Opinie o Dawid Szmigiel Website Style w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dawid Szmigiel Website Style. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawid Szmigiel Website Style o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Szmigiel Website Style w Gdynia

Jakub Nowy wpis

Praca w Websitestyle jako Programista to nie tylko okazja do rozwijania umiejętności programistycznych, ale także do działania w inspirującym i fajnym zespole, gdzie każdy dzień pełen jest kreatywnych wyzwań i możliwości nauki. Z przyjemnością będę wspominał pracę w tej firmie.

Bartosz Nowy wpis

Praca w Website Style to praca, której na pewno nie zapomnę. W otoczeniu takich ludzi i przy takim wsparciu, nie tylko rozwijałem swoje umiejętności zawodowe (w zakresie tworzenia stron jak i znajomości samego CMS), ale także uczestniczyłem w różnorodnych projektach, które poszerzały moje horyzonty i pozwalały na rozwój osobisty. Dawid i Ania to zdecydowanie osoby pełne pozytywnej energii, zarządzające odpowiednio firmą jak i projektami. Polecam!

Dawid Szmigiel Nowy wpis
@Bartosz

Bartosz dziękuję serdecznie za Twoją opinię i pamiętaj że dla Ciebie zawsze nasze drzwi są otwarte. Dziękuję za Twoje zaangażowanie oraz chęci do pracy. Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło po Twojej myśli na nowej ścieżce kariery.

Szymon Borowski Nowy wpis

Z sentymentem patrzę na pracę w Website Style. Przede wszystkim to super ludzie. Pozytywna energia między Anią, a Dawidem i ich pasja do pracy udziela się wszystkim. Zdecydowanie mądrze zarządzają firmą, a ich kompetencje się przenikają. Trzeba przyznać, że każdy z pracowników może poczuć indywidualne podejście i się szybko rozwinąć przy różnych projektach. W Website nauczyłem się od Dawida obsługi klienta i korzystam z jego wskazówek do dzisiaj. Polecam tą firmę ze względu na zarządzanie z serduchem i wysoką jakość projektów :)

Daniel

Prace w firmie oceniam bardzo pozytywnie. Zdecydowanie podniosłem swoje kwalifikacje i wiedze w zakresie CMS, designu i programowania stron. Świetna atmosfera i wykwalifikowani pracownicy na których pomoc zawasze mozna liczyć. Zarobki adekwatne do wykonywanych zadań. Szef bardzo wyrozumiały, w razie problemów zawsze można się z nim dogadać. Praca w sam raz dla początkujących i średniozaawansowanych :) Polecam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawid Szmigiel Website Style, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mikołaj

Jako programista pracowałem w Website Style przez 1.5 roku i uważam że przez ten czas jako web developer bardzo dużo się nauczyłem. Ciekawe zróżnicowane projekty, świetna atmosfera w zespole i osoby które chcą dla Ciebie jak najlepiej. Okres pracy w website style zdecydowanie zapamiętam pozytywnie. Osobą zainteresowanym serdecznie polecam.

Pracowałem w Website Style dwa lata jako programista. Praca bardzo fajna i ciekawa. Dawid jako CEO to odpowiedni człowiek na tym stanowisku. Projekty są różne oraz ciekawe. Minusem może być ich duża ilość, ale wszystko przychodzi z czasem, to nie tak że dostaje się masę projektów od pierwszego dnia w pracy. Praca idealna dla początkujących / średnio zaawansowanych programistów, którzy chcą nabrać doświadczenia w fajnym zespole oraz pracując w pełni zdalnie. Największym minusem pracy jest znikoma - praktycznie niewystępująca integracja w zespole, oraz średnie zarobki. Warto dodać że przez cały okres mojej pracy w WS wypłaty były zawsze w terminie i z szefem szło się praktycznie zawsze dogadać :-)

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Dawid Szmigiel Website Style w miejscowości Gdynia? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

ANNA

Współpracuje z frima od lat, polecam! Dużo fajnych zleceń, pieniądze zawsze na czas a zarobki zdecydowanie adekwatne do wykonanej pracy.

Jeden z wielu

Fajna firma na początek. Luźna atmosfera i wyrozumiały szef. Jedynym minusem mogą być zarobki ale zdecydowanie na plus jest to że nie ma ogromnej presji czasu i można się sporo nauczyć. Rekrutacja dość łatwa :)

Aneta
@Jeden z wielu

Cześć, widziałam, że akurat obecnie wiszą dwie oferty pracy Website Style (front-end developer oraz administrator) i zastanawiam się, czy pracujesz na którymś z nich? Bo nie wiem jakie konkretnie stanowisko opisujesz :D Jak wyglądają wspomniane przez Ciebie zarobki? Ile wychodzi na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Szmigiel Website Style - Gdynia

• Jak się pracuje w Dawid Szmigiel Website Style?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Szmigiel Website Style tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Szmigiel Website Style?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawid Szmigiel Website Style
  • Al. Zwycięstwa 96/98 lok. C507