !!! PS. Panie Marcinie jak tam ??? sprzedał już się czarny FIAT CROMA po dachowaniu, którego oferował Pan z lekko bitym przodem??? Tak tylko pytam.....

aneta

wszystko ok. z auta zadowolona. Lubię atmosferę w Auto Fox Marcin Kwietniewski za: kontakt z wlascicielem

Mlody

Gość mało kompetentny w ogóle nie słowny .Osobiście NIE polecam.Umawia się i nie dotrzymuje słowa.

@Mlody

Ja uważam że jest to osoba bardzo kompetentna zna się na tym co robi spotkałem wiele innych osób zajmujacych się handlem ale z tym panem kontakt jak i załatwienie wszelkich formalności było czysta przyjemnością. Ode mnie duży pozytyw

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Fox Marcin Kwietniewski - Grudziądz

Auto Fox Marcin Kwietniewski