SERENA S.C.

Kraków

Opinie o SERENA S.C.

Darek

@majkel ale to tylko świadczy o tym, że praca jest tam dość stabilna - nikt się nie zwalnia i nie jest zwalniany.

Ola

Właścicielka to przykład jakiejś histeryczki,czytaj mobbing.. chce by białe było czarne tzn.nie ma klientów na dziadostwo , które sprowadza..ciągle ma humory:/

nova8

Witam, byłam na rozmowie w Modliczce i bardzo złe wrażenie(w sklepie żadnego ruchu nie było przed świętami BN)rozmowa z szefową humorzastą już na rozmowie a co dalej,podstarzała 60tka zrobiona na 30tkę i bardzo osobiste pytania jak przyjęcie do Ochrony Państwa...to wchodzenie w sferę prywatną:czy zamierzam mieć dzieci,czy mam chłopaka i czy nawet z nim mieszkam ZABRONIONE JEST ZADAWANIE TAKICH PYTAŃ BO WCHODZI TU MOBBING (poczytajcie art.)bardzo infantylna osoba, którą nie interesuje doświadczenie zawodowe a sfera prywatności.Zarzekanie się jak mocna to prosperująca firma sama daje do myślenia- rzekoma praca na lata, a kolejne ogłoszenie o pracę. Nie polecam, bo przyszłości w tej firmie nie ma.

A nasza[usunięte przez moderatora] nic się nie zmienia....Boże siły daj

dobre

wszystko jest do czasu kolejny sklep zamyka się w styczniu, gratuluje niewypału!

myszka

hihi czyli dziewczynki się jednoczymy i przeżywamy to razem BRAK SŁÓW wolałabym zarabiać 1300 i mieć normalną[usunięte przez moderatora] SAJGON a jutro znów ziołowe od rana bo nie wiadomo z jakim humorem[usunięte przez moderatora] wpadnie 3majcie się

...

Opole pozdrawia i dziekuje ze uwolnil sie z tego [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o SERENA S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SERENA S.C.