Opinie o Błażej Michalczyk Energycon w Chinów Stary

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Błażej Michalczyk Energycon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Błażej Michalczyk Energycon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błażej Michalczyk Energycon w Chinów Stary

opinia1

A pomyślał ktoś jak to się może skończyć. Jeżeli są opóźnienia w płatnościach to znaczy że coś jest nie tak ale czy tak było wcześniej. Ludzie sami dążycie do tego aby firma upadła. Niestety takie działania doprowadzają do odwracania się ludzi od firmy. Jak nie ma ludzi to nie ma firmy. Wtedy zrozumiecie co robicie. Tu zarabialiście po 10 tys albo więcej, jak firma upadnie będziecie zmuszeni iść do innej pracy gdzie zarobicie 3 tys. albo wyjazd za granicę. Wtedy zrozumiecie do czego doprowadza takie pisanie.

@opinia1

Sam w to nie wierzysz, przestań pisać bajki. Jak ktoś jest dobrym fachowcem to zawsze znajdzie pracę na budowie. A obiecywać zawsze można, ale gorzej z realizacją.

Spawacza 141
@Dr. Huck

Dr.Huck jesteś jebniety (usunięte przez administratora) na sortowanie butelkę bo tam się nadajesz Nie wiesz co piszesz pracowałem u chłopaków w (usunięte przez administratora) czasu i nie było źle ale takie jak ty ćwoki rozkradają i jest (usunięte przez administratora) olej gościa

Duch

Obiecują duże pensje a później nie wypłacają nawet złotówki. Cała ta firma to jedna wielka prowizorka... Masakra. Nie polecam

@Duch

Ciekawe czy ci wspaniali biznesmeni zapłacili temu gościowi co przywoził wodę do picia, do nas na Połaniec. Bo chodził i się żalił, że mu nie wypłacili 7000 zł.

Kasa
@Dr. Huck

(usunięte przez administratora) za 7000zl to pół roku dla 50 ludzi można było pić ale że kierownicy byli (usunięte przez administratora) i zamawiali za 3200 paletę wody na dwa tygodnie dla 20 to są skutki tak samo było z robotą piszcie głupoty to ci co tutaj piszą oszczerstwa tak samo pracowali (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) widziałem na własne oczy jak ci ludzie robili cały Połaniec i okolicę to same lebiody Łukasz nie daj się Mam zdjęcia jak pracowali i wiele innych rzeczy na nich pozdrawiam.

opinia1

Co wy ludzie robicie. Strona ta ma pomagać w ocenie podczas wyboru pracy. Na pierwszy rzut oka widać że to ustawka. Być może jakiś problem był ale dlaczego robicie problemy innym. Wszystkie negatywne wpisy zostały wprowadzone w przeciągu trzech dni. Firma oferowała prace na dobrych warunkach na terenie Polski. Pomyślcie co to znaczy dla rodzin, których ojciec, mąż muszą wyjeżdżać za granicę żeby zarobić. Nie zdajecie sobie sprawę jakie problemy robicie. Jakoś wcześniej nikt nie wpisał komentarza o niewypłacalności. Nie oceniam zachowania pracodawcy ale pomyślcie czy chcecie zrobić na złość pracodawcy czy innym ludziom.

Opinia2
@opinia1

Dokładnie tak było 250 osob we firmie i było (usunięte przez administratora) Nikt nie narzekał było dobrze wszystko na tak zrozumcie jedno to są dobrzy ludzie i napewno Nikogo nie oszukają.

@Opinia2

Taka ilość zatrudnionych ludzi o czymś świadczy. Do tej pory firma cieszyła się dobrą opinią. Uważam, że chwilowe pogorszenie sytuacji w firmie nie powinno spotkać się z taką falą krytyki.

Ktos
@opinia1

Niestety to co napisane to prawda. Wiem z własnego doświadczenia że pieniądze nie są wypłacone. Nikt nie chce pracować za darmo. Wypłata nie jalmuzna...

Energycon
@Ktos

Jak oni dostaną to i ty dostaniesz niech oddadzą wszystkie firmy

@opinia1

Powiedz to tym wszystkim, którzy nie otrzymali do dzisiaj pieniędzy i słyszą bajki o tym, że ktoś firmie nie zapłacił, to oni też pieniędzy nie dostaną.

bardzo zadowolony

u michalczyków jak ktoś chce pracować to w czynie społecznym wypłata z rocznym opóżnieniem to norma a to bank nie wypłacił i ciągle czekają na przelew Pracownicy omijajcie jak najdalej

Energycon
@bardzo zadowolony

Jesteś żałosny może u innych tego doświadczyłeś. Napisz swoję imię i nazwisko jak masz honor..

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Błażej Michalczyk Energycon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
PODWŁADNY

Gruba świnio bez honoru oddaj moje zarobione pieniądze

Oko1
@PODWŁADNY

Odda ci pieniądze albo już co oddał i naprawdę zawiłość ludzka nie ma granic każdy człowiek ma imię a jak ty do kogoś musisz gruby czy chudy to tak naprawdę jesteś człowiekiem bez wartości i życzę ci kiedyś żeby ktoś tak mówił do ciebie jesteś zwykłym dnem.

Firma, która prowadzi dwóch braci którzy nie mogą między sobą dojść do ładu, chyba tylko pod jednym względem, nie wypłacając ludziom pieniędzy. Wymagania duże, duże obietnice i stek kłamstw. Pracownice biura to też nieźle ściemniary. Najlepsza p.. M. M. Oferujaca loda. Dno totalne, ale z drugiej strony ciężko się dziwić skoro nie bierze wypłaty to musi sobie dziewczyna dorobić..

Dr. Huck

Dwóch braci i dwóch złodziei, mam nadzieję że ktoś was dojedzie niedługo. A kontrolę i rozprawy sądowe was nie miną.

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Michalczyk Energycon - Chinów Stary

• Jak się pracuje w Błażej Michalczyk Energycon?

Zobacz opinie na temat firmy Błażej Michalczyk Energycon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Błażej Michalczyk Energycon
  • 27