IC COMPANYS POLAND LTD.

Opinie o IC COMPANYS POLAND LTD.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w IC COMPANYS POLAND LTD.? Jak przebiegł ten proces? Czy na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Koniecznie podzielcie się swoją opinią.

step

atmosfera to zazwyczaj składowa wielu rzeczy, ale skoro tutaj dobrze można zarobić i są warunki jako takie jeśli chodzi o umowę, to chyba można określić, że atmosfera jest w porządku.

Misiek

Czyli co - reasumując na chwilę obecną firma ciągle aktywna i zatrudnia ludzi tak jak wcześniej tak? W takim razie chciałbym się zapytać, czy ma ktoś w miarę świeże informacje odnośnie zatrudnienia, czy będzie niebawem organizowana jakaś rekrutacja czy coś w tym stylu na kwiecień? Z chęcią wziąłbym udział w Warszawie w rekrutacji.

kamil

też mi się wydaje, że zaraz by się zrobił szum wokół firmy jeśli od tak ogłosiłaby może zamknięcie swojej działalności.. a nawet jeśli faktycznie chcieliby kończyć interes to musieliby o tym jeszcze poinformowac z wyprzedzeniem pracowników wszystkich i załatwić mase spraw, więc już by było coś wiadomo.

chatmaster

z tego co wiem to firma zamyka sklepy w Polsce w najbliższym czasie...

vm

ciekawe który regionalny to pisał :p byłam VM w Cottonie i dalej jestem pod wrażeniem tego z jaką łatwością idzie menagerom okłamywanie pracowników. nowy regionalny regionu w którym pracowałam, mistrz w swoim fachu przez 2 miesiące nie otrzymałam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie dotyczące dalszej współpracy:) aż w końcu dałam sobie spokuj. moja kierowniczka (pomimo tego że straszna [usunięte przez moderatora]) została wyrzucona na zbity pysk bez jakiego kolwiek tłumaczenia. szambo

Sebo

Chyba nie rozmawiamy o tej samej firmie. Pracowałem tam 8 miesięcy co prawda a z funkcją dekoratora sklepu wyciągałem 2000zł, nie uważam aby w którymś sklepie na stanowisku sprzedawcy z funkcją dekoratora zapłacili Tobie tyle kasy to po pierwsze, po drugie atmosfera w sklepie jak i kierownicy spoko :) (w dużej mierze zależy to od regionu w którym leży sklep jak i od ludzi tam pracujących :), uważam że warto spróbować ! :)

eM

nie przejmuj się 3 umowy (na czas nie określony) nie otrzymasz

k4rpiu@gmail.com

Hmmm ciekawa sprawa, pracuje w IC Companys od 3 miesiecy, jest bardzo przyjemnie, fakt jest mloda kadra pracownicza, ale klimat pracy jest OK, organizacja też spoko, polecam :)

ex pracownik

pracowałem kiedyś w tej firmie i jedyne co mogę powiedzieć o niej to [usunięte przez moderatora] pracownika, wymagania wielkie a płaca za to co robisz śmieszna do tego zero premii i podwyżek, NIE POLECAM, jeżeli jesteś mułem pociągowym to pracuj

x

Jeśli spędzasz większość czasu w internecie i grasz w gierki też niestety nie zrobisz tu kariery ;-)

JA

uważajcie na tą firmę [usunięte przez moderatora], DO TEGO OKRADA NASZE PAŃSTWO, imprezy integrujące rozlicza jako szkolenia, ZGŁOSZĘ TO DO ODPOWIEDNICH ORGANÓW....

PRACOWNIK

to fakt, i do tego układy, układy i jeszcze raz układy, jak nie jesteś [usunięte przez moderatora] to nie masz przyszłości i początku w tej firmie ogólnie porażka i uważajcie na nią, pewna pani kontrolerka księgowości zaszła w ciążę i mimo że ją kodeks pracy chronił(była na zwolnieniu+ poźniej macieżyński) mieli w planach ją zwolnić. Do tego panie z HR mają zerowe pojęcie o KP. W tej firmie LICZY SIĘ tylko ta firma nie poleacam porażka

normalna

Chciałam zaznaczyć że firma w swoich ogłoszeniach ma napisane że wiek,status rodzinny etc., nie ma znaczenia.Nieprawda,zatrudniają samych młodych,sami zobaczcie czy pracuje choć jedna tęższa osoba lub starsza.Pracowałam tam pięć lat i niestety po urlopie macierzyńskim nie miałam powrotu bo okazało się że moja zastępczyni wskoczyła komuś do łóżka i zajęła moje miejsce.W tej firmie wszystko kręci się wokół łóżka.

Zostaw opinię o IC COMPANYS POLAND LTD. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IC COMPANYS POLAND LTD.