Opinie o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w Chorzów

Werusia Nowy wpis
Klient

Polecam. Piękne, zadbane rośliny. Komunikacja wzorowa.

Kaaa_jaaa Nowy wpis
Klient

Profesjonalna obsługa, świetny kontakt , uczciwa i solidna firma , ekspresowa wysyłka, wszystko na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona z zakupów! Rośliny zdrowe, solidne korzenie bez żadnych mankamentów. Polecam z czystym sumieniem , napewno wrócę po więcej :)

Małgorzata Nowy wpis

@Justyna a za co konkretnie pracownicy chwalą sobie pracę we Włoskiej Oazie? Jakie można wymienić plusy zatrudnienia w firmie? Czy można spodziewać się wysokiego wynagrodzenia oraz dobrej atmosfery pracy? :)

Justyna Nowy wpis

Świetny pracodawca więc jak w efekcie domina równie zadowoleni klienci jak bo i pracownicy chwalą sobie pracę w firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rafał
Klient

Kupiłem monsterę variegata, filodendrona pink i white. Rośliny bardzo zadbane, a przesyłka odpowiednio zabezpieczona. Od zamówienia do dzwonka w drzwiach kuriera minęło zaledwie kilkanaście godzin. Świetna komunikacja. Nawet darmowe porady jak dbać. Polecam zakupy wszystkim szczerze.

Monika

Ile można tam zarobić na infolinii?

dorka78

Ja też jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie. Nie pierwsze i nie ostatnie moje zakupy. Bardzo pomocna obsługa i przesympatyczna pani na infolinii doradzi, pomoże. Na pewno sama realizacja zamówień jest błyskawiczna. Kwiaty bardzo zadbane, rosną jak na drożdżach. Kupiłam wiele roślin i może raz była pęknięta doniczka, ale to nic. Przy następnym zamówieniu dostałam za free piękną gardenię. Jej wygląd przecudowny a zapach kwiatów nieziemski. Polecam!

Marcin

Kupuję od kilku lat w tej firmie rośliny. Kontakt bezproblemowy, a same rośliny piękne, kwiaty pachnące. Nie mam zastrzeżeń co do obsługi - pełna profeska. Czytałem te negatywne opinie, ale ja uważam że każdy powinien wyrobić sobie własne zdanie. W sklepie tym zostawiłem nie małe pieniądze, a niektórzy kupią stokrotkę za 5 zł a wymagania są takie jakby kupowali za kilkaset złotych. Ja osobiście każdemu polecam zakupy!

Marta

Odradzam zakupy w tym sklepie. Otrzymałam monsterę minimę z grzybem, ponieważ przyjechała do mnie przelana w mokrej ziemi. Obsługa sklepu, Pan Andrzejek poucza mnie, że to moje subiektywne uczucie i rośliny muszą mieć mokro. Druga roślina przyjechała mniejsza niż miała być o 10 cm. Złożyłam reklamację, ale jak widzę z braku kontaktu telefonicznego, bardzo wątpię w jej pozytywny przebieg. Poza tym obsługa do momentu złożenia zamówienia jest do rany przyłóż, ale gdy napisałam jak wyglądają rośliny, które przyjechały, ten sam człowiek postanowił obrócić to wszystko w żart.

Ewelina

Nie polecam. Zamawiane rosliny przychodza nie zabezpieczone ze zgnitymi korzeniami. Szkoda kasy i nerwow.

Halina

Serdecznie NIE POLECAM sklepu internetowego cytrusy.sklepna5.pl (CITRUS - CAFFE, ISRD Cytrusy Andrzej Deja... jak zwał tak zwał) Rosliny przychodza w „opłakanym stanie”. Połamana połowa lisci rośliny (monstera variegata), która kosztuje kupę kasy. Grzyb w gratisie. Odrzucono moj wniosek reklamacyjny i zaproponowano zwrot towaru, po czym kontakt ze Sprzedawcą sie urwal pod pretekstem nieczynnego sklepu - kiedy przyjęcia zamówień były przyjmowane na bieżąco. Wlasciciel to (usunięte przez administratora) Kasa ma sie zgadzac i tyle. Firmie nie zależy na zadowoleniu klienta. Bazują na jednorazowym kliencie. Omijać takie „sklepy” z daleka!

ewkaneska

kupuję już od 3 lat, rośliny zawsze piękne , rozrośnięte, dobrze zabezpieczone do wysyłki, kontakt mailowy super, dziękuję

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w mieście Chorzów nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza
5/5 Na podstawie 2 ocen.