Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Daniel

Dieta się sprawdza.Po miesiącu 7kg mniej.Przepisy są proste i szybkie do przygotowania.Troche nieścisłości też jest ale tragedii nie ma.Polecam, zobaczymy jakie będą następne przepisy.

Dietę stosuję od miesiąca, ubyło mi 4kg. Posiłki smaczne, nie ma problemu z przygotowaniem. Polecam

Weronika

Dieta prosta w przygotowaniu i smaczna. Ubyło 2,5 kg chociaż nie stosowałam cały miesiąc ????

Barbara

Witam. Właśnie mija miesiąc od realizacji diety. Schudłam 1 kg. Posiłki są szybkie i łatwe do przygotowania. Pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Sebastian

Dieta smaczna, sycąca, posiłki proste i szybkie :) -5kg :) przez pierwszy miesiąc :) Polecam

Hanna

Skończył 4-ty tydzień, w sumie 11 kg mniej. Jest bardzo zadowolona, przygotowanie posiłków ekspresowe, są one sycące i smaczne. Podejmojcie wyzwanie, bo warto!

Dieta bardzo skuteczna, posiłki szybkie w przygotowaniu i smaczne

AniaS

Dieta bardzo smaczna, posiłki łatwe w przygotowaniu, nawet moja rodzina się przekonała, ale przede wszystkim skuteczna. W miesiąc schudłam 5kg. Serdecznie polecam.

aga_bra

Znalazłam dietę Pana Artura na Facebooku. Początkowo podeszłam do niej sceptycznie. Korzystałam już z wielu diet z marnym skutkiem, ale zaczytałam czytać opinie osób, które na tej diecie schudły i postanowiłam, że spróbuję. I nie żałuję!! Posiłki proste w przygotowaniu, nie muszę stać godzinami w kuchni, oparte na produktach sezonowych i dostępnych w sklepach sieciowych a przede wszystkimi smaczne! W ciągu 4 tygodniu schudłam 4kg bez żadnej aktywności fizycznej! Dla mnie to bardzo dużo! A co najważniejsze czuję się lepiej. Mam więcej energii, lepiej sypiam :). Na pewno nie poprzestanę na tych -4 kg. Idę po więcej :) dziękuję!

ap

Dieta, bardzo smaczna, łącznie ubyło mi 10 kg. Proste posiłki w przygotowaniu i szybkie.

Iwona

Dieta prosta, ale smaczna. Szybkie przygotowanie posiłków co w moim przypadku jest ogromnym atutem. Po miesiącu 1,5 kg mniej. Dziękuję

NINA

Dieta smaczna, bardzo łatwa w przygotowaniu. W ciągu miesiąca ubyło 3kg, waga byłaby pewnie niższa, ale szczerze przyznaję, że w trzecim i czwartym tygodniu, troszkę odpuściłam i nie trzymałam się dokładnie diety, ale mimo to waga i tak spadała tylko, że wolniej. Bardzo polecam!

GOSIA

Dieta smaczna, posiłki proste w przygotowaniu. Ubyło 5 kg. Polecam

Małgorzata

Polecam, stan mojej wagi po 4 tygodniach spadł z 93 kg do 85.5. Posiłki są bardzo smaczne i proste w przygotowaniu. Produkty ogólnodostępne ????

Dominika

Serdecznie polecam. Posiłki pyszne i co dla mnie ważne szybkie w przygotowaniu. W miesiąc 3 kg zeszły

Lidia

Polecam dietę Pana Artura. Po miesiącu schudłam 4 kg. Dieta jest smaczna i szybka w przygotowaniu. Polecam

Benita

Ja również polecam diety od Pana Artura! Przepisy smaczne i proste w przygotowaniu. Minimum 1kg mniej na tydzień czyli w bardzo zdrowym tempie.

Marzena

Po 1 miesiącu -2kg. Przepisy łatwe w przygotowaniu z ogólnodostępnych produktów. Odpowiednie rozłożenie posiłków w ciągu dnia. Dobry kontakt mailowy. Wyjaśnienia udzielane na bieżąco.

Magda

Dieta jest bardzo przystępna, dania bardzo proste. Niestety przez miesiąc schudłam tylko 2kg, ale powoli do celu, ważne, że spada ????

Agnieszka

Bardzo polecam dietę, smaczna i łatwa w przyrządzaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski