IC COMPANYS POLAND LTD.

Wrocław

Opinie o IC COMPANYS POLAND LTD.

joola

Praca w ic companys(mam na myśli Cottonfield i Jackpot)to jedna ,wielka pomyłka...Firma rekrutując pracowników,obiecuje wiele,a nie daje nic...Pracowałam we Wrocławskim CF,i przyznac muszę że pracę utrudnia postać [usunięte przez moderatora] niewysoki pan,nie reprezentuje sobą dobrych manier i jakiegokolwiek poziomu.Ucieka się do metod [usunięte przez moderatora],które przecież ścigane są przez prawo pracy...Język którym operuje jest delikatnie mówiąc prowincjonalny,nie mówiąc już o ilości przekleństw których używa.To cham i prostak,który nie szanuje własnej osoby używając na co dzień amfetaminy,a dopiero co innych.Ostrzegam przed praca dla Ic companys na terenie Dolnoślaskim,i innym.

Zostaw opinię o IC COMPANYS POLAND LTD. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IC COMPANYS POLAND LTD.