Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Przemek……….

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, oczywiście wygraną, była niczym mój Anioł Stróż. Wszystkie porady, pomoc, konsultacje ze stronami były prowadzone w sposób profesjolany. Wszystkie porady rozmowy między innymi drogą mailowo były prowadzone blyskwicznie. Pani Mecenas potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie wszelkie problemy związane ze sprawą były przeprowadzane płynnie i bardzo szybko. Bardzo serdeczna osoba. Już w pierwszy dzień rozmów czułem się jakbyśmy się znali od lat mogłem się zwierzyć Pani Mecenas ze wszystkiego. Wszystko jest dla Pani Dominiki zrozumiałe każdy problem potrafi rozwiązać. Polecam Panią Mecenas każdemu kto nie wie do kogo się zwrócić o pomoc. Na 5 gwiazdek ja daję 10. Potrzebujecie pomocy adwokackiej dzwońcie do Pani Dominiki …….

Edyta F.-Galazka

(usunięte przez administratora) Krótko podsumuje , jedna sprawa wygrana . Dlatego ogromny szacunek mamy do Pani Dominiki ,za wszystko i jest to bardzo dobry Prawnik i szlachetny człowiek. Mało dzisiaj jest takich osob ,którzy wykonują swoje obowiązki profesjonalnie. Zostaliśmy z Mężem (usunięte przez administratora) i czasu nie cofniemy, ale dzięki Pani Mecenas wraca wiara w ludzi. Polecam bardzo.

Izabela Nowy wpis

dzień dobry, czy na chwilę obecną są prowadzone aplikacje adwokackie? Przeglądam pobliskie kancelarie za nimi. w tym przypadku staż zwrócił moją uwagę. w ostatnich komentarzach nie widzę jednak niczego na temat współpracy. czy jest zatem w ogóle możliwa?

Zuza Nowy wpis

Profesjonalne prowadzenie sprawy, sprawne i rzeczowe odpowiadanie na pytania, staly kontakt co bardzo sie ceni w stresujacych sytuacjach. Pozytywny wynik sprawy to juz tylko bonus. Dziekuje pani mecenas.

Jagoda Nowy wpis

Szczerze polecam Panią Dominieke . Podczas prowadzenia naszej sprawy wykazała się ogromnym profesjonalizmem, i rzetelnością. Nasza sprawa potoczyła się sprawnie, zgodnie z przewidzianym przez nią scenariuszem. Polecam.

Magda

Pani Dominika kobieta Anioł, pomocna widać że zna się na swoim fachu. Ja serdecznie polecam Panią Dominike i jej kancelarie.

@Magda

Super, że masz dobrą opinię o tej kancelarii. Uda mi się wyciągnąć z ciebie informacje czy poza tą panią ktoś w kancelarii pracuje? Niestety wszystkie zapytania w tej sprawie pozostają bez odpowiedzi a ja właśnie pracy szukam

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Witam, widzę że zapytania od kandydatów mieszają się z tymi od samych klientów kancelarii. co natomiast z jej pracownikami? ciekawa jestem czy od kolejnego roku będzie można liczyć na jakieś nabory? czy ktoś posiada informacje na ten temat?

Sylwia

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej kancelarii. Otrzymałam bardzo profesjonalne, indywidualne i pełne zrozumienia podejście do mojej sprawy.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Edyta i Sebastian

Dziękujemy za wszystko. Jest Pani bardzo dobra Mecenas oraz szlachetnym człowiekiem o wielkim sercu. Przepraszam Panią za swoje emocje : złe i dobre, dziekuje,ze była Pani z nami w tych trudnych i ciężkich dla nas chwilach całej tej ciężkiej sprawy. Prawda jest jedna! My ją znamy! Polecamy Panią.

Lili

to może któryś z Klientów Kancelarii potwierdzi lub nie? Czy inni Pracownicy także brali udział w obsłudze czy to raczej jak na razie działalność 1-osobowa? Zauważyłam brak odzewu na poprzednie zapytania a chciałabym po prostu wiedzieć, ponieważ ciekawa jestem czy zatrudnia się ktoś w rodzaju sekretarki?

Klient..

Szczerze polecam Panią Dominike . Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy, na każdym jej etapie aż do samego końca. Pozdrawiam….

Są praktyki? jedna Pani widzę, że z miesiąc temu o nie pytała. Ile trwa ewentualny proces rekrutacyjny oraz co na samej rozmowie będzie sprawdzane? Ile jest w zasadzie miejsc? Pytam, bo nie wiem czy dalej się interesować

Klientka

Polecam . Bardzo szybka miła obsługa .

Kandydatka

Witam, widzę że w ostatnim czasie dość dużo opinii jest wystawianych przez klientów Kancelarii, zauważyłam jednak wątek, w którym padło stwierdzenie o możliwości nawiązania współpracy na zasadzie B2B, a co w bieżącym okresie z praktykami? Czy będą one możliwe na okres październik / listopad?

Agata

Profesjonalne podejście do mojej sprawy :) Dziękuję bardzo za pomoc. Pani Dominika jest bardzo pomocna i zaangażowana. Polecam Kancelarię Pani Dominiki w 100%????

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk ma ściśle ustalone godziny pracy?

Edyta F.-Galazka

CM

Pani Mec. Dominika jest adwokatem z powołania. Kompetentna i rzeczowa, bardzo profesjonalnie prowadzi moje sprawy, bez różnicy na ich charakter. Zawsze mocno zaangażowana. Nie odpuszcza, aż doprowadzi do rozstrzygnięcia korzystnego dla mnie. Rozmowa z Panią Mecenas jest zawsze profesjonalna i prowadzona w przyjaznej atmosferze. Pani Mecenas Dominika zawsze podchodzi bardzo empatycznie do moich problemów.

Klientka

Z całego serca polecam współpracę z Panią Mecenas . Zawsze po spotkaniu z nią czuję się uspokojona i zaopiekowana. Ogromna wiedza i spokój Pani Dominiki sprawiają, że wszystko układa się po mojej myśli w sprawach które prowadzi. Komunikacja interpersonalna na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do klienta i inteligencja to coś czego szukałam. Polecam i dziękuję za współpracę Pani Dominiko !!!!!!!!

P.D..

Kancelaria prawna zapewnia niezawodną obsługę prawną mojej działalności gospodarczej. Świadczy usługi na najwyższym poziomie, co jest dla mnie kluczowe dla dalszej współpracy. Polecam.

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk
  • Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 16