Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

UWAGA!

Większość pozytywnych komentarzy jest pisanych przez tą samą osobę, wskazują na to stylistyka zdań, oraz wielokrotne błędy ortograficzne! PRZESTRZEGAM przed zakupem auta w tym komisie. Wystarczy popytać okolicznych mieszkańców np. Marulew, Komaszyc, Góry.. Każdy już ma wyrobioną opinie, zwłaszcza sąsiedzi - oczywiście negatywną. Nie warto!

Mechanik Tomasz Inowrocław

Jeżeli mogę się wypowiedzieć tutaj jako mechanik samochodowy który prowadzę warsztat od ponad 25lat sam osobiście zawdzięczam sprowadzenie samochodu przez Pana Daniela sprowadził dla mnie auto bezwypadkowe z udokumentowaną historią serwisową, jest to MOIM zdaniem najlepszy komis samochodowy w okolicach Inowroclawia,sprowadzone przez P.Daniela auto było w pięknym zadbanym stanie,szczerze mówiąc nie miałem do czego się doczepić i w naszym świecie mechaników/warsztatów P.Daniel ma bardzo pozytywą opinię nie zgadzam się z negatywem który jest pisany w jego imieniu.Myśle że sam P.Daniel juz ma tak dobrą wyrobioną opinie w okolicy ze taki negatywny komentarz pisany z anonimowego konta nic nie zmieni ,kto zna komis ten wie że nie ma tam lipy,wszystkie auta stoją czyste,pachnące,lśniące czyszczone codziennie dla klienta czego w innych komisach tego nie ujrzymy,aż chce się wracać do takiego komisu .pozdrawiam konkurencję

Tamara Nowy wpis

Wypowiadają się tu sami klienci, a ja chciałabym znać konkrety odnośnie zatrudnienia. Chciałabym sobie dorobić jako pomoc przy sprzątaniu i przygotowywaniu aut do sprzedaży. Jest taka szansa? Pasowałaby mi praca głównie popołudniami i ciekawe jak tutaj mogłabym się dogadać.

Krystian Audi Nowy wpis

Gdy już odwiedzicie Państwo wszystkie komisy samochodowe i nadal nie wiecie jaki samochód kupić proszę odwiedzić komis w Komaszycach i spotkać się z panem Danielem. Będziecie się Państwo codziennie uśmiechać wchodząc do swojego garażu. Miło i profesjonalnie. Gorąco polecam.

Danuta Imańska Mokka 4x4 Nowy wpis

Skusiła nas dobra ocena komisu lecz po wizycie w tym miejscu uważam,że jest za niska ....Najpiękniejsze auta jakie do tej pory widziałam w jednym miejscu.Oczywiscie wyjechaliśmy piękną Mokka z napędem 4x4 co jest rzadkością w innych komisach.

@Danuta Imańska Mokka 4x4

Super, że jesteście zadowoleni. Chciałbym przy okazji podpytać, bo inni też pytają ale nikt nie odpowiada :(. Będąc klientami komisu macie jakąś wiedzę na temat osób tam zatrudnianych? Poza właścicielem ktoś tutaj w ogóle pracuje? Rozglądam się za pracą ( niedługo się przeprowadzam ), stąd moje pytanie :)

Ewelina Wieczorek Kruszwica

Kupiliśmy już trzecie auto w tym komisie i jestesmy bardzo zadowoleni Zakupiona fiesta okazała się po pełnym świeżym przeglądzie nowe tarcze przód I tył nowe klocki hamulcowe,nowe amortyzatory oraz w bardzo zadbanym stanie,miło jest pisać że właściciel stawia na jakość produktu co za tym idzie ma bardzo dobrą renomę w naszym powiecie.Oby tak dalej Panie Danielu życzymy samych pięknych aut a konkurencji mówimy bierzmy przykład z tego komisu.

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
I. D Konin

Nasza MOKKA idelana! Cieszymy się niezmiernie z zakupu naszego samochodu.

A czemu w tylu wpisach jest jedynie o właścicielu? Co to, nie ma tu roboty dla innych sprzedawców, chociażby na niepełny etat ale z umową o pracę? Za tym się właśnie teraz oglądam, a sprawdzam firmy handlujące autami z jak najbliższej okolicy, żeby sobie życia nie utrudniać. Wiadomo ważne też, czy firma stabilna, wypłacalna, o tej jest w KRS, że funkcjonuje już od 12 lat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Uwaga na ten komis. Sprawdzajcie auta. Na stację kontroli nie można jechać bo by wyszły ukryte usterki. Książki serwisowe dziwne wpisy w ASO co innego. Jak to jest panie właścicielu. Czemu nie można sprawdzać auta. Coś do ukrycia?

Komis zawsze cieszył się dobra opinią od samego początku istnienia,własciciel postawił na jakosc nie na ilosc i za to Polecam.

Dawidowscy z Radziejow Mokka

Pań Daniel sprowadził dla nas rok temu piękną Opla Mokke do dnia dzisiejszego bez żadnych napraw poza regularną wymiana oleju co 10-15tyś tak jak zalecał,kontakt Z Panem Danielem był bardzo dobry i do dnia dzisiejszego zawsze przejazdem zatrzymam się zobaczyć jakie piękne autka ma na sprzedaż tak jak to było dzisiaj,dlatego postanowiłem dodać opinie bo się należy wielki pozytyw.Dziękuję a nowemu zastanawiajacemu się klientowi polecam bez chwili zastanowienia. Następne auto tylko u Daniela .Dzięki Danielu

G. D

Serdeczne podziękowania dla Państwa za taką pomoc przy zakupie samochodu. Bardzo nam miło że mogliśmy zakupić nasz samochód u Was.

Tymek

Przed laty, bo w 2018 pisano, że nie zatrudnia się pracowników i że to działalność jednoosobowa. Czy to się już zmieniło, są tu jakieś miejsca pracy dla handlowców?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Auto-Handel Daniel Filipiak podczas okresu próbnego?

Fajne autka

Daje 10 gwiazdek wszystkie auta piękne zadbane,wyczyszczone aż miło się wchodzi do takiego komisu,widać ze właściciel dba bardzo o auta i swoją renomę.Wrócę napewno po następne. Piotr

A zatrudniacie ludzi, którzy zajmują się sprzątaniem aut i przygotowywaniem ich do sprzedaży? Pracowałem kiedyś w UK na takim etacie i ciekaw jestem czy macie coś takiego wolnego. Czy wtedy byłaby to praca normalnie na 8h dziennie, na pełen etat? Jak z kasą moglibyśmy się dogadać, najniższa czy coś więcej?

Tomasz Skoda

Skusiłem się pozytywnymi opiniami na temat komisu ale to co zastałem na miejscu wprawiło mnie w szok :wszystkie auta wyselekcjonowane na najwyższym poziomie praktycznie mógłbym wyjechać każdym jednym autem które stało na placu.Stan jaki zapewniał mnie sprzedawca taki był naprawde ładne czyste zadbane w oryginalnej powłoce lakierniczej bez wkładu finansowego,z mankamentów jakie dostrzegłem to tylko przepalona żarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej i uśmiech .

Maciej Szczecin Ford

Właśnie dojechałem do domu i postanowiłem się podzielić dobrą radą do nowych kupujących,sam osobiście kupiłem auto w tym komisie I polecam bardzo tak jak zapewniał właściciel tak było ,bardzo rzetelne podejście do klienta auta pierwsza klasa,wszystko co zostało powiedziane mi dzień wcześniej w rozmowie telefonicznej pokrywało się w 100% z Stanem faktycznym auta.Komis na medal oby więcej takich komisów

Yaro Poznań

Komis na najwyższym poziomie. Jadąc do tego komisu po raz drugi wiedziałem że wyjadę zakupionym autem do domu tak jak było to za pierwszym razem,wszystko omówione ze sprzedającym przez telefon . Polecam 10/10

@Yaro Poznań

I zarówno na miejscu jak i przez telefon kontakt był z tą samą osobą? Pracuje tam tylko właściciel? Chętnie bym tam się zgłosił do pracy przy sprzedaży, a patrząc po komentarzach wygląda, jakby nikt więcej tam nie pracował. Ktoś może to potwierdzić?

Judyta i Piotr Mogilno

Autko Zarejestrowane I ubezpieczone,razem z mężem bardzo Panu dziękujemy za tak piekne auto ,pani w wydziale komunikacji jak zobaczyła teczkę a w niej ponumerowane wszystkie dokumenty wspomniała je od tego Pana z komisu zawsze wszystko się zgadza i jakby mogła to by nawet nie sprawdzała bo wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik,pani również powiedziała że jakby wszystkie komisy tak prowadziły papierologie jak w tym to szybciej by szły rejestrację pojazdów. Jeszcze raz dziękujemy panie Danielu za tak piekne auto komis na medal,wcześniej mieliśmy parę autek ale tak zadbanego jak ten to nigdy,napewno jak po następne auto to tylko do tego komisu w Komaszycach. Pozdrawiam i przyszłym nowym klientom polecam z całego serca .

Roberowicz Piła

Polecam komis.Same piękne auta.

Rutkowscy z Torunia

Zakup u Pana Daniela to czysta przyjemność ,dokumentacja prowadzona na najwyższym poziomie,miło się kupowało w tym komisie sprzedający wszystko ładnie wytłumaczył rodzicą ,miły uśmiechnięty na wszystko służył dobrą radą.pozdrawiamy T.B Rutkowscy z Torunia

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce