Opinie o B Usługi Stolarsko Budowlane Bartłomiej Barański w Gdańsk

B Usługi Stolarsko Budowlane Bartłomiej Barański
1 1 3 5 1
UWAGA !!!! Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ! (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać na tego starego oszusta ! Zaliczkę w kwocie 5 tysięcy wziął i tyle go widziałem... Telefonu nie odbiera, a wcześniej zawsze tysiąc wymówek. Szpital, wypadek, brak towaru itp. Nikt nie może go złapać i odebrać swoją należność . Co zrobić ! Nie wierzcie w jego ani jedno słowo. KŁAMCA !!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zosia89 Nowy wpis

Witam. Piszę z przestrogą do ludzi którzy planują jakie kolwiek meble na wymiar UWAŻAJCIE na stolarza z firmy "B" Bartłomiej Barański . Przychodzi z umową pobiera zaliczkę (u nas była to kwota 4000 zł ) potem wymyśla bajki o szpitalu, wypadku i znika zero kontaktu . Jeśli ktoś miał z nim jaki kolwiek kontakt to proszę o kontak ze mną 508523471.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie firmy B Usługi Stolarsko Budowlane Bartłomiej Barański w miejscowości Gdańsk. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o B Usługi Stolarsko Budowlane Bartłomiej Barański - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

B Usługi Stolarsko Budowlane Bartłomiej Barański