PPUH ALPAR A&P Kowalscy S.j.

Kozienice

Opinie o PPUH ALPAR A&P Kowalscy S.j.

Miii

PPUH ALPAR A&P Kowalscy S.j. bardzo szanuje pracownika i to właśnie jest całkiem niezłe w nich, czułem się naprawdę jak w domu, a pensja też nie jest dużo gorsza

hoopek

Zarobki najniższe średnio 1030/1350PLN netto/mc.Warunki są ogólnie dobre. W zimę jest ogrzewanie, w lato zaś upały - nie do wytrzymania. Pozytywne jest to że pracodawca dba o pracownika (odzież robocza, przestrzeganie zasad BHP itp.) (usunięte przez administratora)nie ty to przyjdzie inny na twoje miejsce" praca bez zmianowa, częstość wypadków.

Zostaw opinię o PPUH ALPAR A&P Kowalscy S.j. - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH ALPAR A&P Kowalscy S.j.