Opinie o Błażej Michalczyk Energycon w Chinów Stary

Popularne opinie

to te KNURY jeszcze funkcjonują i ciota GRZESIU

Tak30Nie
Błażej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 323 dni.
 Problem

Wszystkie opinie, które są na tej stronie nie dotyczą mojej firmy. Nikomu nie zalegam z żadnymi płatnościami i nie mam z tym nic wspólnego, bo to firmy mi wiszą pieniądze a wobec tego że jestem fer i działam zgodnie z prawem, każdy z pracownikow wynagrodzenie otrzymał już dawno po zakończonej pracy i nadal otrzymuje. Proszę więc mnie nie oczerniać i nie wypisywać głupot na tej stronie tylko dodawać opinie na stronie firmy w której byli Państwo zatrudnieni. Jeśli ktoś uważa że mam wobec niego jakieś zobowiązania ma do mnie numer telefonu i proszę dzwonić. Jakoś nikt do mnie nie wydzwania z roszczeniami. Zachęcam do rzetelnego weryfikowania miejsca zatrudnienia a później dodawania opinii w internecie bo Państwo szkodzą nie tylko osobie na którą Państwo wypisują ale też innym potencjalnym pracowniką. Sprawdzę zglaszam do administratora o usunięcie/przeniesienie wpisów. PS. Niektórym przydała by się solidna lekcja kultury, temat już sprawdzony że największe roszczenia i mała objętość tego narzędzia wewnątrz czaszki mają osoby, które przychodzą do pracy bić godziny i najmniej wnoszące do firm. Polecam się bez obawy podpisywać są wtedy Państwo wiarygodniejsi.

Tak2Nie21
sąsiad

Proszę szanownego grona. Kolega Błażej jest kulturalnym, poważnym i honorowym człowiekiem. Jego reputacja cierpi przez braciszka a wszelkie złe opinie o ENERGYCON dotyczą jego niesławnego brata Łukasza. Pan Łukasz to notoryczny kłamca i (usunięte przez administratora) Bardziej zakłamanego osobnika nie spotkałem w życiu. Ma za nic godność człowieka i jego potrzeby. (usunięte przez administratora) wszystkie możliwe osoby w swym otoczeniu oraz każdy urząd w tym kraju. Nie potrafi uszanować uczciwych ludzi a tym bardziej ich rodzin. Co do płatności i kontaktu z Łukaszem to jest to jego największa wada , potrafi tygodniami nie odbierać telefonów i okłamać każdego dookoła. Może to jakieś schorzenie albo wybujałe mniemanie o sobie tak mu podpowiada ale skoro nie szanuje ludzi ani obowiązujących w tym kraju przepisów to powinien odpowiedzieć za to i z pewnością trafi na tego który nie odpuści mu oszustwa. Pamiętajmy......kara zawsze trafi do winnego. Z tego co słyszymy to mało przebywa w miejscu zamieszkania bo pielgrzymki wierzycieli i rozwścieczonych pracowników tam już ścieżkę wydeptały i tylko szkoda jego rodziny że takiego mają pana domu. Ogólnie to nie polecam nawet znajomości w tym Panem Łukaszem a co dopiero pracy w jakiejkolwiek jego firmie obecnej lub przyszłej.

Tak10Nie4
Łukasz

Widzę że bardzo dużo macie do powiedzenia bardzo mnie to cieszy ja niczyjej kasy nie wziolem ani nie mam zamiaru wszytkie należności wypłacie każdemu. Jak najszybciej będzie to możliwe. Po pierwsze to jak wszytko było wparzadku to każdy miły z kulturą więc teraz też to pokażcie. Panie oko masz odwagę i takie myśli w stosunku co do moiej osoby zapraszam cię na spotkanie i wyjaśnimy sobie wszytko Jak trzeba było kombinować bo większość tych co tu się mądrzy ma komorników itp to fajnie Łukasz zrób coś żeby nie (usunięte przez administratora) tak było I wiele więcej takich rzeczy Dziękuję za miłe słowa aby jak się spotkamy to żebyś chociaż nie patrzył w oczy Bo ja niczyjej kasy nie potrzebuje do szczęścia i do życia I jak byście pracowali np. W spółce z oo. Innej To napewno by już dawno była upadłość i nikt by nic nie dostał Taka jest prawda Zapraszam do kontaktu SMS o terminy zapłaty pod mój nr telefonu 571-466 dalej znacie proszę pisać po 24 listopada Dziękuję i pozdrawiam

Tak1Nie18

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Czy Błażej Michalczyk Energycon organizuje staże dla studentów?

Kolega

Powiem wam tyle jestem ich kolega i powiem jedno od straszenie są duchy. A nie wy. Chłopaki oddają na bieżąco kasę a nie powinni nawet oddawać bo to też (usunięte przez administratora) wasza winna na polancu tak (usunięte przez administratora) robotę wszyscy. jutro listę ludzi tu udostępnię i niech wszyscy zobaczą kto pracował i jaka jest prawda barany. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie8
Sąsiad
@Kolega

Oddają hahah.. między sobą chyba :D cyt. " a nie powinni nawet oddawać " - widać, że jesteś ich kolegą haha baran

Tak7Nie1
@Sąsiad

Ty sąsiad byłeś na Połańcu największym znawcą? ... dlatego robota się tak paliła w rękach haha

NICK Nowy wpis
@Nick

Nie musiałem być na Połańcu i nie byłem, żeby wiedzieć, że jesteście złodziejami.

Tak16Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Błażej Michalczyk Energycon? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Tak2Nie
Nick Nowy wpis

Bo skoro wołało się zaliczki na poczet wypłaty to i szło się pod bankomat...

TakNie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak2Nie2
ja

ty w normalnej firmie wypłata na konto nie do domu do domu to kup sobie kwiatka

Tak9Nie
Krol

Było nie pracować?? Idi... Oto gdyby ludzie wiedzieli jak jest to by osr... Ali z góry najwyżej tą firemke

Tak5Nie3
Hahagfa
@Krol

Sam masz firemke

@ja

A czemu nikt nie chciał na konto tylko do łapki? Wiesz najlepiej? Zapłać alimenty na dziecko lepiej

Analfabeta

Podobno 24.11 ludzie mieli się z nim kontaktować w celu rozliczenia a więc ktoś coś dostał czy obietnice jak zawsze ????.. Zaraz Łukasz za 10 osób pod nowymi nickami napisze ze każdy został rozliczony bo cudzych pieniedzy nie chce ????

Tak5Nie1
@Analfabeta

człowieku tak jak zawsze jaka wypłata.Jest nowy termin 32,12,2019 ten będzie aktualny

Tak21Nie1
znajomy
@Analfabeta

Skoro nie ma kasy czyli dochodu bo zawalił to skąd ma wypłacić??? Nie nadrukuje przecież kasy. A to , że problemy finansowe to tylko wina Łukasza to wie każdy. Jakby dbał o ludzi i dawał im wypłaty terminowo a nie jakieś grosze pod bankomatami to by interes mu się kręcił. Też czekam na kasę. Jego tez kilka "znajomych" prezesów wydymało. Tak czy inaczej trzeba być dobrej myśli bo nie jest ważne czy jesteś jego sąsiadem czy innym pracownikiem z daleka, każdy musi swoją kasę dostać i z pewnością ją dostaniemy a to że Łukasz kłamie??? No cóż był czas przywyknąć. Kłamie zawsze i każdemu ale na koniec i tak się rozlicza. Szkoda chłopa i interesu, jednak zawsze można zacząć od nowa...... tyle, że musiał by mieć koło siebie uczciwego i mądrego człowieka a tych to już do siebie zraził zapewne. Pożyjemy , zobaczymy.

@znajomy

Problem w tym że nie miał uczciwych koło siebie. Wielu się tak nazywało a dobrze kołowali dla siebie. Problemem Łukasza było to że brał pseudo fachowców...

Tak1Nie2
sąsiad

Tak10Nie4
Sąsiad
@sąsiad

Walnij się w łeb i nie pisz bredni. Skoro masz takie dane to udowodnij. Kontakt jest czy z Łukaszem czy z Błażejem prostuja wszytko na nowo nie wiesz nie pisz.

Tak3Nie10
sąsiadsąsiada
@Sąsiad

zwykłe zera bez honoru i zasad, niewiem w jakim świecie niektorzy zyja zeby ich jeszcze bronić, ludzie już sie poznali i nie mało jest osób które mogą sie wypowiedzieć co do ich działań, nie pozdrawiam

Tak6Nie1
Sąsiedzi
@sąsiadsąsiada

a kto ich broni ?. Jedyne pozytywne komentarze tutaj są wypisywane przez nich pod różnymi nickami.

Tak3Nie1
Cygon
@sąsiad

Po nowym roku będzie musiał ruszać na dłuższe pielgrzymki ponieważ sprzedaje dług mniej przyjemnym chłopakom niż te daremne instytucje, które nie potrafią nic zdziałać :)

Tak5Nie1
ostatni sprawiedliwy
@sąsiad

Błażej jest tak poważny i honorowy jak jego brat przecież spod jednego bata wyszli pracowałem u Błażeja 15 miesięcy przez ten okres nie padło słowo że będę płacil wypłatę minimum 8 poł.tel.w tym 5 nieodebranych w okresie płacenia poborów wypłata u nich zawsze była tajemnicą dopiero koledzy informowali że jasniedziedzice płacą.Najlepsza to była ostatnia wypłata z 15poł.tel.może ze trzy odebrane bo to okres wypłaty te ostatnie wypłaty to zostały wyrwane trzy razy jeżdziłem do niego do domu BŁAŻEJ TAK TO SIĘ POWINNO ODBYWAĆ i ty piszesz że te opinie nie są powiązane z twoją firmą Błażej sam z siebie nigdy nie powiedział panowie wypłata będzie przecież ty pwinieneś informować o wypłatach Najlepsza to była informacja na drzwiach pakamery przed wypłatą ZAKAZ KONTAKTU Z SZEFOSTWEM FIRMY pytam się jakiej firmy: i co ty Błażej na to powiesz. (usunięte przez administratora) prowadzenie firmy to nie zabawa w przedszkole trzeba brać odpowiedzialność nie życzę wam żle ale ŻEBY CO NAJGORSZE SPADŁO NA WAS tak to jest jak liczysz na wypłate a trzeba iść pieniądze pożyczyć i nie ma tak że jak nam zapłacą to będziecie mieć takie smsy dostawaliśmy ŚMIECH dla was wiaderko łopatka i kawałek piachu TO JEST WASZA LIGA.Z ubolewaniem NIE.z POGARDĄ wasz były pracownik

Tak30Nie1
góral
@Cygon

Ja się tak zastanawiam dlaczego wszyscy (usunięte przez administratora) przez tego skórw....yna, tłustego wieprza z kucykiem, te tępe ,bez honoru tłuste i obmierzłe nic które zwie się Łukasz Michalczyk nie zdzwonią się i nie spotkają pod jego domkiem czekając na niego w święta??? Przecież możemy wszyscy tam podjechać i poczekać ze 2 dni na tego zakłamanego wieprza!!!!! Znamy się i mamy kontakt ze sobą i większość może przyjechać. Spalimy kilka opon, wezwiemy jakąś lokalną telewizję, wrzucimy filmik do sieci. Niech ten śmieć wie, że nie można ludzi pracujących traktować jak śmieci i oszukiwać. Nie możemy dopuścić aby coś sobie zrobił lub by zniknął bo nigdy nam nie odda należnych pieniędzy. Polecał bym systematyczny lekki wpie....olaby przez wiele lat wiedział i pokutował za to jak traktuje wszystkich dookoła!!! To kiedy robimy zjazd pod jego domek??? Może nawet komuś z daleka wisi kasę i też przyjedzie.

Tak5Nie
@Cygon

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę iż groźby są karalne a Ty jesteś namierzalny?

TakNie6
@sąsiad

Jestem pod wrażeniem laurki jaką wystawiłeś sąsiad tylko zapomniałeś o jednym że panowie działają razem więc jak dobrze to razem a jak źle to osobno?

Aga

Jakich kierowników masz na myśli?

Aga

Szkoda bo jak kogoś się osadza to trzeba mieć tupet i napisać A nie oczerniac ludzi na lewo i prawo za swoje czyny .jeszcze dużo lekcji przed Tobą powodzenia wszystkiego dobrego

Aga

Moimi zajęciami to się nie musisz martwić.nie twój biznes pilnuj swojego Jeszcze raz mimo wszystko wszystkiego dobrego wreszcie:)

Dr. Huck

A oglaszaj tą upadłość, byle prędzej. Bo wtedy byśmy prędzej otrzymali pieniądze z funduszu gwarancyjnego(jeśli wiesz co to jest). Jesteś dla nas kłamcą i oszustem. Ale pamiętaj karma wraca.

Tak6Nie

Tak5Nie
Monter

Dziś podzwoniłem po kilku kumplach z Połańca i okolic a nawet do kierownika. (usunięte przez administratora) Na szczęście już szykujemy wszyscy pozew i papiery do instytucji które go zniszczą a niedługo ukaże się artykół w lokalnych gazetach. Ciekawe czy ktoś napisze dobrą opinię o tym o.sz.uście.

Tak7Nie

Łukasz

Nie da się normalnie załatwić sprawy. Więc do zobaczenia

Sąsiedzi

haha kontakt jest ? chyba telepatyczny. Prostują wszystko?? chyba z 15 raz to słyszę od wielu miesięcy.

Tak3Nie1
Łukasz

Panie Energyzłom Proszę cię nie wiesz kto nie zapłacił ani gdzie pracę pracownicy (usunięte przez administratora) To nie pisz bredni naprawdę nie jesteś księgowa ani nie wiesz co się dzieje to zachowaj to dla siebie. I żałosne są takie wypowiedzi ale takie wypowiedzi dają tylko do myślenia ile ludzie sobie dokładają i odpowiadają I naprawdę wszytko odbudowuje na nowo będę naprawdę chciał to postawić na nogi dawać największe stawki ale już nie dla was co tutaj się wypowiadają Ja się dokładnie domyślam kto pisze pamiętajcie jedna rzecz świat jest mały.. Ale mi to nie oceniać Tak jak napisałem Proszę się kontaktować do mnie przez wiadomości SMS i ustalimy terminy zapłaty

@Łukasz

Proszę cię.. Nikt by na was nic złego nie gadał gdybyście potrafili dotrzymywać słowa. Nie będę się rozpisywał ile ja razy byłem zwodzony. Nikt nie ma zamiaru psuć Ci wizerunku firmy itp bo wszyscy mają to w nosie ze względu na to, że twoja firma więc robisz co chcesz. Ciekawe ile jest osób lub firm które czekają na zapłatę i nie interesuję mnie to, że kiedyś u was było dobrze (podobno). Nie piszcie kolejnych bzdur z terminami tylko ogarnijcie w końcu temat. Jak wcześniej pisałem na polubowny termin zapłaty macie czas do końca roku później nie będziemy rozmawiali za sprawą sądów lub komorników tylko nieco inaczej. Gdybyś potrafił zachować się jak człowiek to byś nie zwodził i nie puszczał tych samych bredni, że nie możesz się spotkać po raz któryś bo masz kontrole co tydzień z US ZUS niedługo wmówisz ludziom że nie masz czasu bo imigrantów z Grecji odbierasz ???. Ps. co do płatności nie mów mi, że nie wiem co się dzieje bo wystarczyło wykonać kilka odpowiednich telefonów by się dowiedzieć czy otrzymałeś przelew za robotę.

Tak6Nie1
@Energyzłom

Akurat wszystko się złożyło naraz a ja nie będę się powtarzał sprawę załatwię napewno A odnośnie płatności mówię poważnie. Do usłyszenia pozdrawiam

Tak1Nie4
@Łukasz

(usunięte przez administratora) wszystko zebrało mu się naraz od czterech miesiecy nas zwodzi a płaci 3 razy w tygodniu tj.wtorek,środa,piątek (usunięte przez administratora)

Tak9Nie1
podwładny
@oko

co wy czepiacie sie solidnego pracodawcy mieliście pracę to poco wam wypłaty.PAN prezes zapomniał że to co ma to rąk zwykłych roboli .nasz PAN PREZES jest bardzo rzetelny i drobiazgowy w sprawach wypłat jak obiecuje że wypłaci to macie to jak dzbanku bez dna tam mają pieniądze wpadać a nie na odwrót CO wy w ogóle sobie wyobrażacie wypłatę ostatnia była 27.06.2019 .Proszę nie dokuczać czcigodnemu PANU PREZESOWI

Tak7Nie
Błażej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 323 dni.
 Problem

Tak2Nie21

Tak1Nie18
Energyzłom

Żałosna firma robiąca ludzi za (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora). Każde ich słowo (usunięte przez administratora) warte nie polecam.

Tak12Nie
@Energyzłom

(usunięte przez administratora) to z siebie zrobili a nie z ludzi KNUR musi towar zmienić bo nie wie już co mówi

Tak9Nie
Wanda
@Energyzłom

Wiesz, to forum publiczne, więc może starajmy się pisać kulturalnie. Napisałeś, że Energycon jest niewypłacalny. Jesteś ich pracownikiem czy klientem?

@Wanda

Czas na kulturę i polubowne negocjacje, zrozumienie i szczerą rozmowę x 100 minął już dawno temu. (świadczą o tym np komentarze poniżej) Tez jestem człowiekiem i potrafię zrozumieć trudną sytuację u kogoś ale jak ktoś robi z Ciebie ciągle d***** wiesz ze otrzymał pieniądze za twoją robotę ale twierdzi że nie dostał to coś jest nie tak?. Dlatego takich ludzi się miesza z błotem no bo innego rozwiązania nie widzę skoro się idzie komuś na rękę po raz któryś bez żadnych efektów !! To nie są małe kwoty, każdego gonią terminy i każdy wyrywa włosy z nerwów. Dalej nie ma co się rozpisywać / jeżeli do końca roku nie otrzymam swoich należności to dług będą odbierały dużo mniej przyjemne osoby ode mnie.

Tak8Nie

to te KNURY jeszcze funkcjonują i ciota GRZESIU

Tak30Nie
@oko

Tak, i dalej (usunięte przez administratora)ludzi. W zeszłym tygodniu mieli kontrol z urzędu skarbowego. A podobno knur z kucykiem, kupił sobie porsche, za pieniądze, które nie wypłacił pracownikom.

Tak10Nie1
@Dr. Huck

Panowie (usunięte przez administratora) wszyscy otrzymują pieniądze każdemu może noga się podwinąć. Żeby wszyscy tak pracowali i byli sumienni znam ich od dawna i (usunięte przez administratora) nikogo nie oszukują tylko przez takich baranów jak tu piszą są problemy.

Tak1Nie5
@Dr. Huck

A po drugie to porche już dawno miał. Już dwa lata temu nie wiesz to nie pisz. Najlepiej jest (usunięte przez administratora) kogoś oczerniać jak się nie wie czemu każdy z was nie ma firmy najlepiej jest pisać na kogoś jestem pewnym na 10000%ze każdy otrzymał siano albo otrzyma

Knur to cię zrobił. Pajacu

@Energycon

Odpowiedź dla oko1, energycon, opinia, opinia. Michalczyk nie kompromituj się chłopaku przecież wiemy, że to ty piszesz, żeby się wybielić. Albo ewentualnie kozałeś to pisać tym swoim pannom w biurze. Czemu uczciwie się nie przyznasz, że nie umiesz prowadzić dużego biznesu. Twoim szczytem będzie sprzedaż warzyw na straganie. Jeśli nam nie wypłacisz wszystkim, wszystkie pieniądze, to twój tłusty zad, będzie należał do nas.

Tak4Nie
@Dr. Huck

Macie odwagę pisać takie oszczerstwa to miejcie odwagę podpisywać te wiadomości.

Oko1

Widzę z @Dr. huck ma dużo odwagi więc podaj swoje imię i nazwisko niech każdy zobaczy nie wyprażony ryj

@Oko1

Ty sobie lepiej słownik języka polskiego kup mało masz pod czaszką to jeszcze pisać nie umiesz. Skoro ty jesteś taki odważny to się podpisz z imienia i nazwiska, to będziemy wiedzieć kogo dojechać, blaźnie. Lepiej nam oddajcie pieniądze, to nie będzie takich wpisów.

Tak1Nie1
@Dr. Huck

Jesteś pajacem (usunięte przez administratora) cwoku

Domi
@oko

Tak to możesz do rodziców mówić będą funkcjonować.i napewno Nikogo z takich ludzi nie będą zatrudniać mają nauczkę pozdrawiam chłopaki

Chętnie wam pomogę.

TakNie

Orientuje się ktoś czy sytuacja w firmie się poprawiła i czy wypłaty są wypłacane, czy trzeba czekać kolejnych kilka miesięcy? Czy trzeba sprawę w sądzie zakładać?

Andrzej
@Były pracownik

Rozumiem, że firma nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia? Chodzi tutaj o duże zaległości? Jestem ciekaw co tak naprawdę dzieje się w tym miejscu i z czego wynika niepłacenie pracownikom.

Ahhha
@Andrzej

Winiła z tego że firmy pod którymi pracowaliśmy nie wypłacają kasy są opóźnienia to są końcowe wynagrodzenia typu 1500zl

@Ahhha

ale wy naiwni jesteście spytajcie pracowników z Połańca po ile KNUR im wisi

Tak9Nie1
@Ahhha

No niestety ale mnie zalegają sporo więcej. I za dłuższy okres...

Aahhha
@Andrzej

Oko widzę że masz (usunięte przez administratora) info pozdro pajacu dla ciebie . Napisz swoję imię i nazwisko przecież mówisz prawdę to miej odwagę. Kłamco

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Błażej Michalczyk Energycon?

opinia1

Chłopaki wracajcie do gry. W przyszłości lepiej dobierajcie załogę. Parę osób ma dużo do powiedzenia na temat tej pracy twierdząc nawet ze w Polsce jest dużo pracy tak dobrze płatnej ale nie rozumiem dlaczego w takim razie nie zmienili pracy skoro niby było tak źle tylko teraz jak są chwilowe problemy potrafią zgnoic innych. Chłopaki jest pełno innych ludzi którzy przyjdą do was do pracy i będą wykonywać solidna robotę. Mam nadzieję że ludzie myślący zobaczą że to są złośliwe komentarze osób które nie zrobiły u was kariery.

TakNie7
Beata
@opinia1

@opinia1 Widzę, że trochę się tu rozpisaliście, ale szkoda, że nie na temat. Czy jesteś w stanie mi napisać, czy Energycon zatrudnia na umowę o pracę? Z góry dziękuję.

@Beata

Tak na umowę o pracę większość pracuje i pracowała

Tak1Nie9
OKO
@Beata

niby umowa-zlecenie Ale idąc do lekarza świeci sie na czerwono na własnej skórze sie przekonałem po telefonie do niby biura nie wiadomo kto odpowiada że niby Prezes kazał nieopłacac składek takie niby oszczędności praca w delegacji w razie wypadku ZONK .Teraz najlepsze n iby samochód służbowy brak opłat przeglądu w razie wypadku co-JAJCO.Taka sobie oszczędnośc.pan-pani beatko to jest prawda a jeszcze paliwo paliwo za własne taka sobie oszczędność;WYPŁATA po co taka oszczędność.Szacun dla firmy i KNURA ENERGY CONAJĄCA

Tak25Nie
opinia1

A pomyślał ktoś jak to się może skończyć. Jeżeli są opóźnienia w płatnościach to znaczy że coś jest nie tak ale czy tak było wcześniej. Ludzie sami dążycie do tego aby firma upadła. Niestety takie działania doprowadzają do odwracania się ludzi od firmy. Jak nie ma ludzi to nie ma firmy. Wtedy zrozumiecie co robicie. Tu zarabialiście po 10 tys albo więcej, jak firma upadnie będziecie zmuszeni iść do innej pracy gdzie zarobicie 3 tys. albo wyjazd za granicę. Wtedy zrozumiecie do czego doprowadza takie pisanie.

@opinia1

Sam w to nie wierzysz, przestań pisać bajki. Jak ktoś jest dobrym fachowcem to zawsze znajdzie pracę na budowie. A obiecywać zawsze można, ale gorzej z realizacją.

Spawacza 141
@Dr. Huck

Dr.Huck jesteś jebniety (usunięte przez administratora) na sortowanie butelkę bo tam się nadajesz Nie wiesz co piszesz pracowałem u chłopaków w (usunięte przez administratora) czasu i nie było źle ale takie jak ty ćwoki rozkradają i jest (usunięte przez administratora) olej gościa

TakNie4

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Michalczyk Energycon - Chinów Stary