Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

bociek

Dajcie juz spokój każdy ma inny pomysł na swoją firmę.A ,,świeżaków,, można nauczyć fachu.Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy jak juz sie nauczą to czy będą pracowac po 10 godzin dziennie za 1800zł?

do prezesa

prezesie dziwisz się dlaczego masz taką rotację w firmie? dlatego że zatrudniasz ludzi którzy nie znają się na tym fachu,płacisz mało i nie masz szacunku dla ludzi dzięki którym do czegoś doszedłeś bo na pewno nie dzięki swoim pomysłom!!! twoje pomysły doprowadziły do tego iż wykwalifikowanych ludzi już nie ma bo szkoda ci funduszy na ich opłacenie dlatego średnia pracy na etacie to 11miesięcy:-) wszyscy to pamiętają z konferencji w szczyrku a to o czymś świadczy:-) kiedy wreszcie zaczniesz szanować ludzi i ich pracę no a już nie wspomnę o opłaceniu ich tak jak należy??? ale to pytanie to chyba pozostanie pytaniem retorycznym...

dajcie już spokój biednemu prezesowi bo biedny chłopina nie będzie umiał spać a jak nie będzie spał to nie będą przychodziły wspaniałe pomysły po przebudzeniu które od razu wdraża w życie i przez to nikt nie będzie zarabiał,oczywiście oprócz prezesa:-) prezesie czekamy na kolejne wspaniałe pomysły:-) chyba zbyt mało pan sypia albo żle pan sypia i śnią się panu koszmary sądząc po pańskich pomysłach:-) prosimy o więcej:-) wnoszę postulat o założenie partii przez pana i będe głosował na pana jako na premiera:-) na pewno zrobi pan raj z tego kraju ze swoimi pomysłami:-0 kto jest za???

niestety ciężko to wytłumaczyć Don Kichotowi że nie mamy szans z czerwoną chwilówką która jest najdłużej na rynku i nie ma dziwnych opłat i ma większą ofertę,poza tym prezes widzi tylko cyferki więc nie ma szans na zmiany a co za tym idzie to po prostu Don Kichot nie ma pieniędzy na rozwój pożyczek na dłuższy termin no ale czemu się dziwić skoro wyprowadza kasę z firmy na żonę która jest zatrudniona i pobiera 16tyś zł tylko że nikt w firmie nie słyszał o żonie prezesa jako pracowniku a skoro pobiera takie wynagrodzenie to musi zajmować wysokie stanowisko,nie sądzisz? Ale nikt nie słyszał o takiej osobie więc chyba coś tutaj nie gra tak jak powinno...

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
eurorubel

O zarobkach to zony to już większośc wiedziała jakieś 2lat wstecz.Proponuje zakończyć pracę na chwilówcę i tak nie macie szans z czerwoną.Wrócić do korzeni z gotówką na długi okres.Prawie wszystko powinno wrócić do normy.Prawie bo już nie ma tych ludzi którzy trzymali tą firmę i prezesa świtę.Don kichot był super porównaniem jeszcze osiołek mi się przypomniał hheheheh

ja też :-))))))))))) dobre to!!!!! :-)

zdziwiony

gdyby pisano tak o mnie to byłbym lekko podenerwowany

zycie

Nie rozumiem ludzi na tym forum.Kiedys pracowałem w tej firmie.Mimo wszystko dobrze ją wspominam ,może dlatego ze bylo wtedy normalnie,tzn dla wtajemniczonych wchodziła 16stka.Robiłem swoje i brało sie premie.Zaczeli kombinować i dawać nie realne cele zmieniłem na innego pracodawcę.Proszę nie płaczcie zastanówcie się czy aby nie macie wygórowanych ambicji w stosunku do pracy jaką poświęcacie?

prezessrezes

może wystarczyłoby wymienić tylko jedną osobę i firma nagle odżyłaby - co wy na to? wiecie o kim mowa? pewnie(usunięte przez administratora)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

dobrze poszukaj na necie a na pewno znajdziesz...

człowiek z branży

zgadzam się z przedmówcą,nie liczy się wielkość tylko jakość firmy,czy przynosi zyski,czy ludzie w niej zarabiający są zadowoleni z pracy dla danej firmy czy nie,jestem w stałym kontakcie z pracującymi jeszcze w eurocent i powiem szczerze takich opinii nie miał nawet provident,smutne ale tak niestety jest.Najlepszym tego dowodem jest rotacja w firmie i długość pracy pracownika etatowego która nie przekracza podobno rok,o czymś to świadczy.A konkurencja nie śpi,tylko czeka na pracowników ich przedstawicieli i bazę danych i ciekawe co wtedy firma wymyśli?Czy wtedy pomoże to że jest duża? Wątpie ponieważ odniosę się do tego co napisałem wcześniej,liczy się jakość pracy,rentowność i to że ludzie w niej pracujący są zadowoleni a bez zespołu przedstawicieli wraz z kierownikiem nikt nic z tym nie bezie w stanie zrobić.Już w chwili obecnej większa część przedstawicieli pracuje w eurocencie i gdzieś jeszcze a odejście kadry jest tylko kwestią czasu bo exodus już się zaczął tylko nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć.Kiedyś miałem propozycję pracy w eurocent ale dobrze że z niej nie skorzystałem:-) Ci którzy mają propozycję pracy w innych firmach nawet niech się nie zastanawiają bo lepiej nie będzie na pewno...

do pyta

nie ma znaczenia czy firma jest duża czy nie tylko czy jest rentowna a w świetle obecnej sytuacji jaka jest w firmie wszystko zmierza do tego aby mieć tylko jeden produkt(chwilówka) ale nie zdają sobie sprawy że musi być alternatywa dal klienta bo przy jednym kliencie firma nie będzie rentowna i wtedy dopiero zacznie się zwalnianie i obcinanie etatów,zatrudnianie za mniejsze stawki co już ma miejsce,dlatego śmiem twierdzić że firma jest żle zarządzana,bez konkretnego pomysłu no ale nie ma się czemu dziwić:-) skoro zarządza firmą ktoś kto nie ma bladego pojęcia o finansach...

Pyta

Firma nie upadnie bo jest za duża! Prezes pójdzie za przykładem konkurencji i obetnie niedochodowe etaty.Proszę pamiętać że dobry kierownik z odpowiednimi ludzmi nie podejmie pracy w tak stresowej branży za mniej niż 3000zł netto plus premia.Chcecie mieć kadrę zarządzającą czy kurierską?

Mam pytanko jakie narzędzia pracy otrzymuje koordynator w Waszej firmie?

ja również pracuję prawie od samego początku jako przedstawiciel i zgadzam się z wpisami poniżej. Idiotów z nas robią i kretynów, wstyd się przyznać, że się pracuje dla nich. Nowa kadra kierownicza pozostawia też wiele do życzenia. Stare kierownictwo uciekło, ale byli to konkretni kierownicy pracujący od wielu lat w branży, mający i doświadczenie i wiedzę. Ale trudno się im dziwić co im firma zaproponowała? w zasadzie to chcieli sie ich pozbyć bo za drodzy byli. Nowi kierownicy dają sobie skakać po głowach i robią co im góra każe. Ale bez bladego pojęcia jak ta [usunięte przez moderatora] teoria wyższych ma się do praktycznych działań w terenie. Poza tym pracując za takie niskie stawki niejednokrotnie mają drugi etat, więc zamiast się doszkalać i uczyć fachu to [usunięte przez moderatora] tylko swoją powinność. Więc poproś takiego kierownika o pomoc w zaległościach, może się doczekasz. Nie wspomnę o tym, że jadąc na umowę, to kierownik mnie pytał 10 razy, czy ją dobrze podpisał??????????? Halo???? z propozycji żebym to za niego zrobił nie skorzystałem, bo co niby z tego bede miał? [usunięte przez moderatora] , że za mało 16...za mało chwilówek...za mało zbiórki...za mało 52...odpadam z tej gry, również rezygnuję, a jak wspomniał przedmówca, jest gdzie iść...wszystkim ktorzy zostali polecam to samo

pitt

Wiem, zdaje sobie sprawę z tego ze powinna być taka pożyczka o której piszesz, wiem również ze taka pożyczka powinna jak najszybciej być wdrożona. Myślę ze firma szybko powinna coś zrobić w tym kierunku, a jeśli nie zrobi to będzie ciężko. Pożyczka na 52 tyg jest po prostu za droga. nie będzie się w ogóle sprzedawać, hm a może z ta pożyczką tak miało być ?

witam..czytam te forum i zgadzam się z ludźmi którzy piszą negatywne opinie ..Jestem pracownikiem praktycznie od samego początku i mogę powiedzieć ze nie poznaje tej firmy ... to prawda kiedyś nam obiecywano ale po części się wywiązywano z obietnic a teraz ... teraz to jest wielka niewiadoma ..pisze to z punktu przedstawiciela nie kierownika ... prawda jest taka ze najgorsza robotę odwalamy my te male mrówki które; zbierają raty , zdobywają kl ., plakatują się ,a nawet bawią się w windykacje bo prawdziwa wogole nie działa.. dobrze ze zdarzają się jeszcze dobrzy kierownicy w których jest wsparcie i wiedza jak wygada praca w terenie ..bo prezesostwo chyba za biurka nigdy nie wyszli .. Ba; zapomnialm ze oni maja cudowne pomysły wymyślania nowych zasad i nowych produktów ..tak jak obecnie wprowadzona poz na 52 gdzie pobija koszty PPo 150% do oddania wiencej ludzie to się nie sprzeda a jeśli tak to tylko desperat to weźmie a za kilka tygodni nie wpłaci bo go nie będzie stać wiec o jakim produkcie mówimy.. totalna klapa... ja jako przedstawiciel po tylu latach pracy doszłam do wniosku ze zwijam żagle z tej firmy bo ta łódka już tonie .. powodzenia dla wytrwałych przedstawicieli i odpornych kierowników..

do pitt

tylko nie zapomnij że klient powinien mieć alternatywę w postaci pożyczki oddłużeniowej ale nie na takich zasadach na jakich jest pożyczka na 52tyg,na samej chwilówce firma się nie utrzyma ponieważ nie działa jeszcze na terenie całej polski i przy tak wysokiej rotacji pracowników i opinii jaką sobie firma wyrobiła w terenie to nie wiem kto będzie chciał pracować za te marne pieniądze które firma oferuje,albo desperat albo z poza branży ale takich już firma miała i zwolniła:-) firma jest jak Titanic:-) pomału na dno:-)

Wow! No konkurencyjna oferta jak mało która :) tylko nie w te stronę :) Gratuluję pomysłowości władzom tejże firmy...no faktycznie, już wszyscy się z Was śmieją :) a obecnym pracownikom lekko współczuję, bo znowu będą Was naciskać jak to było z 16tkami...wmawiając przy tym, że to genialny produkt i jedyny w swoim rodzaju...no jedyny w swoim rodzaju to on jest :):):) to fakt :)

pitt

I tutaj się z Toba zgodzę pożyczka na 52 tyg to produkt nie do sprzedania !!! Czyli dalej jedziemy z Chwilówką :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków