Opinie o Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska w Gdańsk

Oki Nowy wpis

Jakiś pozew? Dopiero co zaglądam na forum wstępnie za pracą a tu takie komentarze? Widziałem te opinie od pracowników, którzy deklarowali brak wypłat. Temat ucichł wiec ciekaw byłbym czy udało się już dogadać jakoś polubownie? Blacharzem jestem i czegoś sobie szukam, wiec pytam

escyaer Nowy wpis

dranie jakich świat nie widział. kłamcy i (usunięte przez administratora) . wszystko, co tu napisano, jest prawdą-nie chcę się powtarzać. potrzebujesz pozwu zbiorowego o odszkodowanie to zadziała

Piotr Nowy wpis

Witam serdecznie, Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Pan Mariusz, który jest prawdziwym właścicielem (na papierze Pani Mariola), to kłamca, (usunięte przez administratora) sterujący z tyłu fotela. Nie wypłacający pieniędzy wielu ludziom, (usunięte przez administratora) Praca i atmosfera tragiczna. Znęcanie się psychiczne, zastraszanie i krzyki to codzienność. Wszystkie naprawy aut robione po taniości, aby tylko skasować klienta. Od dłuższego czasu zalega mi kilka tyś zł, (usunięte przez administratora)

Belik

Pytanie Ta firma-krzak z przekrętami na przekrętach, jadąca na zadłużonych alkoholikach jest jeszcze na powierzchni czy już sie zawinęli? Ponton dalej czaruje i robi wałki?

Blanka Nowy wpis
@Belik

Widząc to zapytanie z ciekawości popatrzyłam w sieci jeszcze raz i widnieje informacja o wykreśleniu firmy z rejestru z dniem piątego maja tego roku. czyli tydzień po zadanym pytaniu. ale co się stało wobec tego z pracownikami? z tego co było napisane na forum jacyś jednak byli. odprawy mogli otrzymać lub cokolwiek? i

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Kiks

Natafilem na firmę dosyć przypadkowo. Chciałem kupić auto wystawione na (usunięte przez administratora) przez Mariolę. Krok po kroku, słowo za słowem okazało się że auto sprzedaje facet który okazał się zwykłym Mirkiem, który motał się w kłamstwach z każdym moim kolejnym pytaniem. Na koniec pomimo wad, zdecydowałem się na zakup auta. Auto które miało być własnością Mirka okazało się być nieprzerejestrowane od 6 lat. Przekręt goni przekręt. Proponuję omijać ogłoszenia sprzedaży samochodów wystawionych przez Mariolę w Gdańsku-Wrzeszcz.

Weronika

wyjaśnisz w jakim kontekście? zastanawiam się czy to odczucia subiektywne czy można to podciągnąć jakkolwiek pod obiektywne wrażenie z miejsca pracy. Czym się zajmowałeś i na czym wtedy praca tu polegała?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska?

Dawid

Nigdy

@Dawid

Tak właściwie to dlaczego? To jak tu umowy są zawierane?

kLakier
@Weronika

Zdarzają się tam ludzie pracujący na czarno, podpisanie umowy jest przeciągane. Jak już jest oferowana umowa to na 1/2, 1/8 jakaś lewizna, podstolnica. Firma dla alimenciarzy z komornikami, długami, nieudaczników finansowych, tam się na takich żeruje, taka jest prawda

@kLakier

Aha.. No rozumiem. Czyli z perspektywy tych osób, które wymieniasz to mimo wszystko jest tu w pewnym sensie dobrze jeśli o pracę chodzi? To nie skończy się przypadkiem tak, że same takie osoby tu po prostu zostaną?

kLakier
@Weronika

Proszę tam iść i samemu zobaczyć na własne oczy...

@kLakier

Ostatecznie nie byłam ale zauważyłam na forum, że pisali tu o jakiś pożyczkach na inwestycję w firmę, do której podobno nie doszło. Faktycznie tak jest? A wiadomo jak aktualnie przy tym sami pracownicy wychodzą? Wpłynęło to jakoś na ich warunki pracy?

Mariuszku

Może właściciel czy właścicielka albo "kierownik" tego cyrku wypowie się na temat zarzutów od kilkunastu osób które zostały oszukanie przez nich na pieniądze a nie tylko zgłaszają komentarze? Telefonów i pism nie odbierają za pierwszym, drugim razem jak jest sprawa do rozwiązania, wcześniej było jakoś przyjemniej kiedy naganiali człowieka do pracy kłamstwami, aktorzy i aktorki od siedmiu boleści. Nie wstyd wam robić takie rzeczy? Nie robicie sobie nic z konsekwencji jakie może przynieść takie postępowanie? Wystarczy raz trafić na nieodpowiednią osobę, były już różne historie Czegoś takiego nie da się racjonalnie wytłumaczyć, ta firma i tak słabo stoi, prędzej czy później się zawiną, zadłużają się i kombinują ile mogą, po sądach tylko trzeba z nimi chodzić.

Oszuakny

Na rozwój warsztatu 100 tys pożyczy i i warsztat nadal dziadowski po przeprowadzce z Gdyni do Gdańska.oczywiscie pieniędzy nie oddal

Ogrodnik

Warsztat Nadaje się do renowacji sprzętu ogrodowego typu taczka ????nie dosc,ze (usunięte przez administratora) nie oddaje pieniędzy to z lakiernia ma niewiele wspólnego!!!!!

Klient gdansk

Pożyczył 100 tys zł i nie ma zamiaru oddac,zwykly (usunięte przez administratora)

Klemy gdansk 2

Lakierowal tranzita Cztery elementy oczywiście inny odcień lakieru Akryl niebieski oczywiście inny odcień i brak chęci do poprawienia lub oddania pieniędzmi i tez przy odbiorze była umówiona inna cena a później o 30 % cena inna

Klient gdansk

Banda partaczy razem z kierownikiem który nie dopilnowuje wykonanej pracy szef Mariusz zwykły (usunięte przez administratora) unosisz sie co do ceny za zrobiłoby auto a przez odbiorze cena 39 % wyższa od umówionej Najprostszy samochód świata UAz Cały był kierowany Trzy razy poprawiony i dalej było źle dużo elementów było nie do malowanych od środka

Klient

Nie polecam tego partacza,robil dwa samochody ze najłatwiejszymi kolorami do malowanie (uaz i transit),samochody niedomalowane,po pol roku wychodzi rdza,auta niedomalowane,cena uzgodnienia z gory po czym przy odbiorze znacznie wzrosła,nie odbiera telefonów zeby poprawić auta.mysle,ze 12 latek w garazu sprayem lepiej by pomalował niz ten pseudo fachowiec,naprawde nie polecam.

Cubenzo

To miejsce jeszcze istnieje? Urząd skarbowy, ZUS, PiP, Sąd Pracy i ostatecznie Prokuratura działają w sprawie (usunięte przez administratora) finansowych, fałszowania dokumentów, podpisów i tak dalej. Na ile skutecznie? To się okaże ale po długich miesiącach od zakończenia pracy w tym miejscu negatywne nastroje nie ustępują, niektórzy ludzie im nie odpuszczą. Ja pracowałem tam przez bardzo krótki okres czasu przez który ze zdumieniem obserwowałem co się w tym miejscu dzieje. (usunięte przez administratora)jak ktoś napisał? (usunięte przez administratora) To mało powiedziane... Z choinki się urwali, chciałoby się dopiec ale szkoda mojego pisania, będzie okazja osobiście choć przyznam, że z dużym obrzydzeniem. Jeżeli ktokolwiek myśli aby podejmować jakąkolwiek współpracę z Konarską czy tam Mariuszem to zdecydowanie odradzam bo to marnowanie czasu i pieniędzy Towarzystwo nie dla normalnych ludzi.

Witam miałem przyjemność tam chwilę pracować.Okreslenie cyrk to mało co tam się dzieje.Szefostwo ponosi fantazja ułanska po podpisaniu umowy myślą że wszystko mogą.Już po miesiącu pracy problem z wypłaceniem pieniędzy. Ostatecznie szybko się z tamtad zawinołem ale oczywiście nie rozliczyli się ze mną.Warsztat to jakaś kpina w życiu nie oddałbym swojego samochodu do naprawy.Omijać tych (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Witam miałem przyjemność tam chwilę pracować.Okreslenie (usunięte przez administratora)to mało co tam się dzieje.Szefostwo ponosi fantazja ułanska po podpisaniu umowy myślą że wszystko mogą.Już po miesiącu pracy problem z wypłaceniem pieniędzy. Ostatecznie szybko się z tamtad zawinołem ale oczywiście nie rozliczyli się ze mną.Warsztat to jakaś kpina w życiu nie oddałbym swojego samochodu do naprawy.Omijać tych oszustów szerokim łukiem.

Pracownik miesiąca

Banda (usunięte przez administratora). Nie mają prawa istnieć na rynku. (usunięte przez administratora) i tyle.

Pani Mariola K. i jej konkubent Mariusz Ś. dopuszczają się wszelkich możliwych metod (usunięte przez administratora) przekraczając przy tym granice. W końcu noga się teraz powine, za wiele ludzi zostało zmanipulowanych i (usunięte przez administratora) potknięcia których się przy tym dopuścili będą ich słono kosztować. Powiem tylko tyle, miłej zabawy z prokuraturą. I nie tylko.

Dobrze wiesz kto

"Warsztat", który należy do Pani Marioli K. to jeden wielki (usunięte przez administratora)z "szefem" na czele. Pracownicy nie otrzymują wynagrodzeń i chcę ostrzec wszystkich przyszłych kandydatów przed pracą u tych ludzi. Jeśli chcecie pracować za free to śmiało. Upominanie się o swoje pieniądze nic nie daje. Stale (usunięte przez administratora) się i "mydli" oczy byłym pracownikom. Umowy na stałe to chyba tylko z opowieści. Po doświadczeniu z tym miejscem nikomu nie doradzam zostawiać tam cokolwiek do naprawy, wiem co mówię. Z takim darem wymyślania różnych rzeczy przez Pana Mariusza "szefa" może zacznie Pan pisać książki? Lepiej Pan na tym wyjdzie. NIE POZDRAWIAM i nie zachęcam do współpracy, chyba że w grę wchodzi wolontariat w słabo wyposażonym miejscu bez atestów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska?

Zobacz opinie na temat firmy Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gold Car Warsztat Blacharsko Lakierniczy Mechanika Mariola Konarska
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 83
    80-257 Gdańsk