Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Przemek……….

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, oczywiście wygraną, była niczym mój Anioł Stróż. Wszystkie porady, pomoc, konsultacje ze stronami były prowadzone w sposób profesjolany. Wszystkie porady rozmowy między innymi drogą mailowo były prowadzone blyskwicznie. Pani Mecenas potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie wszelkie problemy związane ze sprawą były przeprowadzane płynnie i bardzo szybko. Bardzo serdeczna osoba. Już w pierwszy dzień rozmów czułem się jakbyśmy się znali od lat mogłem się zwierzyć Pani Mecenas ze wszystkiego. Wszystko jest dla Pani Dominiki zrozumiałe każdy problem potrafi rozwiązać. Polecam Panią Mecenas każdemu kto nie wie do kogo się zwrócić o pomoc. Na 5 gwiazdek ja daję 10. Potrzebujecie pomocy adwokackiej dzwońcie do Pani Dominiki …….

Zadowolona Klientka

Pani Mecenas, bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie i pełne poświęcenie w przeprowadzeniu mnie przez cały proces rozwodowy. Dziękuję za zrozumienie i stały kontakt. Za opiekę przez wiele miesiecy. Za profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam Kancelarie Pani Mecenas Dominiki wszystkim osobom szukajacym pomocy prawnej. Dziękuję również za stały kontakt i dbałość o komfort i szybkie przekazywanie informacji. Było to dla mnie bardzo ważne w tym trudnym dla mnie okresie. Dziękuję Asia

Kamila……

Kancelaria p. mecenas prowadziła dla mnie dwie sprawy - obie wygrane. Sprawy były bardzo trudne, ale dzięki rzetelności, ogromnej wiedzy, znajomości prawa udało się zakończyć dwa procesy z sukcesem. Pełen profesjonalizm, duża kompetencja, a także zwykłe wczucie się w ludzkie problemy. Warto współpracować z tą kancelarią.

Urszula
@Kamila……

Czego dotyczyły te sprawy, możesz napisać ? :)

trebor111
@Kamila……

A jakiego typu sprawy to były?

Beata
@trebor111

Ktoś kiedyś pisał, że Pani Mecenas podobno jest specjalistką od prawa rodzinnego, to prawda? Czy miał ktoś prowadzona sprawę odnośnie prawa administracyjnego? Ono również zawiera się w zakresie usług na stronie i jestem ich ciekawa. Jeśli jakiś praktykant się zapisuje to na jaki zakres najczęściej?

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Patryk

Sprawa wygrana. Dziękuje i Polecam Kancelarie.

trebor111

Od trzech lat pani mecenas "prowadzi" moją sprawę. Czytając te pozytywne a nie merytoryczne opinie mam wrażenie , że chyba to ktoś inny mnie obsługuje. Zauważam jedynie, że przy negatywach podane są konkrety a pozytywne to same ...... no właśnie polecenia. Proszę nie traktować mojego wpisu jako oceny ponieważ sprawa w toku ale czytając opinie i widząc co się dzieje to mam nieodparte wrażenie, iż szans na wygraną niema. Oczywiście jeżeli się mylę to jak tylko dożyję to wszystko opisze i wystawię Pani mecenas laurkę jakiej jeszcze nie widziała. Pozdrawiam wszystkich zachwyconych i proszę o więcej szczegółów na przyszłość bo może rzeczywiście pani jest w czymś dobra ale tego nie wiedzą inni.

Beata
@trebor111

3 lata to faktycznie trochę czasu. I podczas obsługi tylko Pani Mecenas w tym uczestniczy? Pojawił się może podczas tego okresu jakiś aplikant lub ktokolwiek?

Pani Mecenas jest osobą niezwykle rzetelną, konkretną i budzącą zaufanie. Charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu. Podczas każdej porady prawnej, z której dotychczas korzystałam odczuwałam indywidualne podejście do sprawy. Cierpliwie i jasno zostały mi wyjaśnione kolejne etapy podejmowanych działań. Dużym plusem jest również przemiła atmosfera podczas spotkań :)

Najlepszy Mecenas w Warszawie!

Małgosia.

Pani adwokat jest profesjonalną kobietą, specjalistką od prawa rodzinnego, podchodzi do swojej pracy i do każdego klienta z uwagą, potrafi doradzić i tak poprowadzić sprawę, żeby klient był jak najbardziej zadowolony. Zdecydowanie zna się na tym czym się zajmuje, jest niesamowicie konkretna i rzeczowa. Polecam ją z całego serca, pomogła nie tylko mnie ale i kilku moim znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni zarówno z porad prawniczych jak i prowadzenia spraw.

Klient

Profesjonalne podejście do klienta a przede wszystkim szybkość działania. Bardzo dziękujemy Pani Adwokat za pomoc.

Patryk

Profesjonalizm i wiedza z zakresu znajomości prawa na wręcz niewiarygodnym poziomie. W mojej ocenie bardzo solidna kancelaria.

Klientka …

Pani Dominika to profesjonalny i rzeczowy prawnik. Zawsze fachowo i skrupulatnie podchodzi do tematu. Kompetentna osoba na właściwym stanowisku:) Korzystaliśmy z jej pomocy wielokrotnie. Zawsze dokładnie wyjaśniała wszystkie kwestie i odpowiadała cierpliwie na pytania, które pojawiały się w trakcie toku sprawy. Godna zaufania. Polecamy w 100%.

Klient

Profesjonalna porada prawna, adekwatna cena do jakości usługi…

Klientka …..

Dziękuję Pani Dominice :) Jest Pani adwokatem a przede wszystkim cudownym człowiekiem ❤️ Z czystym sumienie mogę powiedzieć że to najlepsza kancelaria w Warszawie .

Przemek

Jeśli ktoś ma pomóc to tylko Pani Mecenas Dominika . Pełen profesjonalizm, wiedza a przy tym mega serdeczna i uśmiechnięta. ????

Klientka ...

Bardzo polecam ! Pani Dominika przesympatyczna osoba , baaaardzo mi pomogła ! W dalszym ciągu będę korzystać z usług kancelarii ❤

Klient…

Jak najbardziej polecam Panią adwokat. Ma doświadczenie, ale też co ważne profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo mi pomogła i od samego początku wszystko dokładnie tłumaczyła. Polecam

Klientka

Dziękuje za wygrana sprawę! Brawo! Polecam kontakt z Panią Dominika.

Danilo

NIE POLECAM!! ciężki kontakt, słaba argumentacja w wnioskach. Nie widziałem co było składane do sądu, żadnych papierów nie dostałem do akceptacji, samowolka! Nie zostały złożone wszystkie papiery. Nie wstawianie się na sprawy, pół godziny przed sprawa SMS że Pani nie będzie, tylko zastępca który nie był zapoznany że sprawa ! Ogólnie szkoda czasu , nerw i pieniędzy na takiego adwokata. Uważajcie !

Klient……

Z całego serca polecam panią mecenas pani mecenas jest bardzo rzetelną osobą zna się na rzeczy widać u niej wielki profesjonalizm .Bardzo mi pomogła w mojej sprawie ,dzięki niej sprawa zakończyła się szybko i sprawnie ,dlatego też polecam panią mecenas najlepszy adwokat w Warszawskie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Daniluk
  • Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 16