Eterna

Opole lubelskie

Opinie o Eterna

Stach

Super szef,super figura,skromny,empatyczny.Luzik praca,zawsze umowa o pracę,komplet dokumentow na Niemcy.Zaplecze sprzętowe- idealne.Szef nie potrąca za stłuczki- to tylko plotki.Jako pracownik- naprawdę polecam

Ktoś

Nędza i dziadostwo. Szef oszukuje na całej linii. Odradzam !

desperado

2 metry bagna-reszta muł!Obiecanki i nic więcej.Żadnych warunków socjalnych,za umowe potrąca sie kase,zero poszanowania pracownika!

Daniel
@desperado 03.07.2013 16:08

Jak sie jest pierdołą a nie facetem i nie umie sobie poradzić to zatrudnij się w biurze numerów...

Zostaw opinię o Eterna - Opole lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eterna