Opinie o Błażej Michalczyk Energycon w Chinów Stary

Błażej Michalczyk Energycon
0 0 42 5 1
Były pracownik

Orientuje się ktoś czy sytuacja w firmie się poprawiła i czy wypłaty są wypłacane, czy trzeba czekać kolejnych kilka miesięcy? Czy trzeba sprawę w sądzie zakładać?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Andrzej Nowy wpis
@Były pracownik

Rozumiem, że firma nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia? Chodzi tutaj o duże zaległości? Jestem ciekaw co tak naprawdę dzieje się w tym miejscu i z czego wynika niepłacenie pracownikom.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ahhha Nowy wpis
@Andrzej

Winiła z tego że firmy pod którymi pracowaliśmy nie wypłacają kasy są opóźnienia to są końcowe wynagrodzenia typu 1500zl

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
oko Nowy wpis
@Ahhha

ale wy naiwni jesteście spytajcie pracowników z Połańca po ile KNUR im wisi

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik Nowy wpis
@Ahhha

No niestety ale mnie zalegają sporo więcej. I za dłuższy okres...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Błażej Michalczyk Energycon?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
opinia1

Chłopaki wracajcie do gry. W przyszłości lepiej dobierajcie załogę. Parę osób ma dużo do powiedzenia na temat tej pracy twierdząc nawet ze w Polsce jest dużo pracy tak dobrze płatnej ale nie rozumiem dlaczego w takim razie nie zmienili pracy skoro niby było tak źle tylko teraz jak są chwilowe problemy potrafią zgnoic innych. Chłopaki jest pełno innych ludzi którzy przyjdą do was do pracy i będą wykonywać solidna robotę. Mam nadzieję że ludzie myślący zobaczą że to są złośliwe komentarze osób które nie zrobiły u was kariery.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Beata
@opinia1

@opinia1 Widzę, że trochę się tu rozpisaliście, ale szkoda, że nie na temat. Czy jesteś w stanie mi napisać, czy Energycon zatrudnia na umowę o pracę? Z góry dziękuję.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Energycon
@Beata

Tak na umowę o pracę większość pracuje i pracowała

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
OKO
@Beata

niby umowa-zlecenie Ale idąc do lekarza świeci sie na czerwono na własnej skórze sie przekonałem po telefonie do niby biura nie wiadomo kto odpowiada że niby Prezes kazał nieopłacac składek takie niby oszczędności praca w delegacji w razie wypadku ZONK .Teraz najlepsze n iby samochód służbowy brak opłat przeglądu w razie wypadku co-JAJCO.Taka sobie oszczędnośc.pan-pani beatko to jest prawda a jeszcze paliwo paliwo za własne taka sobie oszczędność;WYPŁATA po co taka oszczędność.Szacun dla firmy i KNURA ENERGY CONAJĄCA

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
oko

to te KNURY jeszcze funkcjonują i ciota GRZESIU

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś1
Dr. Huck
@oko

Tak, i dalej (usunięte przez administratora)ludzi. W zeszłym tygodniu mieli kontrol z urzędu skarbowego. A podobno knur z kucykiem, kupił sobie porsche, za pieniądze, które nie wypłacił pracownikom.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś4
Energycon
@Dr. Huck

Panowie (usunięte przez administratora) wszyscy otrzymują pieniądze każdemu może noga się podwinąć. Żeby wszyscy tak pracowali i byli sumienni znam ich od dawna i (usunięte przez administratora) nikogo nie oszukują tylko przez takich baranów jak tu piszą są problemy.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś1
Energycon
@Dr. Huck

A po drugie to porche już dawno miał. Już dwa lata temu nie wiesz to nie pisz. Najlepiej jest (usunięte przez administratora) kogoś oczerniać jak się nie wie czemu każdy z was nie ma firmy najlepiej jest pisać na kogoś jestem pewnym na 10000%ze każdy otrzymał siano albo otrzyma

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Oko1
@oko

Knur to cię zrobił. Pajacu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dr. Huck
@Energycon

Baran to ciebie spłodził, jak sobie nie radzisz w biznesie, to wio na kasę do biedronki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dr. Huck
@Energycon

Odpowiedź dla oko1, energycon, opinia, opinia. Michalczyk nie kompromituj się chłopaku przecież wiemy, że to ty piszesz, żeby się wybielić. Albo ewentualnie kozałeś to pisać tym swoim pannom w biurze. Czemu uczciwie się nie przyznasz, że nie umiesz prowadzić dużego biznesu. Twoim szczytem będzie sprzedaż warzyw na straganie. Jeśli nam nie wypłacisz wszystkim, wszystkie pieniądze, to twój tłusty zad, będzie należał do nas.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Oko1
@Dr. Huck

Macie odwagę pisać takie oszczerstwa to miejcie odwagę podpisywać te wiadomości.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Oko1
@Dr. Huck

Widzę z @Dr. huck ma dużo odwagi więc podaj swoje imię i nazwisko niech każdy zobaczy nie wyprażony ryj

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dr. Huck
@Oko1

Ty sobie lepiej słownik języka polskiego kup mało masz pod czaszką to jeszcze pisać nie umiesz. Skoro ty jesteś taki odważny to się podpisz z imienia i nazwiska, to będziemy wiedzieć kogo dojechać, blaźnie. Lepiej nam oddajcie pieniądze, to nie będzie takich wpisów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grzegorz
@oko

Czy się z (usunięte przez administratora) na rozumy zamieniles daj znać ktoś ty to dam Ci ciote

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Oko1
@Dr. Huck

Jesteś pajacem (usunięte przez administratora) cwoku

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Domi
@oko

Tak to możesz do rodziców mówić będą funkcjonować.i napewno Nikogo z takich ludzi nie będą zatrudniać mają nauczkę pozdrawiam chłopaki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
opinia1

A pomyślał ktoś jak to się może skończyć. Jeżeli są opóźnienia w płatnościach to znaczy że coś jest nie tak ale czy tak było wcześniej. Ludzie sami dążycie do tego aby firma upadła. Niestety takie działania doprowadzają do odwracania się ludzi od firmy. Jak nie ma ludzi to nie ma firmy. Wtedy zrozumiecie co robicie. Tu zarabialiście po 10 tys albo więcej, jak firma upadnie będziecie zmuszeni iść do innej pracy gdzie zarobicie 3 tys. albo wyjazd za granicę. Wtedy zrozumiecie do czego doprowadza takie pisanie.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dr. Huck
@opinia1

Sam w to nie wierzysz, przestań pisać bajki. Jak ktoś jest dobrym fachowcem to zawsze znajdzie pracę na budowie. A obiecywać zawsze można, ale gorzej z realizacją.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Spawacza 141
@Dr. Huck

Dr.Huck jesteś jebniety (usunięte przez administratora) na sortowanie butelkę bo tam się nadajesz Nie wiesz co piszesz pracowałem u chłopaków w (usunięte przez administratora) czasu i nie było źle ale takie jak ty ćwoki rozkradają i jest (usunięte przez administratora) olej gościa

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Duch

Obiecują duże pensje a później nie wypłacają nawet złotówki. Cała ta firma to jedna wielka prowizorka... Masakra. Nie polecam

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Dr. Huck
@Duch

Ciekawe czy ci wspaniali biznesmeni zapłacili temu gościowi co przywoził wodę do picia, do nas na Połaniec. Bo chodził i się żalił, że mu nie wypłacili 7000 zł.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasa
@Dr. Huck

(usunięte przez administratora) za 7000zl to pół roku dla 50 ludzi można było pić ale że kierownicy byli (usunięte przez administratora) i zamawiali za 3200 paletę wody na dwa tygodnie dla 20 to są skutki tak samo było z robotą piszcie głupoty to ci co tutaj piszą oszczerstwa tak samo pracowali (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) widziałem na własne oczy jak ci ludzie robili cały Połaniec i okolicę to same lebiody Łukasz nie daj się Mam zdjęcia jak pracowali i wiele innych rzeczy na nich pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
opinia1

Co wy ludzie robicie. Strona ta ma pomagać w ocenie podczas wyboru pracy. Na pierwszy rzut oka widać że to ustawka. Być może jakiś problem był ale dlaczego robicie problemy innym. Wszystkie negatywne wpisy zostały wprowadzone w przeciągu trzech dni. Firma oferowała prace na dobrych warunkach na terenie Polski. Pomyślcie co to znaczy dla rodzin, których ojciec, mąż muszą wyjeżdżać za granicę żeby zarobić. Nie zdajecie sobie sprawę jakie problemy robicie. Jakoś wcześniej nikt nie wpisał komentarza o niewypłacalności. Nie oceniam zachowania pracodawcy ale pomyślcie czy chcecie zrobić na złość pracodawcy czy innym ludziom.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Opinia2
@opinia1

Dokładnie tak było 250 osob we firmie i było (usunięte przez administratora) Nikt nie narzekał było dobrze wszystko na tak zrozumcie jedno to są dobrzy ludzie i napewno Nikogo nie oszukają.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
opinia1
@Opinia2

Taka ilość zatrudnionych ludzi o czymś świadczy. Do tej pory firma cieszyła się dobrą opinią. Uważam, że chwilowe pogorszenie sytuacji w firmie nie powinno spotkać się z taką falą krytyki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ktos
@opinia1

Niestety to co napisane to prawda. Wiem z własnego doświadczenia że pieniądze nie są wypłacone. Nikt nie chce pracować za darmo. Wypłata nie jalmuzna...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Energycon
@Ktos

Jak oni dostaną to i ty dostaniesz niech oddadzą wszystkie firmy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dr. Huck
@opinia1

Powiedz to tym wszystkim, którzy nie otrzymali do dzisiaj pieniędzy i słyszą bajki o tym, że ktoś firmie nie zapłacił, to oni też pieniędzy nie dostaną.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
bardzo zadowolony

u michalczyków jak ktoś chce pracować to w czynie społecznym wypłata z rocznym opóżnieniem to norma a to bank nie wypłacił i ciągle czekają na przelew Pracownicy omijajcie jak najdalej

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Energycon
@bardzo zadowolony

Jesteś żałosny może u innych tego doświadczyłeś. Napisz swoję imię i nazwisko jak masz honor..

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PODWŁADNY

Gruba świnio bez honoru oddaj moje zarobione pieniądze

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Oko1
@PODWŁADNY

Odda ci pieniądze albo już co oddał i naprawdę zawiłość ludzka nie ma granic każdy człowiek ma imię a jak ty do kogoś musisz gruby czy chudy to tak naprawdę jesteś człowiekiem bez wartości i życzę ci kiedyś żeby ktoś tak mówił do ciebie jesteś zwykłym dnem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik

Firma, która prowadzi dwóch braci którzy nie mogą między sobą dojść do ładu, chyba tylko pod jednym względem, nie wypłacając ludziom pieniędzy. Wymagania duże, duże obietnice i stek kłamstw. Pracownice biura to też nieźle ściemniary. Najlepsza p.. M. M. Oferujaca loda. Dno totalne, ale z drugiej strony ciężko się dziwić skoro nie bierze wypłaty to musi sobie dziewczyna dorobić..

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś2
Dr. Huck

Dwóch braci i dwóch złodziei, mam nadzieję że ktoś was dojedzie niedługo. A kontrolę i rozprawy sądowe was nie miną.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Administrator

Temat firmy Błażej Michalczyk Energycon w miejscowości Chinów Stary jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne informacje odnośnie zatrudnienia tam?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Błażej Michalczyk Energycon - Chinów Stary

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Błażej Michalczyk Energycon