Opinie o Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak w Jaworzno

Joanna Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Korzystałam z rodziną wiele lat z usług stomatologii Siewniak, jednak zachowanie dr Adama Siewniak pozostawia dużo do życzenia! Widocznie dr Adam uważa, że tylko jego czas jest w cenie, a swoich pacjentów ma głęboko gdzieś! W tej klinice sytuację ratuje tylko żona dr Adama - Magdalena Siewniak jako b.dobry specjalista oraz duży szacunek i pokłony dla pracy i zaangażowania dr Anety ❤️ sam właściciel dramat - wizyta umówiona półtorej miesiąca wcześniej (u doktora zaplanowane wykonanie korony na martwym zębie oraz jednej licówki - tylko wspomniany lekarz zajmuje się w tej klinice implantologią, koronami i licówkam). Przed zaplanowanym terminem do oszlifowania pod koronę cała masa innych terminów związanych m.in. ze stomatologią estetyczną ( po trzech miesiącach kolejna higienizacja, skalling, piaskowanie, wybielanie, nowe wypełnienie w owym martwym zębie + wzmocnienie włóknem szklanym ) by w końcu doszło do przedostaniej wizyty umówieniej na piątek 15 marca oraz ostatniej na 28 marca br. Natomiast dnia 11 marca otrzymuję telefon, iż wizyty 28 marca nie będzie, bo dr bierze urlop od 25 marca i wróci po świętach! Na dodatek zero słowa przepraszam jakby nic się nie stało i chodziło tylko o przełożenie jednej zwykłej wizyty pod kątem leczenia! Plan wykonany by został wypełniony przed Świętami Wielkanocnymi, a dzięki Panu doktorowi wszystko poszło na marne… Na dodatek wizytę którą miałam umówioną na dzień 12 kwietnia jako wizyta awaryjna, gdyby jednak coś było nie tak lub odcień korony/licówki niebyły odpowiedni - dowiaduje się z ust rejestratorki , że miał być terminem montażu ???? Kłamstwo i traktowanie pacjenta jak osoby bez wyobraźni i robienia z niego (usunięte przez administratora) Szczyt bezczelności i chamstwa!!! Pan dr ma dokładnie w (usunięte przez administratora) swoich pacjentów i ich czas! Ważniejsze jest szybkie last minute niż pacjenci! Ostrzegam wszystkich przed tym lekarzem! Szkoda, bo rujnuje cały wizerunek tej kliniki! Nie pozdrawiam owego lekarza ????

Pacjentka Nowy wpis

Dla osób, które chcą zdemontować aparat ortodontyczny założony w innym punkcie medycznych POLECAM. Zęby idealnie oczyszczone z kleju, informacja na bieżąco o stanie zębów. Nie naciągają na płatne konsultacje przed takim zabiegiem, co zdarza się nierzadko w innych punktach medycznych, przez co człowiek odmawia gdy jest nakaz takiej konsultacji, bo to generuje niepotrzebnie koszty. Przychodzisz do Stomatologia Siewniak i bez ceregieli demontują. Cennik demontażu aparatu na stronie mają wiarygodny, w innych punktach medycznych nierzadko okazywało się po umówieniu wizyty i przyjściu na wizytę, że doliczają dodatkowe opłaty za to, że nie byliście pacjentem ortodontycznym danej kliniki! Na stronach internetowych w innych punktach mają informację o kosztach demontażu np 300zł... a na miejscu okazywało się, że to cena za jeden łuk :) Nie pobierają opłat za dezynfekcje, co w niektórych punktach medycznych jeszcze się zdarza.

Aneta

Bardzo polecam panią doktor Magdalenę Siewniak, jak i metodę leczenia Invisalign.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak - Jaworzno

Stomatologia Siewniak Magdalena Siewniak
  • Starowiejska 8