Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka

Grudziądz

Opinie o Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka

KAMILA

TO PO PROSTU ŚMIESZNE ,WŁAŚNIE DOSTAŁAM TELEFON ,ŻE RZECZYWIŚCIE BYŁ NIE TAK ZŁOŻONY,INNY PRACOWNIK GO ZŁOŻYŁ I PODOBNO DZIAŁA. DZWONIĄC POWIEDZIAŁ, ŻE CO MÓGŁ NAPRAWIŁ ,ALE O CPYKAJĄCE OTWIERANIE NIESTETY NIE NAPRAWIĄ BO TEN CO POPSUŁ ,STWIERDZIŁ ,ŻE NIE BYŁO ŚRUBKI I TAKI ODDAŁAM DO NICH.WŁAŚNIE (usunięte przez administratora)

KAMILA

TRAGEDIA TO MAŁO POWIEDZIANE!!!!! Zostawiłam laptopa do wyczyszczenia fizycznego,czyli z kurzu. Sprzęt był sprawny ,ale po kilku latach czas było go wyczyścić. Zaniosłam go do PC Market w Alfie.Obsługa bardzo miła,myślałam ,że będę zadowolona. Niestety,trafił mnie szlak. Odebrałam laptopa ,włączam go w domu i myślałam ,że padnę. Okazało się ,że osoba która go czyściła ,uszkodziła mi coś w laptopie.Włączając laptopa ginie obraz ,a przy poruszaniu ekranem wskakują migające,kolorowe pasy.Już przy samym otwieraniu słychać cpyknięcia na zawiasach jakby był niedopasowany przy złożeniu. Oddałam go następnego dnia w to samo miejsce z nadzieją ,że spotkam pana ,który to czyścił i stosownie go potraktuje. Ale była inna zmiana i nie wyzywałam przecież,kogoś kto nie nabroił. Teraz czekam co z nim zrobią ,mam nadzieję ,że drugi pracownik jest bardziej kompetentną osobą,poczekamy zobaczymy. Na obecną chwilę nie polecam tej firmy ,ponieważ zatrudniają niedouczonych pracowników. Wkurzona (usunięte przez administratora)

waldek471

Tragedia odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym sklepem sprzęt oddany do naprawy gwarancyjnej dwa miesiące temu i w dalszym ciągu cisza i jedynie ciagłe zwodzenie o kolejnym terminie naprawy No i co dziwne podobno jest tam jakaś właścicielka która oczywiście nigdy nie jest osiągalna....najprawdopodobniej jakaś "figurantka" Kpina !!!!!!!!

pc-market
@waldek471 14.02.2014 10:16

pozdrawiamy konkurencje

Zostaw opinię o Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka