ALPAR

Kozienice

Opinie o ALPAR

mik

linia napowietrzne napięć są dobrze płatne, nie martw się

Nędza i porażka, zarobki najniższa krajowa plus mała premia, ciężka praca za bardzo małe pieniądze, bardzo duży poziom natężenia hałasu, pomieszczenia duże bardzo dużo maszyn obok siebie, duże zapylenie i brzydki zapach jak pomieszczenia są zamknięte a przy otwartych drzwiach niesamowite przeciągi . Na chleb i podstawowe opłaty wystarczy a o reszcie zapomnij.

kozienicznin

Witam chce zacząc prace w alpar na łuczynowie czy mozecie mi napisac kilka informacji o pracy i zarobkach w firmie???

Zostaw opinię o ALPAR - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPAR