Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Agnieszka

Dieta skuteczna W ciągu miesiąca stracilam 5kg ale co ważniejsze znacznie obniżyło mi się ciśnienie krwi (w formularzu wskazałam ten problem) . Posiłki są dość smaczne i obfite Nie chodzę glodna

Małgorzatta

Dieta super!!! Posiłki smaczne, łatwe w przygotowaniu. Efekt gwarantowany. Nie chodzę głodna. Waga spada. Polecam gorąco.

Stosuję dietę pana Artura od miesiąca.Nie straciłam na wadze,ale czuję się lepiej.Jestem diabetykiem ,poprawiły mi się cukry a to jest dla mnie najważniejsze.Dieta smaczna i szybka w przyrządzaniu.

Maria

Dieta jest ok. łatwa i szybka w przygotowaniu. w ciągu miesiąca ubyło mi 1,70 kg. z czego jestem zadowolona. Czekam na promocyjną dietę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Elwira

Dieta łatwa i w miarę szybka w przygotowaniu, posiłki smaczne, produkty niedrogie. Od niedawna wciągnęłam w „moje jedzenie” mojego męża i wszystko mu smakuje. Od końca maja do dzisiaj schudłam 4 kg. To może nie dużo, ale ja i tak się cieszę . Dalej walczę.

Wiora wiora

Witam stosuję dietę 4 tydzień spadek wagi prawie 5 kg . Przepisy szybkie w przygotowaniu , porcje naprawdę duże, nie spodziewałam się że połączenia produktów ,mogą tworzyć tak fajne smaki . Polecam gorąco nie jest się głodnym i chudnie się.????

aga1968

Hej .Na diecie Pana Artura schudłam 10 kg ,dieta jest bardzo smaczna ,nigdy nie jestem glodna,jestem bardzo zadowolona z efektów Pozdrawiam Agata Wiktorska

Ana

Jak dla mnie dieta na 5. Przepisy proste, produkty dostępne , niekiedy jakiś posiłek był nawet za duży rozkładałam go na dwa. W ciągu miesiąca waga spadła z 65 kg do 62 kg co w przypadku 50+ :) wcale nie jest łatwe, a wcześniej mimo ćwiczeń waga ani drgnęła. Wydaje mi się jednak ważne aby być konsekwentnym i trzymać się diety, a w szczególności podanej wagi produktów. Zakup malutkiej wagi spożywczej był w moim przypadku potrzebny, natomiast przygotowywanie posiłków i ich ważenie przynosiło w pewnym momencie frajdę. Zamówiłam drugą dietę na kolejny miesiąc myślę, że dla mnie będzie to już wystarczające ale niektóre przepisy zostaną już ze mną na zawsze bo są smaczne, łatwe, szybkie i można je zabrać ze sobą do pracy.

Małgorzata

Dieta pana Artura naprawdę działa Jest szybka do zrobienia i bardzo smaczna Kilogramy giną w mgnieniu oka Polecam Warto spróbować a nie pożałujecie Naprawdę warto

Agusia

Po 2 tygodniach stosowania około 3 kg mniej (przy małych grzeszkach) i aktywności fizycznej 2 razy w tygodniu. Dania są proste i szybkie do przygotowania. Produkty nie wyszukane i do kupienia w każdym sklepie (nawet takim małym osiedlowym). Polecam (-:

monis18.90

Hej, w moim przypadku schudłam 6 kg w ciągu miesiąca, posiłki smaczne, syte i szybkie w przygotowaniu, z całego serca polecam dietę Pana Artura :)

Agata

Witam. Dieta pana Artura pomogła mi póki co schudnąć prawie 4kg w miesiąc. Posiłki są bardzo dobre i sycace. Mozna je szybko przygotować i dobrze pojeść. Bardzo polecam :)

Polecam dietę Pana Artura. Dieta bardzo smaczyna, posiłki syte, proste i szybko w przygotowaniu. W ciągu miesiąca prawie 6kg mniej ????????

Aga

Chudnę na diecie Artura Topolskiego 4 miesiące. 5 pysznych posiłków dziennie, szybkie przyrządzanie, różnorodne składniki.Polecam.Bez wyrzeczeń, jem to co lubię, posiłki są obfite, co miesiąc dostaję nowe przepisy. Efekt -8 na wadze ????.

Lili

Po miesiącu stosowania diety moja waga lekko drgnęła w dół. Rozpoczynam kolejny miesiąc i mam nadzieję, że efekt się utrzyma lub nawet zwiększy. Dieta jest ciekawa, chociaż zdarzają się też pomyłki. Nie zmieniają one samej diety, jednak nie nastrajają pozytywnie. Ogólnie na plus ale pojawiające się minusy sprawiają, że jak dotąd nie udało mi się wyrobić bardzo pozytywnej opinii. Mimo wszystko - polecam.

Urszula

Witam, bardzo polecam diety pana Artura, są smaczne,porcje sycące proste w przygotowaniu i nie drogie a efekty odchudzania -rewelacja! Stosuję dietę 5 miesiąc, zgubiłam 13 kg i czuję się rewelacyjnie.Mam też dużo lepsze wyniki na cholesterol a było kiepsko.walczę nadal z nadwagą i jestem na właściwej drodze -dieta pana Artura!!

AnnaG

Z czystym sumienime polecam, dieta bardzo sycąca aż czasami za ale za to bardzo smaczna,czasowo z przygotowaniem jest super. Pierwszy miesiąc-4kg wiec działamy dalej ????????

Mika

Prosta w przygotowaniu dieta w dodatku smaczna i skuteczna. Polecam :)

Kafi

W moim przypadku dzięki diecie w miesiąc schudłam 3kg. Dania były proste i szybkie do przygotowania i w sumie smaczne (zwłaszcza owsianki na śniadanie). Ponadto nie jest droga w przygotowaniu i w ogóle nie byłam głodna :)

Jurek

Miesiąc minął, bez wysiłku, stosując przesłaną dietę zgubiłem 9 kilogramów. Dieta smaczna i dość obfita.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski