Opinie o Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma w Koziegłowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma w Koziegłowy

Napisze tak pracuje w tej firmie od 2 lat , wiadomo szef z szefową mają swoje zasady , pilnują porządku , ale w porównaniu do konkurencji jest się legalnie zatrudnionym od 1 dnia jak się zaczęło pracę , wypłaty zawsze wypłacane w terminie , jeżeli jest jakiś problem zawsze reagują , że patrzą na kamery to normalne kto by sobie pozwolił w swojej firmie na dziadostwo

I Polacy mają te same stawki co Filipińczycy? Kto głównie tworzy taką atmosferę, o której piszesz? Ile w ciągu miesiąca ludzi jest na zwolnieniu ?

Antoni Nowy wpis

Praca tutaj to jedna wielka pomyłka. Rotacja w tej firmie mówi sama za siebie, a pracodawca w środowisku pracowniczym w okolicy cieszy się solidną negatywną opinią. W skrócie niejasne warunki wypłacania pieniędzy, nadgodziny, które według prawa nie są nadgodzinami, system opieki nad pracownikami w stylu "wielkiego brata" gdzie na dobrą atmosferę można tylko liczyć. Szefostwo podchodzi do pracowników raczej jako służby na firmie niż pracowników w drugiej dekady obecnego wieku. Nie ma niczego jednokolorowego więc także praca ma swoje plusy. Umowa o pracę (z niejasną pozycją L4 w praktyce), możliwość nadgodzin, duża szansa zatrudnienia przez rotację w firmie czy większy wymiar przerwy w ciągu dnia. Mimo to plusy to kropla w oceanie negatywnych faktów. Lepiej iść pracować do Biedronki gdzie narobisz się tak samo, a przynajmniej warunki masz jasne i związki zawodowe broniące twoich praw.

@Antoni

Fajnie, że wymieniłeś jednak też plusy. Ja mam ciężką sytuacje finansową, potrzebuję roboty dosłownie na już. Dobrze wiedzieć, że jeśliby mnie zatrudnili, to jednak jakieś pozytywy są. Ile tych nadgodzin w miesiącu wpada? Pracowałeś tutaj jako kto? Ja chciałbym się przyjąć za Automatyka/Mechanika utrzymania ruchu. Wiesz ile na rękę można dostać na tym stanowisku? Niby w ofercie wspomnieli o premiach i atrakcyjnym wynagrodzeniu, ale z drugiej strony piszesz o niejasnych warunkach wypłacania pieniędzy, to chyba nie jest tak kolorowo?

Lukasz Nowy wpis
@Antoni

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami jakie ludzie zamiescili tutaj rotacja ludzmi problemy placowe zarzadzanie (usunięte przez administratora) to wszystko prawda wystarczy z obojetnie jakim mieszkancem porozmawiac o szefach I firmie kazdy potwierdzi negatywne opinie odradzam zdecydowanie

Krystek Nowy wpis
@Lukasz

Choć teraz nie ma, ale jak już się pojawiają ogłoszenia, to w stylu, że 10 osób przyjmą na operatora maszyn albo 2 na mechanika utrzymania ruchu. Jeśli więc kojarzysz typowe zachowania wobec pracowników, to chętnie się dowiem. Przy okazji, orientujesz się w kwotach wynagrodzenia?

@Dawid

Tak czytam te opinie i zastanawiam się co to za osoby piszą takie bzdury- ci co zmieniają prace co miesiąc bo tu chorobowe tu urlop albo chodzić chcą w cały świat do pracy Ta firma jest nie dla takich osób Jest porządek i dyscyplina a ludzie z domu tego nie wynieśli - nie jest lekko i łatwo ale płacą najwiecej - bez jaj i kłamstw ze jest inaczej

@@Dawid

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz? Wynagrodzenia u was są bardzo zróżnicowane? Bo też tu niedawno pracownik pisał, że nie mają stawek konkurencyjnych:/ Ja bym się przyjął za automatyka, w tym roku szukali kogoś takiego. Wiesz jak czesto pojawiają się nabory? Mam co obserwowac firmę i oferty?:) Premie uznaniowe ponoć dostajecie? Jak ktoś ma takie podejście do pracy jak ty - tzn pisząc o dyscyplinie i porządku da się wyczuć, że pracujesz dobrze a nie lecisz w kulki, to co miesiąc wpadnie ta premia? Na święta też coś firma daje?

Izabela

Szukają też teraz koordynatora - kierownika produkcji. I ja się chętnie dowiem, jakie są zarobki, atrakcyjne wynagrodzenie to w każdym ogłoszeniu można przeczytać, nawet tam, gdzie płacą minimalną krajową :) Jako że potrafię motywować ludzi, spodziewam się docenienia, ale właśnie, jakiego?

@Izabela

Gdzie można znaleźć to ogłoszenie. Czy to kierownika produkcji choinek potrzebują?

Rexona
@Izabela

Cześć. Byłaś może na tej rozmowie na stanowisko koordynatora? Co ciekawego możesz powiedzieć po niej?

Antosia
@@Pracownik

O, dwa lata to dużo, otrzymałeś w tym czasie jakąś podwyżkę? Jakiś czas temu szukali automatyka, ktoś może aplikował? W ogłoszeniu jest też wspomniany system premiowania, może ktoś przybliżyć jak to wygląda?

@Antosia

Tak premie są uznaniowe są kryteria jeżeli spełnisz będziesz się wykazywał pracą i staraniem dostaniesz

@Antosia

Premie były na początku teraz są zabierane przez szefostwo bez większego uzasadnienia bardzo nie polecam tej firmy sam przymierzam się do zwolnienia

Helena

A jakie w przybliżeniu masz zarobki? Wystarczające na tyle, że dałoby się przymknąć oko na brak premii? Tzn. ja rozumiem, że odchodzisz, ale może nie przez kasę. Nie tylko na nią tutaj narzekają..

@Helena

Stawki są dużo słabsze niż w konkurencji i atmosfera w pracy jest bardzo nie miła. Widać to po samych zwolnieniach wszyscy pracownicy odchodzą a na ich miejsce przychodzą pracownicy z filipin bo Polacy już nie chcą tam pracować o czymś to już świadczy

Możesz podać jakieś poglądowe kwoty tych zarobków? Zastanawiam się ile to może być, że Polacy już nie chcą tu pracować. Aż tak źle? Najniższa krajowa czy co?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Automatyk - Mechanik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 4 maja

na szczęście był pracownik

Z całego serca odradzam pracę w tej firmie. Pracodawca stosuje metody ocierające się o mobbing, nie będziesz miał chwili wytchnienia jeśli kamera ma na ciebie oko, nawet wtedy kiedy nie masz pracy lub czekasz na nią. Jeśli niezgodzisz się z zarzutami pracodawcy o źle wykonaną pracę i poprosisz o dowody np w postaci monitoringu to dostaniesz tylko blef o zwolnienie dyscyplinarne. Życie i przyjemną pracę uprzykszają nie tylko pracownikom produkcji ale również biruowym, ztego powodu rotacja pracowników tam jest najwięsza z jaką się spotkałem. Wypłaty potrącane o widzimisię pracodawcy, bez przedstawienia tego na piśmie oraz nieodprowazanie całości składek. Praca poza bhp oraz często nie na swoim stanowisku (albo w jego granicach) Firma ma potencjał, niestety model zarządzania firmą zatrzymał się w latach 90 oraz mentalność szefa jako absolutu kórego stać na wiele niestety nie na wypłaty dla pracowników zgodnie z prawem. to tylko szczyt góry lodowej złych stron tej firmy. Z całego serca odradzam w obecnych czasach jest znacznie więcej leszych miejsc pracy. Jeśli jesteś z okolic i nie spotkałeś się ze złymi opiniami na temat tego pracodawcy to jesteś w mniejszości

Irek
@na szczęście był pracownik

Niepokojąco zabrzmiały Twoje pierwsze słowa. Masz jakieś konkretne przykłady, które potwierdzą, że pracownicy są tak źle traktowani przez szefa? Bo tak to nie bardzo wiem, co takiego tam się może dziać. Jeszcze chcę się dowiedzieć o co chodzi z tymi potrąceniami pensji. Duże są to sumy, które nie zgadzają się z tym, co powinno się znaleźć na koncie? Jak rotacja tak duża to kto uczy i przyucza do zawodu tych nowych, co przychodzą?

W Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma trwa proces rekrutacji na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Gdzie jest to ogłoszenie. Mechanik utrzymania ruchu i do jakich maszyn

Kazimierz
@Kandydat

Na serwisie z ogłoszeniami o pracy. Wystarczy wygooglować. Ważne jeszcze 5 dni. Nie napisali jakie to konkretnie maszyny tylko w obowiązkach jest że trzeb wykonywać bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych. Robota na dwie zmiany. Bedziesz aplikował?

Witam. W ostatnim czasie pojawiła się oferta pracy na stanowisku biurowym. Ktoś ma jakieś pozytywne lub negatywne doświadczenia? Chętnie poznam wasze opinie dotyczące pracodawcy, stanowiska itp. Jeśli nie interesuje mnie najniższa krajowa to jest sens aplikować?

Rozczarowana
@Anonim

Proszę wziąć pod uwagę to jak szybko zmieniają się tam pracownice biurowe. Myśle ze 80% kandydatek wytrzymuje do tygodnia ;)

Irena
@Rozczarowana

Nie brzmi to obiecująco, ale szkoda że nie napisałaś nic więcej :( Chętnie bym sama oceniła czy warto tam iść czy nie. Z jakiego powodu te wszystkie osoby odchodzą? Atmosfera nie taka jak trzeba czy kasa?

Rozczarowana
@Irena

Ojj zdecydowanie atmosfera. Potrącenia za ubrania firmowe, pomyłki jak poniżej opisali pracownicy.

Kazimierz
@Rozczarowana

Dużo kosztuje takie firmowe ubranie? Trzeba kupić jeden komplet czy mieć dwa na zmianę? A te pomyłki to zdarzają się w wypłatach? Ty miałaś takie problemy?

Basia

Nie rozumiem dlaczego ktoś pisze że nie ma świadczeń urlopów i L4- może się zakłady komuś pomyliły Pracuje w tej firmie 6 miesięcy i wszystkie świadczenia są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy Mnie pracuje się bardzo dobrze- jedyne co to kierownicy produkcji faworyzują czasem innych ale właściciel bardzo wporządku !

Maria

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich pracujących w Firmie ANMA. W firmie pracowałam 3 miesiące i nie mam żadnych zastrzeżeń pracowało mi się bardzo bardzo dobrze, wypłata zadowalająca zawsze w terminie kontakt z pracodawcą bez uwag, szkoda tylko że zrezygnowałam ale mam nadzieję, że jeszcze wrócę.

Katarzyna
@Maria

No to spoko, bo brzmi to jak polecenie. A z jakiegoś konkretnego powodu odeszłaś? I jest tu jakiś okres karencji czy coś? Bo ciekawa jestem jak powrót po zatrudnieniu tutaj wygląda

rozczarowana

Do powyższych wpisów dodam jeszcze, że URLOPY W TEJ FIRMIE NIE ISTNIEJĄ, nie ma czegoś takiego jak urlop, a jeśli potrzebujesz dzień wolny czyli wynikający z Kodeksu Pracy urlop, to za ten dzień masz nie zapłacone... jeszcze z czymś takim się nie spotkałam, żeby na umowie o pracę nie mieć urlopu??? Trzeba to zgłosić do PIP

@rozczarowana

Dodatkowo, niezależnie od tego, czy pracuje się po 8, 10 czy 12 godzin (a są tam takie osoby), czy też przychodzi się do pracy w sobotę, każda godzina liczona jest tak samo.

Jerzy
@Rozczarowany

A często zdarza się że pracownik musi przyjść do pracy w sobotę?

Pracowałem w wielu miejscach i mogę stwierdzić ze tutaj nie ma na co narzekać. Wypłaty zawsze wypłacane przed terminem, stawki lepsze niż w innych okolicznych firmach. Pracodawca od razu zatrudnia a nie namawia ludzi do pracy na czarno. Pracodawcy wyrozumiali i pomocni. Godziny pracy można dostosować indywidualnie (pracodawca idzie na rękę pracownikom). Praca cały rok a nie jak w innych zakładach z tej branży sezonowo. Zdecydowanie polecam prace w tym miejscu. ;)

Julia

Zatrudnia tutaj na umowę o pracę czy zlecenie?

@Julia

Umowa o pracę. Naprawdę polecam ;)

Julia

Na jaki czas ta umowa o pracę?

@Julia

Z początku na okres próbny. Ale docelowo w niedługim czasie po zatrudnieniu na stałe.

ekipa z kadr

pracujemy w tej firmie i nie wydaje nam się że jest tak jak piszą pseudo byli pracownicy. Warunki są jasno przedstawione dla każdego, każdy z nas był na rozmowie kwalifikacyjnej i jakoś jedni pracują 2, inni 3, a jeszcze inni 5 lat i nie widzę by nie było możliwości rozmowy z pracodawcą.. wiele z tych opinii to zdesperowani ludzie, którym tak naprawdę się pracować nie chciało Obecnie w firmie przeprowadzamy audyty techniczne i socjalne także chyba nie trzeba już nic tłumaczyć

(usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi (usunięte przez administratora), i w dodatku za śmieszne pieniądze, firma kogucik-pralnia pieniędzy. Panie z biura myją kible.

XXX

Najgorsza frima jak i pracodawcy na jakich można w życiu trafić. Zatrudniają ludzi na czarno, za śmieszne pieniądze i oczekują, że będą tyrać(dlatego pewnie większość pracowników to obcokrajowcy). W ogólne nie można dogadać się z pracodawcami. A kiedy już postanawiam się zwolnić to nie wypłacają pieniędzy za przepracowany czas i dodatkowo zaczynają obrażać i wyzywać od najgorszych. Totalny brak szacunku dla człowieka. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu spotkać takich pracodawców!!

@XXX

Podpisuję się pod tym. Choć warunki finansowe może nie najgorsze, to cała reszta poniżej wszelkiej krytyki. Miałem też identyczne doświadczenie, gdy przyszło do odbioru wynagrodzenia - również zostałem wyzwany od najgorszych, a wypłacona kwota nie pokrywała się z przepracowanymi przeze mnie godzinami.

Rozczarowany

Piszę to jako ostrzeżenie dla innych. Pracowałem w firmie nieco ponad dwa tygodnie. Na samej rozmowie przed zatrudnieniem dowiedziałem się, że umowę dostanę dopiero po dwóch tygodniach, a pierwszy przepracowany dzień jest traktowany jako szkolenie i jest nieodpłatny. Dano mi też do zrozumienia, że praca po 8 godzin dziennie jest niewystarczająca i lepiej pracować dłużej - tyle że każda godzina liczona jest tak samo (łącznie z sobotami). Pewnego razu przytrafiła mi się sytuacja, gdzie przyniesiono mi do podpisania dokument potwierdzający, iż dostałem odzież roboczą. Choć był to detal, to jednak zwróciłem pani uwagę, że wymienione zostało tam obuwie, które nie było częścią otrzymanego przeze mnie zestawu, na co ta odpowiedziała: "okej, to przy butach nie musi pan podpisywać". Za pół godziny zostałem zaproszony do biura. Okazało się, iż szef specjalnie przyjechał z drugiego budynku, bo zostało mu przekazane, że odmawiam podpisania czegoś i powiedział, że jeśli mi się nie podobają warunki jakie ustaliliśmy na pierwszej rozmowie, to możemy je zmienić; po dłuższym monologu powiedział, iż nie potrzebuje on pracownika, który będzie mu robił za urzędnika i żebym podpisywał wszystko co mi przyniosą panie z biura (co było dla mnie znakiem ostrzegawczym i prawdopodobnie jest to powód, dlaczego pracują tam głównie ludzie z Ukrainy). Ponieważ miałem już kiedyś doświadczenie z naprawdę fatalnymi pracodawcami, po weekendzie dałem znać, że nie będę nawiązywał współpracy z firmą. Jakiś czas później (po wcześniejszym ustaleniu terminu) zgłosiłem się po odbiór należnego wynagrodzenia (bo pieniądze oczywiście wypłacane są do ręki, żeby nie było niezgodności w dokumentach). Okazało się, iż wypłacona kwota nie pokrywała się z tym, co ustalane było wcześniej. Zwróciłem na to uwagę paniom z biura i jedna z nich poszła przekazać to szefowi. Ten następnie, zachowując się jak ostatni (usunięte przez administratora) (bo nie chcę pisać gorzej) powiedział, że zostało mi potrącone za badania lekarskie. Tyle że ja takowych nie odbyłem, bo z firmy odszedłem zanim jeszcze zostałem na nie wysłany - chyba że szef już wcześniej zapłacił lekarzowi, by ten tylko wystawił świstek, bez konieczności mojego przyjazdu (co jest niezgodne z prawem). Tak czy inaczej, tamta rozmowa przekonała mnie tylko o tym, iż podjąłem dobrą decyzję nie związując się z firmą. Zdecydowanie odradzam.

kris

witam- czy firma dysponuje przewozem pracowników z Myszkowa

Bezbednegokomentarza

Witam, jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie radzę się porzadnie zastanowić, osobiście odradzam. Sama rozmowa z właścicielem daje wiele do myślenia. Starasz się o posadę na magazyn dzwonia, umawiają spotkanie po czym okazuje się na na tym spotkaniu że szef na siłę chce Cię wcisnąć na produkcję bo tam potrzebuje ludzi (niech sobie córkę czy syna zatrudni na produkcji albo sam ruszy te swoje łyse 4 litery). Firma zaopatrzona głównie w ludność z Ukrainy. Praca nie po 8h, a jeśli chodzi o umowę czy stawkę to się nie dowiesz, zero konkretnej odpowiedzi najprawdopodobniej na czarno. Nie polecam marnowanie swojego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Matyja Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Anma
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ogrodowa 9
    42-350 Koziegłowy