Opinie o Tadeusz Kiliński w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tadeusz Kiliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tadeusz Kiliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Kiliński w Wrocław

Romek Nowy wpis

Jestem starym pracownikiem firmy. Jestem bardzo związany z firmą przez kasę zapomogowo - pożyczkową. Pracodawca solidny, wypłacalny i co ważne pracowity. Sam doszedł ciężka pracą poprzez handel bitconem oraz ziemniakiem Lenino na targ piaście. Polecam bo to solidny i co ważne do rany przyłóż człowiek

Marian Paluch Nowy wpis

Praca wre tylko czasem człowiek chciałby przejrzeć wiadomości w telefonie ale baczne oko Pana wzbrania. Polecam. Lukratywny program lojalnościowy dla pracownika kiszarni i wypazacza słoików

Popielnik Nowy wpis

Płaci i wymaga. Plecy od worków z ziemniakami bolały ale zacislem zęby i nosiłem. Pieniądz zawsze na czas i paczki na święta dla najmłodszych

Agnieszka Sraczka

Kazał przebierać ziemniaki..., a sam przebierał marchew i pora. Bardzo dobry pracodawca dbający czasami aż zbytnio o towar. Dla mnie bomba. Gdybym miała zmienić to tylko na stanowisko kierownicze w markecie budowlanym...

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Kiliński - Wrocław

• Jak się pracuje w Tadeusz Kiliński?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Kiliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tadeusz Kiliński?

Tadeusz Kiliński
  • Zielna 58
    51-313 Wrocław
  • NIP: 8981125543 REGON: 020792296

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042