Opinie o Baranowscy Studio Jakub Baranowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baranowscy Studio Jakub Baranowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Baranowscy Studio Jakub Baranowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baranowscy Studio Jakub Baranowski w Warszawa

Witold Nowy wpis

Dla osób, które chcą nabyć doświadczenia i mieć później w życiu łatwiej? Gorąco polecam. Jeśli jednak jest ktoś zainteresowany znalezieniem długoterminowej posady ze stałym zespołem - absolutnie nie. Firma zmienia założenia co kilka miesięcy, szefostwo nie wylewa za kołnierz, a takiej rotacji wokół działu handlowego nigdzie indziej nie widziałem. To co jest najważniejsze ból jednych jest bardziej bolesny niż innych i nie liczcie, że będziecie równo traktowani.

@Witold

O zmianę jakich założeń tutaj chodzi? Możesz je przybliżyć? A rotacja jest spowodowana tym, że pracownicy sami odchodzą, czy są oni zwalniani? Szukam pracy, dlatego tak podpytuję.

Kaśka Nowy wpis

Rotacja jest dlatego, że ciągle zmieniają warunki pracy. Obiecują normalne ludzkie traktowanie, a później jest presja, rosnące nieosiągalne progi. Atmosfera jest nie do zniesienia bo klienci wciąż są okłamywani i przychodzą ze słusznymi roszczeniami a szefowa każe ich wysyłać na drzewo. Wciskasz chłam i kit w cenie premium. Firma chce byś zdobył stałych klientów lub przeciągnął z poprzedniej pracy. Gdy już przyciągniesz kilku stałych klientów najczęściej to architekci to firma z ciebie rezygnuje bo ktoś inny lub szefowa się nimi zajmie i nie zobaczysz złamanego grosza.

Lidia

jak często firma rekrutuje do siebie asystentów? Wstępnie pytam, bo znalazłam ogłoszenie sprzed kilku lat a tu pisali o zgranej i fajniej ekipie, ciekawa jestem czy do dziś stan ten jest niezmienny? ktoś by napisał jak konkretnie praca w biurze jako asystent tu wygląda, jaki obecnie jest zakres obowiązków i czego ogólnie wymagają?

Mateusz
@Lidia

Nie ma zgranej ekipy, jest presja i zarządzanie negatywne. Ciągle rekrutują i jest stałą rotacja, nikt tam długo nie wytrzyma. Najlepsi którzy tu przypadkiem trafili idą do konkurencji za 3x większe pieniądze tracą czas i nerwy. Ci którzy są przeciętni dostaną wyższe progi, więcej obowiązków i spotkań, więc odchodzą za 2x większą kasę. A ci którzy zaczynają nauczą się tu złych nawyków i stracą zapał. To jak się tam traktuje ludzi, podwykonawców, pracowników, dostawców to skandal. Firma Hipokrytów, mogliby kursów aktorskich udzielać w teatrze na przeciwko. Pierwsze tygodnie spoko, a później na te sztuczne uśmiechy patrzeć nie można. Jedynie reklama tam działa i wielu architektów ich zna, niekoniecznie z dobrej strony. Właściciele się nie przejmują bo nie ważne co mówią, ważne by nie przekręcali nazwiska

Dusia Nowy wpis
@Mateusz

A te progi dlaczego tak podnoszą, po to by pracownik ich nie wyrabiał i żeby nie dostał premii, czy żeby mieć podkładkę do zwolnienia? Sporo osób odeszło w tym roku? Pytam, no bo piszesz, że spora rotacja i ciągłe rekrutacje, a ja nie namierzyłam w ogóle do nich ofert pracy, no chyba że może coś od lutego się poprawiło?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Baranowscy Studio Jakub Baranowski?

Tak, są wyjazdy integracyjne, spotkania również. Zresztą cała ekipa jest bardzo zgrana i lubi ze sobą przebywać :)

Jak najbardziej udostępnia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Baranowscy Studio Jakub Baranowski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Zuza

Dno szkoda nerwów

jakub

A Pani to w ogóle u nas pracowała?

Zuza
@jakub

Tak, już pan nie pamięta ???

Patrzę, a oni rekrutują
@Zuza

@Zuza, a jakie miałaś stanowisko i zakres obowiązków?

Jest to firma przewspaniała, pyszna kawa i ojjoj z długoletnią tradycją. Naprawdę działa od kilku lat, nikt się na niczym nie zna poza ludźmi od facebooka, którzy szukają zdjęć w internecie, bo ładne (95% "pożyczonych" od kogoś). Produkty też takie jak można dostać wszędzie ale tu są dwa razy wyższe ceny. Premii nie ma bo nie, miały być, ale są uznaniowe. Jak już się uzbiera za dużo premii to się nie wychylaj bo można dostać wypowiedzenie. Ogólnie praca polega zazwyczaj na tym, że się okłamuje ludzi. Co tam złe opinie, posmaruje się zaprzyjaźnionym architektom z niezapłaconych premii i powiedzą co trzeba.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Baranowscy Studio Jakub Baranowski?

gość

No właśnie uznaniowy, czyli nie uznają. Można za to dostać, zaległości w zus, obietnice i rozstrój psychiczny z powodu krzyków właścicieli za ich własne błędy.

Madzia

@aaaa a niska pensja to jaka? Podstawa?

Aaaa

dużo pracy, niska pensja, właściciel uśmiecha się tylko, jak ma interes, później zbywa klientów, poczytajcie opinie w googlach

Zostaw merytoryczną opinię o Baranowscy Studio Jakub Baranowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Baranowscy Studio Jakub Baranowski?

Zobacz opinie na temat firmy Baranowscy Studio Jakub Baranowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Baranowscy Studio Jakub Baranowski
  • Stefana Jaracza 3 lok. 28