Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Paweł Aleksandrowicz Toruń

Postanowiłem złożyć zamówienie w tym komisie na sprowadzenie auta i teraz jestem już pewien że następne autko to tylko w tym komisie,podejście do klienta bardzo dobre,kontakt z właścicielem miałem bardzo dobry przez okres zamówienia jak i po zakupie.Pan Daniel ładnie wytłumaczył jak i dobrze doradził co kupić,na co zwracać uwagę,można polecić komis ze jako komis nie jest zainteresowany pieniędzmi tylko jak to wspomniał sam wlasciciel cytuje : Ja musze być zadowolony jak i Pan .Jedno jest pewne fachowe podejście do klienta .pozdrawiam

Irena
@Paweł Aleksandrowicz Toruń

A czy tylko z właścicielem był kontakt? Szukam pracy jako handlowiec, dlatego podpytuje z ciekawości czy są jacyś inni pracownicy i ilu ich jest?

Danka

Zdecydowanie Polecam komis...po zakupie udałam się do serwisu w celu sprawdzenia samochodu ,pan diagnosta powiedział że nie ma do czego się doczepić poza przepaloną żarówką od kierunkowskazów.Jeszcze raz polecam komis wszystkie zapewnienia sprzedającego okazały się prawdziwe .Polecam

Halinka

POLECAM KOMIS,ZAKUP UDANY,JESTEM ZADOWOLONA Z AUTA

Piotrowicz

Jestem zafascynowana zakupionym autem dodam ze zakupiliśmy auto późną porą i było ciemno to właściciel zaskoczył nas???? po wcześniejszym kontakcie telefonicznym autko stało i czekało na nas w garażu czysciutkie specjalnie przystosowanym oświetleniu do oglądania auta późną porą z super oświetleniem gdzie było można dostrzec każdą ryskę gdzie przy świetle dziennym było to nie do zobaczenia a ze strony sprzedajacego dobra robota jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta szczerze i na temat bez owijania w bawełnę,miło kupować z takich komisów będę polecała.

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Grzegorczyk

Zakup udany w 100% POLECAM

Weronika z Tomaszem

Odebraliśmy zamówiony samochód w stanie praktycznie jak nowym na 10letnie auto ,jesteśmy zadowoleni bardzo fajna i miła atmosfera w dniu odbioru auta.dziekujemy i będziemy polecać napewno Komis w Komaszycach

Ryszard Piątek

Zamówiony opel okazał się zgodny z stanem faktycznym,sprzedawca zapewnił ze autko bezwypadkowe, i po sprawdzeniu w ASO OPEL potwierdziły się jego słowa myślę że warto polecić komis za fachowe i rzetelne podejście do sprawy,dodam ze na autko czekałem dwa tygodnie ale warto było.Dziekuje

Znajomy

Kto zna ten wie jakie sprowadza Daniel auta,wszystkie bezwypadkowe jeszcze nigdy nie widziałem u niego na posesji uszkodzonego auta.Wiec znam Daniela i wiem dobrze ze takie auta go nie interesują.Rowniez jeżdżę autem od niego. POLECAM

Zuzanna

Widzę, że wypowiadają się sami zadowoleni klienci. Może ktoś pracował i się wypowie? Firma zatrudnia sprzedawców? Czy firma poszukuje pracowników do sprowadzania aut?

Karol Matysiak

Samochód sprowadzony/odebrany z komisu w pięknym, zadbanym stanie,właściciel służył pomocą po zakupie auta ,cała transakcja przebiegła miło i uprzejmie.Jestem zadowolony

Paulina

Dla mnie najlepszy najpewniejszy komis w okolicy Inowroclawia.Praktycznie wszyscy moi znajomi kupili w tym komisie,ja również. Polecam

Młody Pakość Kamil

Samochód sprowadzony pod zamówienie strzał w dziesiątkę, znajomy polecił który też zamawiał i sobie chwalił...dziękuję za miłe i fachowe podejście do klienta,miło się współpracuje z takimi ludźmi,z auta jestem bardzo zadowolony właśnie przeszedł pakiet startowy rozrzad plus wszystkie filtry olej itp .Jeszcze raz dziękuję

Nowy Targ Zbigniew

Panie Danielu właśnie dojechaliśmy do domu,jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji,wszystkie jakie posiada Pan auta są godne polecenia.Mąż był zachwycony wszystkimi autami ale zdecydowaliśmy na Merive znajomy mechanik nie miał żadnych przeciwskazań do zakupu tego Auta.Dziekujemy i życzymy samych dobrych aut

Bartosz Pawlik Toruń

Sprowadzony pod zamówienie samochód okazał się w 100% zgodny z zamówieniem,autko odebrałem bezwypadkowe a co najważniejsze w oryginalnym lakierze tak jak sprzedawca nas zapewniał,żadnych wad.Napewno będę polecał komis wszystkim znajomym .Dziękuję

Niezadowolony

Z czystym sumieniem daje pięć gwiazdek za najsprytniej ukrywane usterki. Po prostu mistrz.

B6
@Niezadowolony

A nie mówiłem, ze (usunięte przez administratora) ludzi. Nie mówi o wadach i wyzywa ludzi od Pajaców

POLECAM

Naprawdę fajne autka są w tym komisie, a ja jako nowy nabywca POLECAM komis

BK Moto Słupsk

Gość spoko, auta wszystkie ładne zakupiliśmy już trzecie auto dla firmy jak do tej pory wszystko pozytywnie.

Robert

Właśnie jadę złożyć zamówienie. Zadałem pytanie na jednym z portali internetowych i Pan Filipiak mial 100 % poparcia i poleceń na stronie. Pozdrawiam

Magdalena

Witam a ja zakupiłam auto od Państwa dosłownie przez telefon. Oczywiście z polecenia od znajomych :-) ale moje zamówienie odbywało się drogą telefoniczną. Zadzwoniłam do Pana Daniela wyznaczyłam swoje wymagania i tak po kilku dniach zostałam właścicielka najpiękniejszego Hyundaia w mieście:-) jestem mega zadowolona i polecam każdemu! Jak dla mnie wszystko jest na ogromny plus. Dziękuję i pozdrawiam Państwa serdecznie

Wesołowscy Paweł i Justyna

Polecamy komis

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce