Opinie o Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko w Wrocław

Magda Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu, 18.10.22 "szefowa kuchni poszła do domu" a moim zadaniem było oczkowanie ziemniaków w momencie kiedy szefowa kuchni poszła już do domu pracująca tam ukrainka stwierdziła że mam to zostawić i iść ogarnac zmywak mimo tego że mówiłam jej co dokładnie mam zrobić i o co prosiła mnie "szefowa" kuchni wciąż twierdziła że mam to zostawić i iść na zmywak, dzisiejsza sytuacja 19.10.2022 zostałam oskarżona o to że rzekomo "wczoraj nic nie robiłam i nie wyoczkowalam ziemniaków" oczywiście przez tą samą ukrainke która stwierdziła że mam to zostawić...zostałam fałszywie oskarżona a pracujące tam ukrainki zaczęły się kłócić, podczas tej awantury użyłam słów "jak ci się coś nie podoba to wracaj na ukraine" co stanowi ogromną obrazę dla szefowej kuchni która tak zawzięcie broni swojej ukraińskiej załogi...podczas dyskusji z nią padły również słowa "mam kamery..."moge sprawdzić czy nic wczoraj nie robilas" oczywiście wyraziłam zgode i chciałam udowodnić bezpodstawne oskarżenia w moją stronę, kilka razy prosiłam o to żeby sprawdzila kamery, jednak osoba która nazywa się szefowa kuchni po tych słowach nagle zmieniła zdanie i stwierdziła że nie będzie sprawdzać kamer bo nie, i stwierdziła że mam iść do domu, na kuchni również tragiczne warunki bród, smród, wszędzie woda i jeden przywłaszczony przez ukrainke nóż do mięsa który nie jest do mięsa i o to również się awanturowała, poprosiłam również o numer telefonu do szefa żeby wyjaśnić z nim sytuację, niestety osoba która mianuje się szefowa kuchni za wszelką cenę nie chciała mi go podać, praca jest oczywiście bez umowy w tragicznych warunkach na kuchni, problemem jest również brak przestrzegania podstawowych zasad Haccp jak i higieny przez pracujące tam osoby, wszędzie są włosy, brak rękawiczek, towary z dostawy leżą na ziemi w kałuży wody itd deski na których jest krojone surowe mięso używają do krojenia innych produktow bez umycia jej...

Z perspektywy pracownika nigdy bym sam tego co robimy nie zjadł.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko - Wrocław

• Jak się pracuje w Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko?

Zobacz opinie na temat firmy Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko?

Wyroby Garmażeryjne Bartosz Iwaszczenko
  • Bolesława Krzywoustego 319