Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk możliwa jest praca na podstawie B2B?

Adwokat Dominika Daniluk

Dzień Dobry, tak istnieje taka możliwość nawiązania współpracy.

Aleks

Nie polecam Pani Adwokat Dominiki Daniluk, jest osobą niekompetentną. Zgłosiłam się do Pani Adwokat ze sprawą rozwodową niestety pismo zostało zle napisane przez Panią Adwokat co spowodowało, że musiałam osobiście stawić się w urzędzie i dokonać poprawek. Następnie zostałam przez Panią Adwokat pokierowana nie do tego sądu do którego powinnam się zgłosić. Przez te błędy Pani Dominiki sprawa trwa dłużej niż powinna. Pieniądze które zapłaciłam Pani Adwokat niestety zostały wyrzucone w błoto. Odradzam !

Adwokat Dominika Daniluk
@Aleks

Szanowna Pani a jakich poprawek musiała Pani dokonać osobiście oraz do jakiego Sądu Panią wysłałam? Proszę napisać konkretnie jakie błędy w pozwie zostały przeze mnie popełnione bo ja nie kojarzę sytuacji, o której Pani pisze? Z poważaniem, Dominika Daniluk, adwokat

Fazi
@Aleks

Nie polecam ròwnież po Pani Mecenas dwukrotnie nie dotarła na umòwione wcześniej spotkanie. Pierwszy raz nawet nie uprzedzając, że jej nie będzie. Nie pozostało mi nic innego jak szukanie kogoś poważnego. Biorą tyle pieniążkòw a mają cię w głębokim poważaniu.

@Aleks

Kilka lat współpracuje z kancelarią i wszystko bez zarzutów . Pani Dominika zawsze staje na najwyższym poziomie. Zawsze służy radą i pomocą . Wiec dla tego nie rozumiem takiej opinii Z poważaniem zadowolony klient .

Mirosław

Napiszesz w którym prawie specjalizuje się ta kancelaria? Jak obsługują firmy to pewnie prawo pracy mają w jednym palcu?

klintka
@Mirosław

Tak, ale tez cywilne sprawy.

@Fazi

Jest Pan pewien ,ze ta Kancelaria? Zawsze pani Dominika oddzwania. Bardzo polecam.

Hary
@Aleks

Popieram pana opinie. Ze strony adwokatki zaangażowanie jak dziecka z przedszkola. Od początku sprawy o uzyskanie kontaktów z dziećmi było dziwnie. Napisany wniosek którego nie widziałem do zaakceptowania. Zero przesyłania dokumentów na pocztę. Musiałem się dopominac po żyt i tak byłem zbywany. Kontakt praktycznie zerowy nie odbiera IE telefonu później nie oddzwanianie. SMS pisane zero odpisywania. Czekanie nawet po dwa tygodnie na to żeby się pani zebrała i oddzwoniła lub odpisała na SMSy. Nie wstawianie się na sprawy , SMS 30 min przed sprawa że jej nie będzie bo biegunka, dzwonię nie odbiera no to znów SMS i próba dzwonienie zero, SMS po kilku minutach że będzie zastępca poczym jej zastępca w sądzie mówi że jest w innym sądzie. Zastępca zero zapoznania że sprawa, tylko kilka gotowych pytań a co do czego oczy w słup. Ogólnie również nie polecam kasa wrzucona w błoto.

Szybka, konkretna pomoc. Polecam

Znakomity prawnik. Dziękuje i polecam Kancelarie.

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jacek

Nie życząc nikomu jakichkolwiek kłopotów i obecności w Sądzie-bardzo polecam Mecenas p.Dominikę, która jest znakomitym prawnikiem. Bardzo polecam i dziękuję.

Irena

Widziałam na stronie, że mecenas zajmuje się m.in. prawem pracy. Ktoś wie, czy można w tej kancelarii odbyć aplikację? Jestem zainteresowana pogłębianiem wiedzy i praktyki w tej dziedzinie. Sądzę, iż długo jeszcze w Polsce dochodzić będzie do nadużyć na linii pracodawca-pracownik i jest to pole do działania prawa.

Cezary

Miałem przyjemność współpracować z Panią Mecenas Dominiką Daniluk w sprawie dotyczącej prawa pracy. Bardzo dobry prawnik, posiada rozległą wiedzę prawniczą, jest osobą zaangażowaną w sprawę. Miła i sympatyczna Pani Mecenas gorąco polecam. Sprawa wygrana. Dziękuje, wszystkiego dobrego dla Pani Mecenas.

Mateusz

B.dobry Prawnik i człowiek. Dziękuje.

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią adwokat Dominikę każdemu kto oczekuje profesjonalizmu i indywidualnego, rzetelnego podejścia do sprawy. To bardzo empatyczna i życzliwa osoba, która angażuje się nawet w trudne sprawy. Pozdrawiam i dziękuję

Darek

Bardzo dziękuję za dogłębną pomoc. Z Panią Mecenas jest dobry kontakt. Polecam. Bardzo dobry prawnik.

Rafal

Prawnik,któremu się chce zaangażować w sprawę , nie owija w bawełnę i przedstawia konkretnie stan sprawy. Konkretna przede wszystkim i skuteczna! Polecam .

Magda

Polecam Pania mecenas oraz jej kancelarię. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Super kontakt i profesjonalne podejście do każdej sprawy.Serdecznie polecam.

Klientka

Adwokat z powołania! Z przyjemnością dodaję tą opinię bo na prawdę Pani adwokat na to zasłużyła. Życzliwa, pogodna i pełna profesjonalizmu osoba za rozsądną stawkę. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem!

Klient...

Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenie dla klienta. Serdecznie polecam!!!!!!!!!

Klientka

Zgadzam się z opiniami . Pani mecenas godna polecenia !!!!!!!

Arek

Pani adwokat godna polecenia. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Będąc pod opieką Pani mecenas można spać spokojnie :)

Marek……..

Pani Mecenas jest po prostu ekspertem w swoim fachu! Podchodzi do sprawy profesjonalnie, a do tego jest pełna empatii, zrozumienia. P O L E C A M ! ! !

Edyta
@Marek……..

No to fajnie, a powiedz jak z kontaktowością? czasem z prawnikami ciężko się porozumieć bo dużo mają na głowie. Tu nie było problemu z dodzwonieniem się, umówieniem spotkania itp?

@Edyta

Pani Mecenas zawsze jest bardzo komunikatywna. Nigdy nie zdarzyło się z tym problemu. Szczerze polecam współpracę .

Bardzo Polecam!!!!!

Klientka

Pani Dominika zawsze przygotowana do sprawy. Godna polecenia!!!!!!!!!

Krzysztof
@Klientka

Cenowo dobrze też oceniasz?

Klient
@Krzysztof

Cena normalna Mogę polecić .

Klient

Miała ,uczciwa pani Adwokat Dominika . Mogę polecić .

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk
  • Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 16