Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

hahaha tylko czy wasz prezio zdaje sobie z tego sprawę że ta pożyczka na 52tyg to 160% marży??? teraz na rynku jest bezkonkurencyjny ale nie w tą stronę co trzeba hahaha,życzymy jemu powodzenia w dalszym "rozwoju" firmy ze "wspaniałymi pomysłami i produktami" hahaha teraz to już wszyscy się z nas śmieją a raczej z człowieka który tą firmą zarządza:-)

firma się wyłożyła ponieważ prezes wprowadził \\\"fantastyczne\\\"produkty na 16,25,35 tygodni które były prawie \\\"nie sprzedawalne\\\"i prawie \\\"nie zbieralne\\\" co spowodowało zahamowanie sprzedaży i spadek zbiórki jak również bardzo wielką rotację wśród pracowników którzy min, na początku zostali klepani po plecach jako \\\"świetni\\\"sprzedawcy \\\"fantastycznych\\\"produktów a następnie zwalniani za zły poziom zbiórki no bo klientów nie było stać na tak wysokie raty,no i w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i zorientował się że pożyczka na 52tyg powinna pozostać z powodu spadku klienta jak również zbiórki do czego \\\"guru\\\" zarządzania prezes się przyznał na wczorajszej konferencji iż w/w produkty były nie trafione:-) jak również poziom długości pracownika etatowego to 11,3 miesiąca:-) kto wczoraj był ten wie:-) o czymś te cyfry świadczą prawda???

Firma wyłożyła się na produkcie głównym .Chwilówka jest najlepiej dochodowa a mimo to prezes nie opłaca ani nie opłacał dobrze osób które robiły dla niego kase.brak strategi plany naprawcze na terenach do zaorania.Żenada.

do pani

widocznie twoje cv było zbyt cienkie dla firmy skoro nie zwrócili uwagi na nie:-)

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Do Pani, tak zatrudniają, z mojego terenu właśnie została zatrudniona Koordynatorka na stanowisko Kierownika do Spraw Sprzedaży. Pozdrawiam.

pitt

Nie jestem z biura, przeszedłem z innej firmy o podobnym profilu, a skoro powielasz to co napisałem to jesteś mało inteligentny i raczej nie powinieneś się wypowiadać na forum. Takie podsumowanie pod tym co napisałem a co Ty skopiowałeś możesz sobie w buty wsadzić.

Pani

A czy kobiety na stanowiska kierownicze przyjmują?Zatrudnione są jakieś?Czy dają sobie radę?Wysłałam cv ale nikt sie nie odezwał do mnie

do anonim

nie przejmuj się pewnie jakiś głąb z biura to napisał:-) nie odróżnia cytatu od kopiowania no ale nie dziw się...oni nie odróżniają niczego poza cyferkami:-) tylko aby na te cyferki ciężko pracowali...

do anonim

ale odwaliłeś kaszane:-) poszedłeś na taką łatwiznę że głowa boli-kopiuj wklej,nie stać cie na nic więcej? chyba raczej nie skoro "wklejasz"stare posty...cóż...jaki pan taki kram...:-)

anonim - 2011-08-14 12:41:20 Tak czytam sobie opinanie o firmie Eurocent i nie bardzo mogę Was zrozumieć. Chciałem napisać na tym forum już w kwietniu, ale zdecydowałem się poczekać i zobaczyć czy to co tutaj piszecie się sprawdzi. Przyszedłem do firmy w styczniu 2011r z dużej firmy finansowej zapewne domyślacie się jakiej. Do dnia dzisiejszego nie spotkałem sie w naszej firmie z czymś takim jak naciski, brak terminowych wynagrodzeń itp, wręcz przeciwnie mam pełne wsparcie od mojego bezpośredniego przełożonego (mimo ze dzieli nas ponad 160km) to zawsze mogę na niego liczyć. Jeśli chodzi o administracje przez 8 miesięcy nie miałem żadnego problemu z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy, Dziewczyny są mile, uprzejme i chętne do pomocy(usunięte przez administratora) oczytałem sie na ich temat rożnych historii i naprawdę dziwi mnie ze ktoś takie rzeczy wypisuje. W każdej chwili kiedy tylko zadzwonię jestem traktowany z szacunkiem, otrzymuje wsparcie i zawsze mam udzielane odpowiedzi na pytania które zadałem. Co do premii, to już kolega powyżej przeszedł samego siebie ! Tylko 2 razy od stycznia do sierpnia nie wziąłem premii. A w sierpniu otrzymałem nawet 60% tzn 10% podniesiona podstawa, 20% procent za przyrost netto i 30% za zbiórkę. Wiec mi nie piszcie bzdur ze w tej firmie nie ma szans na zrobienie premii. Dodam ze możne i troszkę mniej zarabiam w Eurocencie, ale za ten spokój, szacunek i zrozumienie, możliwość decyzyjności, oraz telefon z internetem, laptop z internetem, samochód z flotą itp, naprawdę można pracować !!! Mam Czas na prace a nie ganianie i robienie wszystkiego pod tabelki , w przeciwieństwie do poprzedniej firmy więcej czasu mogę spędzać z dziećmi, mogę planować soje życie prywatne. Dodam również ze moje Koordynatorki a na chwile obecna mam ich 5 również sobie chwalą prace i wynagrodzenie w Eurocent zarabiają od 700 do ponad 2000 tys. Wiec jak się chce to można. Ale po co, lepiej ponarzekać, ze Prezes to Prezes tamto. Jeśli chodzi o Przedstawicieli to fakt firma powinna coś zrobić w tym kierunku aby bardziej ich zmotywować i dać zarobić, może jakiś konkurs tak raz na pól roku. W każdej pracy są jakieś problemy, ale tutaj nie dotknęło mnie to o czym piszecie po prostu trzeba robić swoje. Ja jak na razie jestem Bardzo Zadowolony ze Pracuje w Eurocent. A jak będzie dalej to czas pokaże. Pozdrawiam. jesteś(usunięte przez administratora)czy po prostu masz zapłacone za to co piszesz?

zapytaj swojego przełożonego ale od razu mówię aby zadzwonić do dyr [usunięte przez moderatora] trzeba mieć nie lada powód a o prezesie [usunięte przez moderatora] to już nie wspomnę:-) przecież to są wielkie persony więc dobrze się zastanów zanim wykonasz tel...:-)

Rozumiem, będę miał rękę na pulsie. Pozdrawiam.

do anonim

przeczytałem uważnie co napisałeś i oczy przecieram ze zdumienia ale wiesz? Wcale się nie dziwie ponieważ na początku mojej kariery miałem dokładnie to samo zdanie co ty ale niestety sknerowate centusiowe serce prezesa zmusiło mnie do odejścia ponieważ nie wiedziałem żadnej już możliwości rozwoju nie wspominając już o jakimkolwiek awansie o czym bardzo dużo i kwieciście wspominał kier reg [usunięte przez moderatora] a obecny dyrektor:-0 niestety okazało się pózniej (usunięte przez administratora)tóry niestety tylko potrafi pięknie mówić ale nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje w firmie.Z drugiej zaś strony wcale się jemu nie dziwię bo za takie pieniądze jakie pobiera od firmy też siedziałbym cicho i robił wszystko co każe prezes.Reasumując popracujesz to kilka lat a sam się przekonasz jak my wszyscy.Nie zyczę tego ale niestety tak będzie a to jest tylko kwestia czasu.

Wiesz co nie zaliczam się do lizusów tylko do ludzi którzy pracują i chcą zarobić. A jeśli Ty masz jakieś niedowartościowania to jest Twój problem. Napisałem jak odbieram prace w firmie, i nie uważam ze to lizusostwo. Napisałem również (czytaj ze zrozumieniem), ze tak jest na chwile obecna, a jak będzie dalej to czas pokaże. Wiec nie wyzywaj mnie bezpodstawnie od lizusów, a co do premii to również napisałem że od początku roku nie zrobiłem 2 razy premii, wiec nie mów mi ze nie można bo przez 6 miesięcy brałem praktycznie po 50 % premii. Pozdrawiam.

do lizusa

"a łyżka na to niemożliwe... " to się lizus znalazł , 60% premii i to niezawsze biorą tylko 1-2 osoby na ponad 40 Kierowników... i to z jednego regionu

pitt

Masz racje, ale najlepiej ludziom wychodzi narzekanie !

Tak czytam sobie opinanie o firmie Eurocent i nie bardzo mogę Was zrozumieć. Chciałem napisać na tym forum już w kwietniu, ale zdecydowałem się poczekać i zobaczyć czy to co tutaj piszecie się sprawdzi. Przyszedłem do firmy w styczniu 2011r z dużej firmy finansowej zapewne domyślacie się jakiej. Do dnia dzisiejszego nie spotkałem sie w naszej firmie z czymś takim jak naciski, brak terminowych wynagrodzeń itp, wręcz przeciwnie mam pełne wsparcie od mojego bezpośredniego przełożonego (mimo ze dzieli nas ponad 160km) to zawsze mogę na niego liczyć. Jeśli chodzi o administracje przez 8 miesięcy nie miałem żadnego problemu z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy, Dziewczyny są mile, uprzejme i chętne do pomocy. Grzesiek i Paweł oczytałem sie na ich temat rożnych historii i naprawdę dziwi mnie ze ktoś takie rzeczy wypisuje. W każdej chwili kiedy tylko zadzwonię jestem traktowany z szacunkiem, otrzymuje wsparcie i zawsze mam udzielane odpowiedzi na pytania które zadałem. Co do premii, to już kolega powyżej przeszedł samego siebie ! Tylko 2 razy od stycznia do sierpnia nie wziąłem premii. A w sierpniu otrzymałem nawet 60% tzn 10% podniesiona podstawa, 20% procent za przyrost netto i 30% za zbiórkę. Wiec mi nie piszcie bzdur ze w tej firmie nie ma szans na zrobienie premii. Dodam ze możne i troszkę mniej zarabiam w Eurocencie, ale za ten spokój, szacunek i zrozumienie, możliwość decyzyjności, oraz telefon z internetem, laptop z internetem, samochód z flotą itp, naprawdę można pracować !!! Mam Czas na prace a nie ganianie i robienie wszystkiego pod tabelki , w przeciwieństwie do poprzedniej firmy więcej czasu mogę spędzać z dziećmi, mogę planować soje życie prywatne. Dodam również ze moje Koordynatorki a na chwile obecna mam ich 5 również sobie chwalą prace i wynagrodzenie w Eurocent zarabiają od 700 do ponad 2000 tys. Wiec jak się chce to można. Ale po co, lepiej ponarzekać, ze Prezes to Prezes tamto. Jeśli chodzi o Przedstawicieli to fakt firma powinna coś zrobić w tym kierunku aby bardziej ich zmotywować i dać zarobić, może jakiś konkurs tak raz na pól roku. W każdej pracy są jakieś problemy, ale tutaj nie dotknęło mnie to o czym piszecie po prostu trzeba robić swoje. Ja jak na razie jestem Bardzo Zadowolony ze Pracuje w Eurocent. A jak będzie dalej to czas pokaże. Pozdrawiam.

aaa

pięknie powiedziane " pękło by centusiowe serce" .... ale trzeba jeszcze mieć serce, lepiej płacić mniej na podstawach a żonce 16 tysi w ogólnym rozrachunku na płace idzie tyle samo i jest super

takie coś

a gdzie zwalniają....

sie rozwinie...... zwalniają znowu............

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków