opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Artur Topolski

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 676 ocen
Opinie(3679)
Dodaj opinię

Opinie(3679)

Dodaj opinię
Logo
  • O mnie
  • .
  • Kwalifikacje
  • .
  • Moja oferta
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O mnie

Kwalifikacje

Moja oferta

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieliczka
  • Rożnowa
  • Czarnochowice
  • Siercza
  • Śledziejowice
  • Tomaszkowice
  • Mietniów
  • Grabówki
  • Sułków
  • Kokotów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieliczka
  4. /
  5. Opinie o Artur Topolski

Opinie

Opinie o Artur Topolski Wieliczka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 75
    • 76
    • 77
    • …
    • 90

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Artur Topolski!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Domi

    20.02.2021 22:33

    Inne

    Po miesiącu stosowania diety Pana Artura jestem zadowolona z efektów. Przy małej aktywności fizycznej, około 10 minut dziennie ćwiczeń udało mi się w ciągu miesiąca zrzucić 4 kilogramy, co skutkowało także 3 centymetrami w obwodzie. Do zamierzonego celu jeszcze kawałek drogi, ale już widzę duży progres! Posiłki są bardzo fajnie zbilansowane, bogate we wszystkie potrzebne wartości odżywcze, a także łatwe i szybkie w przygotowaniu. Przy 5 posiłkach dziennie o tych samych porach i dużej ilości wody jestem najedzona i nie czuję potrzeby podjadania. Serdecznie polecam dietę tym, którzy chcą zrealizować swoje dietetyczne cele! :-)
    ReviewUserIcon
    Grażyna Pietryka

    20.02.2021 20:40

    Pracownik

    Witam panie Arturze.Bardzo się cieszę z pana diety jest bardzo skuteczna w ciągu dwóch miesięcy schudłam 6, 8 kg posiłki są bardzo smaczne zajada się cała rodzina w ostatnim miesiącu waga stanęła w miejscu ponieważ korzystałam z diety purynowej ale dzięki temu wyeliminowalam kwas moczowy teraz już mogę przejść do diety odchudzającej poproszę o następny zestaw pozdrawiam serdecznie wdzięczna
    ReviewUserIcon
    Ania M

    20.02.2021 19:36

    Inne

    Na diecie Pana Artura jestem od 3 miesięcy 5 kg mniej idzie powoli bo też nie mam dużo do zrzucenia. Posiłki smaczne i szybkie choć monotonne dlatego poprosilam o kolejny zestaw. Wszystkie produkty łatwo dostępne. Polecam zważywszy, że jest to najtańsza dieta jaka spotkałam.
    ReviewUserIcon
    Anna

    20.02.2021 15:06

    Inne

    Witam. Diete stosuje od 3 tygodni i schudlam 2.5kg. Dieta prosta, szybka w przygotowaniu, wygodna, tania i zdrowa. Nie wiele wysilku a super rezultaty. Polecam w 100%
    ReviewUserIcon
    Alicja

    20.02.2021 13:45

    Inne

    Dietę stosuje od miesiąca i schudłam już 4 kg bez dodatkowej akty fizycznej. Posiłki są smaczne oraz duże łatwe porcje do przygotowania. Jestem jak najbardziej zadowolona. Polecam????
    ReviewUserIcon
    Anna

    20.02.2021 12:49

    Inne

    Właśnie kończę pierwszy miesiąc diety. Rezultat jest bardzo zadawalący. Zrzuciłam 7 kg przy siedzącym trybie pracy i ruchu ograniczonym do spaceru z pieskiem. Nie głodowałam, jadłam pyszne, zbilansowane posiłki i piłam koktajle. Uśmiechałam się co tydzień jak wskazówka wagi pokazywała mniej kilogramów :) Próbowałam wcześniej "cudownych" diet ale żadna nie dawała mi takich rezultatów jak ta ułożona przez p.Artura. Teraz czas na drugi etap. Przekonałam się, że z opieką dietetyka można osiągnąć swój cel.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    20.02.2021 10:13

    Inne

    Dietę P.Artura stosuje od miesiąca,wazylem 128.8kg.dziś po miesiącu stosowania się do diety waże 119.4kg. Posilki sa latwe w przygotowaniu,smaczne i tanie. Codziennie też robię spacer 2-3 godziny lub cwicze w domu 20min. Dzisiaj czuje się dużo lżej. Polecam i Pozdrawiam.Zbyszek.
    ReviewUserIcon
    Magda

    20.02.2021 07:49

    Inne

    Witam. Po miesiącu stosowania diety spadło 2,5 kg. Posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu. Czuję się bardzo dobrze. Polecam jak najbardziej.
    ReviewUserIcon
    Bartłomiej G

    19.02.2021 23:33

    Pracownik

    Witam, szczerze polecam dietę . W ciągu miesiąca schudłem 6kg. Dania są łatwe do przygotowania , a co dla mnie najważniejsze przygotowanie zajmuje mało czasu . Kolejnym + posiłków jest ich smak . Polecam!
    ReviewUserIcon
    Anna

    19.02.2021 22:54

    Inne

    Pan Artur odmienił moje życie! Miesiąc temu wykupiłam u tego pana dietę odchudzającą. Po tak krótkim czasie jestem o 4 kg lżejsza. Posiłki okazały się bardzo smaczne, szybkie do przyrządzenia. Bardzo dobry kontakt z Panem Topolskim. Zawsze odpisał na wiadomość i pomógł rozwiązać problem. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    michalina

    19.02.2021 18:20

    Inne

    Witam polecam diete , dania szybkie łatwe w przygotowaniu smaczne .
    ReviewUserIcon
    Iwona

    19.02.2021 18:02

    Inne

    Po kolejnym miesiącu stosowania diety spadło 2kg .Diety są bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu .
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.02.2021 10:55

    Inne

    (usunięte przez administratora) Układa diety nie takie o które się prosi we wniosku! Korekty nie robi!!! O zwrocie pieniędzy można zapomnieć!!! Mam 62 lata ale nikt w moim życiu tak mnie nie (usunięte przez administratora) Ja nie jestem instytucja charytatywna!!!
    Company logo
    Artur Topolski

    19.02.2021 12:40

    Pracodawca

    Zgodnie z prawem konsumenta czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni. Proszę o czas, korekty zawsze wykonywane są zgodnie z prośbą klienta.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    19.02.2021 12:32

    Inne

    Dietę pana Artura Topolskiego zamówiłam 14 stycznia,dietę dostałam szybko po dwóch dniach. Przed dieta ważyłam 82 waga po miesiącu spadła do 78,6.Dieta jest smaczna ,posiłki przygotowuje się szybko. Nie pisałam o korektę ,ponieważ dieta mi odpowiadała .Jestem bardzo zadowolona, straciłam już nadzieję ,że kiedykolwiek schudne. Czekam na drugą dietę i liczę na kolejne efekty .
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    19.02.2021 12:08

    Inne

    Dietę pana Artura Topolskiego zamówiłam 14 stycznia ,dietę dostałam szybko po dwóch dniach. Na początku diety ważyłam 82 kg waga po miesiącu spadła do 78,6.Dieta przypadła mi do gustu ,posiłki są szybkie i smaczne ,nie pisałam o korektę bo ten jadłospis co dostałam odpowiadał mi. Jestem bardzo zadowolona ,odzyskałam nadzieję że mogę schudnąć .Teraz czekam na drugą dietę i liczę na dalsze efekty.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    19.02.2021 08:43

    Inne

    A dla mnie to zwykle (usunięte przez administratora) ! Zapłaciłam 69 zł dostalam dietę, myślę że ma kilka przygotowanych i wysyla wg.schorzen.Dieta jak dieta nic szczególnego.Po miesiącu napisałam o efektach u mnie to tylko -2 kg i poprosiłam o następny miesiąc. Pisalam 3 razy cisza. .nagle dostaje SMS...proszę zapłacić 69 zł.. czyli tak jak na początku.Z tego co wyczytałam place 69 zł na początku i diety dostaje co miesiąc aż do zamierzonego efektu . NIC BARDZIEJ MYLNEGO ! Zwykły (usunięte przez administratora) i tyle.
    ReviewUserIcon
    Ula

    18.02.2021 07:36

    Inne

    Od dwóch tygodni czekam na dietę, pieniądze wpłacone od razu i cisza, zero odpowiedzi! Proszę o natychmiastowy zwrot wpłaconych środków!
    ReviewUserIcon
    Emma

    17.02.2021 09:19

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z diety Pana Artura..stosowalam ja miesiac czasu i schudlam 3 kg..posilki proste i smaczne w przygotowaniu...bede stosowac ja kolejny miesiac...a i chcialam zaznaczyc ze dietę stosowalam skrupulatnie bez podjadania
    ReviewUserIcon
    Teresa

    16.02.2021 20:41

    Pracownik

    Witam. Rozpoczęłam trzeci miesiąc diety Pana Artura. Do tej pory przy hashimoto schudłam 7 kg bez ćwiczeń. Dieta jest smaczna i prosta w przygotowaniu i nigdy nie byłam głodna. Czuję się dobrze i mam więcej energi jestem zadowolona. Polecam
    ReviewUserIcon
    Anna

    16.02.2021 09:42

    Inne

    Z efektu diety jestem bardzo zadowolona. Straciłam 8 kg i czuję się z tym bardzo dobrze. W końcu uwierzyłam, że mogę coś zmienić w sobie i to mnie bardzo motywuje. Przepisy są bardzo łatwe i szybie w przygotowaniu. Polecam współpracę z p. Arturem Topolskim
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Artur Topolski?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Artur Topolski

    Sadowa 9A 32-020 Wieliczka

    NIP:6772411226

    REGON:36601626

    https://arturtopolski.pl/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kare

    16.02.2021 09:21

    Inne

    Polecam serdecznie , dieta smaczna łatwa w przygotowaniu . Dużo kilogramów za mną :)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    16.02.2021 05:33

    Inne

    Dieta nie jest żadnym cudem ! zwyczajne zmniejszenie posiłków, zmiana nawyków żywieniowych, 4_5 posilkow dziennie i ćwiczenia 20 min.Ale najgorsze jest to ze po miesiącu Pan (usunięte przez administratora)mial przysłać nowa dietę uwzględniając efekty poprzedniej ( u mnie mizerne zresztą 2 kg ) I tak do uzyskania efektu ! Pisze do P.(usunięte przez administratora)juz z 3 razy i kompletna cisza. (usunięte przez administratora)Zero odzewu, kontaktu, cisza. No tak kasę wziął i tyle! NIE POLECAM !
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    15.02.2021 16:17

    Pracownik

    Dzisiaj ważę 77 kilogramów. W okresie stosowania diety straciłam 16 kilogramów. Cieszy mnie ten wynik, ponieważ od wielu lat nie mogłam zgubić zbędnych kilogramów, mimo stosowania wielu diet. Przy obecnej wadze nie mogę mówić jeszcze o idealnym wyglądzie, ale bardzo, bardzo, bardzo cieszy mnie obniżenie wagi. Bardzo smakuje mi dieta opracowana przez pana Artura Topolskiego. Posiłki są bardzo smaczne, wyglądają niezwykle apetycznie. Rodzina poprosiła mnie o przygotowanie podobnych posiłków na obiad, śniadanie i kolację... Przepis na chleb gryczany jest rewelacyjny. Przepisy i objaśnienia są przejrzyste, jasne, wystarczające. Przy stosowaniu diety nie odczuwam głodu. Nie zauważyłam spadku energii. Przeciwnie, czuję się wiele lepiej. Poprawiły mi się wyniki morfologii krwi. Cenię sobie regularność posiłków. Nauczyłam się codziennie pić 2 litry wody - to była największa trudność. Nauczyłam się też zjadać pięć posiłków. Przede mną jeszcze dużo kilogramów do zgubienia. Dziękuję za opracowanie diety.
    ReviewUserIcon
    Irena

    15.02.2021 14:42

    Pracownik

    Bardzo dziękuję p.Arturu za łatwe i szybkie posilki.Dietą jest naprawdę skuteczna i nie drogie produkty.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    15.02.2021 11:46

    Inne

    Witam panie Arturze .Pana dietę stosuje od listopada .W ciągu dwóch miesięcy schudłam 6,8kg Później przeszłam na dietę purynowa i waga stanęła w miejscu ale udało mi się wyeliminować kwas moczowy . Teraz mogę już wrócić do diety odchudzającej . Posiłki które mi pan polecał były smaczne i niedrogie wszyscy domownicy je jedli poproszę więc o nowy zestaw.Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    1234

    15.02.2021 10:07

    Pracownik

    Polecam dietę Pana Arura. Jest skuteczna, smaczna, szybko przygotowuje się posiłki i jest nie droga. Waga spada a pan Artur cały czas asystuje. Ja schudłam 8 kg, tyle ile chciałam. Posiłki są tak atrakcyjne, że śmiało można serwować całej rodzinie.
    ReviewUserIcon
    Emilia

    15.02.2021 09:44

    Inne

    Polecam dietę pana Artura. Zaczęłam od 6 grudnia i do teraz mam minus 8 kg,bez ćwiczeń,sama dieta. Posiłki są łatwe w przygotowaniu i smaczne. Produkty dostępne w każdym sklepie.
    ReviewUserIcon
    Malgorzata Kobielska

    15.02.2021 08:44

    Inne

    Kazdemu polecam diete pana Artura. Posilki sa bardzo smaczne i proste w przygotowaniu, przeposy bardzo intwresujace. Porcje duze i sycace a koszty produktow sa niskie wiec jest to dieta dla kazdego. Uczucie sytosci , dawka energii i przygotowanie posilkow nie wymagajacych calego dnia stania przy kuchni powoduja,ze bycie na diecie pana Artura jest naprawde przyjemne. A na dodatek kilogramy znikaja . Ciesze sie,ze nawiazalam kontakt z panem Arturem. Serdecznie pozdrawiam i dziekuje za wsparcie
    ReviewUserIcon
    Agnieszka N

    15.02.2021 08:32

    Inne

    Witam, Po trzech miesiącach stosowania diety pana Artura schudłam 8,5 kg. Posiłki są smaczne i obfite. Polecam.
    ReviewUserIcon
    elalip

    15.02.2021 00:06

    Inne

    Dietę stosuję o 6 miesięcy. Schudłam 17 kg. Z każdym miesiącem jadłospis jest pod mój gust. Niektóre posiłki je również moja rodzina. Bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    13.02.2021 16:00

    Inne

    Dieta godna polecenia. Stosuję dietę miesiąc waga spadła o 3 kg. Posiłki łatwe i szybkie do przygotowania. Pan Artur kontaktowy. Polecam
    ReviewUserIcon
    Gosia

    28.12.2020 17:34

    Inne

    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KORZYSTANIA Z USŁUG PANA ARTURA TOPOLSKIEGO 17 grudnia zamówiłam dietę, opłaciłam ją 18 grudnia rano - wysłałam również potwierdzenie przelewu, kiedy dostałam smsa z informacją, że moja dieta jest już rozpisana i Pan Artur czeka na opłatę. 21 grudnia, po serii usłyszanych negatywnych opinii postanowiłam z diety zrezygnować, zaznaczam, że jeszcze jej nie dostałam. Napisałam więc stosowną wiadomość, zarówno na numer, na który wysyłałam potwierdzenie przelewu, jak i na messengera. Dostałam odpowiedź z messengera z prośbą, o podanie adresu e-mail i daty zamówienia, 23 grudnia napisano mi, że tego właśnie dnia powinnam dostać zwrot środków. Zupełnie inaczej miała się sprawa z kontaktem telefonicznym - podałam maila, z którego było zamówienie, dodałam screena wiadomości zwrotnej po zamówieniu i potwierdzenie przelewu, po czym dostałam odpowiedź, że uwaga, musiałam błędnie wypełnić formularz i NIE MA ZAMÓWIENIA Z TAKIEGO ADRESU. Taka sytuacja powtórzyła się drugi raz, dokładnie to samo napisano mi wczoraj. Jeszcze większe było moje zdziwienie, gdy okazało się, że dietę dostałam mimo rezygnacji przez e-maila i smsa, a w diecie są produkty, które opisałam z formularzu, jako te, których nie lubię i nie chcę ich mieć w swojej diecie - kasza jaglana, szpinak, czy awokado. Sposób, w jaki traktują Państwo ludzi, jest niedopuszczalny. Proszę o kontakt w sprawie zwrotu środków.
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.02.2021 09:57

    Inne

    Dodatkowo w diecie były produkty których nie mogę jeść i co było zaznaczone we wniosku!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aga

    11.02.2021 20:29

    Inne

    Odchudzam się u Pana Artura około 7 miesięcy i uważam że diety są skuteczne a przede wszystkim bardzo dobre i dostępne dla wszystkich. Są proste w przygotowaniu co jest bardzo ważne. Pan Artur jest rzetelnym człowiekiem. Raz dieta nie przyniosła efektów i zgodnie z umową została zmieniona. Z czystym sumienie polecam.
    ReviewUserIcon
    iwona

    11.02.2021 15:15

    Pracownik

    Witam od miesiaca jestem na Pana diecie ktora przeszla moje najsmielsze oczekiwania schudlam prawie 7 kg w ciagu 30 dnia a co najwazniejsze nie bylam nigdy glodna dieta latwa w przyszykowaniu a produkty latwo dostepni e tak wiec dziekuje na chwile obecna i czekam na kolejna diete
    ReviewUserIcon
    Ewa Wódzka

    09.02.2021 09:39

    Inne

    Jestem bardzo niezadowolona ze współpracy z p.Topolskim.20 stycznia opłaciłam pakiet za dietę keto po kilku krotnych monitach otrzymałam wczoraj rozpiskę,która ma się nijak do diety ketogenicznej.M inn.są takie produkty jak chleb pszenny,bułki,wafle ryżowe, ziemniaki, dżem to jest w najwyższym stopniu lekceważenie klienta. Napisałam czekam od niego na odzew,w najbliższym czasie udostępnię tą jego dietę ,która miała być ketogeniczna.
    ReviewUserIcon
    Ava

    08.02.2021 14:02

    Inne

    Kupiłam dietę z gwarancją korekty oraz, co najważniejsze, z gwarancja zwrotu pieniędzy jeśli po miesiącu nie będzie efektów. Kiedy po 2 tygodniach poprosiłam o korektę, otrzymałam jedynie zdawkowa wiadomość, że korekta zostanie wykonana. Minęły kolejne 2 tygodnie i nie mam ani korekty, ani efektów diety, a pan Artur milczy (nie ma wiadomości w spam czy śmietniku). Posiłki może i są urozmaicone, jednak ich przygotowanie oraz zrobienie zajmuje średnio około 30-50 minut. Ogólnie nie jestem zadowolona, waga po miesiącu spadła o 1 kg. To nie to na co liczyłam. Niestety nie polecam.
    ReviewUserIcon
    danuta

    05.02.2021 15:16

    Inne

    witam znowu du żo dobrego mogę powiedzieć o panu Arturze .Ktoś tu pytał o choroby przewlekle ,ja jestem takim przykładem mam 66lat i podwyższony cholesterol i trójglicerydy i dostałam dietę na moją przypadłość ,za miesiąc mam badania kontrolne i jestem przekonana że będzie dobrze Dieta jest fajna i urozmaicona Juz pisałam że schudłam do dzisiaj prawie 6 kg Szczerze POLECAM danuta
    ReviewUserIcon
    Renata B

    14.12.2020 19:34

    Inne

    Dzień dobry, Ja dietę Pana Artura zaczęłam 5 miesięcy temu. do tej pory schudłam 21 kg !!!! Diety są smaczne, posiłki łatwe i szybkie w przygotowaniu, kontakt z Panem Arturem jest bezproblemowy, zawsze szybko odpisuje i przesyła jadłospisy na kolejny miesiąc w ciągu kilku dni. Dieta naprawde działa, kilogramy lecą w dół , ale oczywiście nie ma podjadania :) i działa :)))) Polecam Diety Pana Artura każdemu kto chce wyglądać lepiej i żyć zdrowiej . Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy podjęłi wyzwanie i trwają w postanowieniu , naprawde WARTO !!!
    ReviewUserIcon
    pulpet

    03.02.2021 12:38

    Inne

    a można wiedzieć z jakiej wagi/wzr Pani startowała ?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    29.01.2021 19:28

    Inne

    Moja opinia została usunięta gdy zapytałam jak ma się dieta dla różnych ludzi skoro każdy miewa jakieś choroby np przewlekłe . Nigdzie nie przeczytałam że najpierw są sprawdzane wyniki badań a później wydana stosowna dieta do danej osoby i jej choroby
    ReviewUserIcon
    Wiola

    29.01.2021 17:17

    Inne

    No dobra ,każdy chwali dietę oraz cieszy się z ujemnych wyników wagi. A co z osobami które mają przewlekłe choroby i stosuja jego dietę ,czy Pan Artur kontroluje i jest w kontakcie z tą osobą?

    Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.