Adres: Szczecińska 64 lok. 99, 76-200 Słupsk

NIP: 8391983091 REGON: 770566870

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Centrum Wczesnej Interwencji Elektra Eeg Biofeedback Maria Jolanta Dziuban

Oczekujemy na nowe informacje odnośnie firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Centrum Wczesnej Interwencji Elektra Eeg Biofeedback Maria Jolanta Dziuban w mieście Słupsk. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Centrum Wczesnej Interwencji Elektra Eeg Biofeedback Maria Jolanta Dziuban - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Centrum Wczesnej Interwencji Elektra Eeg Biofeedback Maria Jolanta Dziuban