Opinie o Ax Mebel Grzegorz Chruściel w Pelplin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ax Mebel Grzegorz Chruściel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ax Mebel Grzegorz Chruściel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ax Mebel Grzegorz Chruściel w Pelplin

Czy Ax Mebel Grzegorz Chruściel organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownik Nowy wpis

nie tu nie ma szkoleń kursów stolarskich nie rozwijamy się

akwe Nowy wpis
@pracownik

serio jakie szkolenia? tu nie mamy nic

Czy urlop w Ax Mebel Grzegorz Chruściel jest płatny 100%?

Czy Ax Mebel Grzegorz Chruściel zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź

Nie, tam nie ma żadnych przywilejów

A

Jedynie co ta firma może zapewnić to wiecznie niezadowolenie i pretensje.

M

Go work wy to chyba lubicie nabijać opinie aby mieć wysoka popularność swojej strony nie ?

Zong

W tym miejscu pracy jest (usunięte przez administratora)kontrolny niż w innych zakładach pracy Pracodawca kontroluje pracowników nie znając zasad działania np monitoringu polecam zapoznać się z artykułem (usunięte przez administratora)firmie brakuje w kiblu kamery! Żadne z nas nie jest informowane ani nie podpisało zgody na monitorowanie nas ! 2 tygodnie przed założeniem kamer maja obowiązek poinformowania nas Zamiast powyżek gdzie w lipcu powinny być kolejne aneks do umowy? Nie pamiętają o tym nikt nie dostał Zamiast powyżek to nowe kamery i alarmy zakłada bo nie ufa nikomu każdego ma za złodzieja . Toksyk strasznie Nie polecam żadnego stanowiska w tym miejscu . Akceptacja picia ćpania i jarania trawy w pracy bo nikt nie chce tam pracować. Mało kto akceptuje te warunki jedynie ci którym pozwala się popijać żubry

@Zong

Nie zgadzam się z tą opinia. Piszą to ludzie którzy nic nie robią najlepiej by placic im krocie a będą snuć się po firmie i udawać ze sie pracuje. Pan Grzegorz to rzeczowy konkretny człowiek i jest bardzo dobrym pracodawcą.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ax Mebel Grzegorz Chruściel się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Ax Mebel Grzegorz Chruściel wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

A

W firmie pana CHruściela masz tylko pracować o nic nie pytać i niczego nie żądać. Do tego zero chorobowego,bo zaraz trafiasz na czarną listę i jesteś pierwszy do zwolnienia.

Dorota
@A

Serio? To aż ciekawa jestem jak sytuacja w trakcie pandemii się tu miała odnośnie tego?

@Dorota

Źle się czułem i poszedłem na wymaz..był pozytywny i musiałem to zgłosić..Byłem na kwarantannie przez co nie mogłem chodzić do pracy. Po powrocie zostałem zaproszenie do biura gdzie usłyszałem,że takie zachowanie nie będzie tolerowane,bo mogłem tego nie zgłaszać jak inni pracownicy i normalnie przychodzić do pracy.

Dorota
@A

Aha, no to fatycznie... Czyli premii frekwencyjnej to tu nie mają?

opinia

"Każdy człowiek ma prawo do swobodnego wyrażania opinii; prawo to obejmuje swobodę poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania wszelkich informacji i poglądów, bez względu na granice państwowe, ustnie, pismem lub drukiem" zatem ja osoba, pracownik mam prawo do wyrażenia swoich poglądów na temat powyższej firmy. Jak to w świecie jest mówione ile ludzi tyle zdań. Nie jest tak, że na temat powyższej firmy są same negatywne opinie, bo tego napisać nie mogę. Wynagrodzenie zawsze na czas , nigdy się nie zdarzyło by nie było środków . Inna sprawa z przelewem, fakt faktem zawsze jest to max do 12tego dnia miesiąca, bo księgowość chyba nie ogarnia, że jest w kodeksie napisane Wynagrodzenie nie powinno być wypłacane później niż 10. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, za który jest należne. W przypadku, gdy ustalony dzień wypłaty pensji jest dniem wolnym, pracodawca musi wypłacić wynagrodzenia w dniu poprzedzającym. no ale cóż może się poprawią . dalej... nie ma w tej firmie stosunków koleżeńskich od dawna, zatem kiszka. Nie można porozmawiać swobodnie, bo kamery patrzą i inni. Kamery poganiają kamerami, brak zaufania totalnie ekstremalny. Możesz być najuczciwszą osobą na świecie ale oddech kamer czujesz na sobie cały czas, to chore niestety. plotki są i były brak zaufania jest i będzie pracownik ma mało do powiedzenia brak prania odzieży brak imprez integracyjnych , bo chyba nie mozna sie kolegować , bo za dużo to nie zdrowo dla firmy brak znajomości kodeksu pracy a google Ci prawdy nie powie gdy zwolnia Cie w sierpniu marcu czy innym czasie to zapomiane jest o tobie jakie kolwiek swieto juz swiatecznej paczki nie otrzymasz, bo co to kogo ze pracowales tam bodajze 9 8 lat nie jestes juz przeciez kolejnym z wielu darmozjadow a za darmo ci nikt nic nie da no nie Kiedyś było jakoś fajniej, ale sodowa odbija każdemu , niestety ... lepiej sie pracowało , lepiej się ludzi szanowało , lepiej się ufało i lepiej swoja prace wykonywalo mało chetnych tam do pracy juz jest Generalnie nie jest źle aczkolwiek dużo do zmiany może inaczej... dużo do poprawy PRACOWNIK TO TEŻ CZŁOWIEK NIE MASZYNKA DO CHAJSU należy traktowac kazdego rowno a nie faworyzować pupilków czy własny krąg. złego słowa powiedzieć nie mogę na firme ale opinie chce wyrazic ze wzgledu na to , ze jesli powiedzane bylo to w twarz juz jestes skreslony , bo sa osoby ktore nie toleruja negatywow to tyle, fakt faktem nikogo nie urazilem, opinie obiektywna wyrazilem, bo mamy do tego prawo, nikt nie może nam tego zabronić, poniewaz w mojej opini nie ma zadnych obelg wyzwisk i braku poszanowania właścicieli oraz nie naruszam dobrego imienia firmy. i nadal polecam pracę pzdr

*****

Właśnie, Racja kilka razy z P.Ch. rozmawiałem i nie bardzo rozumiem, jak można oczerniać własnych pracowników i nie potrafi przyjąć krytyki a wręcz jeszcze przeklina na swoich pracowników.Taki przedsiębiorca roku , śmiech .

Zostaw merytoryczną opinię o Ax Mebel Grzegorz Chruściel - Pelplin

• Jak się pracuje w Ax Mebel Grzegorz Chruściel?

Zobacz opinie na temat firmy Ax Mebel Grzegorz Chruściel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ax Mebel Grzegorz Chruściel
  • Wybickiego 2B lok. 4