Opinie o TECHMATIK S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECHMATIK S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHMATIK S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMATIK S.A. w Radom

Tom

Witam kierownictwo kłamstwo na działce spawaczy buraki nie kierowniki

Nip
@Tom

Rozwiń wenę bo nikt nie wie o co chodzi...

Firmie od pierogów kończą się pomysły na usprawnienie produkcji ,wiec wpadli na fenomenalny pomysł ,żeby oprócz tego ze nr zleceń zapisuje system i jest to w sieci dostępne dla każdego dodatkowo zapisywać ręcznie na tablicy ,czemu ma to służyć ?produkcji makulatury ?

Zdegustowany

Pytanie kto szkolił nowego operatora?? Pewnie jakiś mało wykwalifikowany operator lub (usunięte przez administratora) że tak wyszkolił młodego. Na tym dziale jest mało ogarniętych operatorów sami zielony guzik ????

Witam jaki jest sredni przedział zarobków W firmie chodzi o produkcję?

piotr

na rozkroju skomplikowana maszyna he he proszę cię

Średni

Czatuj na fuchę kolego, niedługo wszystko pójdzie w kooperację...

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Frank

Święta prawda po paru dniach sam pracować bez doświadczonego pracownika A potem pretensje że źle zrobione kasę biorą jak ktoś się zatrudni kierownika. Mistrz zero poszanowania dla pracowników a piotr Sobol wielki lider do zamiatanie

Czy pracownicy TECHMATIK S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

A co cię to

Tak.Pracownicy stałe ,,integrują'' się w szczególności na drugich zmianach i na niektórych działach .Zenada jest to że w dalszym ciągu góra nic z tym nie robi i nie sprawdza tej ,,integracji" Ale spokojnie na wszystko przyjdzie czas i pora!!

@A co cię to

Nie wszyscy piją w pracy . Proszę wszystkich nie oczerniać . Góra nigdy z tym porządku nie zrobi bo musieli by połowę pracowników zwolnić . A chętnych tam do pracy tak nie ma to nie te czasy.

A co cię to
@Mlody

Czytaj ze zrozumieniem!Wyraźnie napisane że na niektórych,więc wszystkich absolutnie do jednego worka nie wrzucam!

Bla bla
@Mlody

Czyli cytując pana wpis że góra nigdy z tym porządku nie zrobi bo musieli by połowę pracowników zwolnić wychodzi na to że połowa zakładu to pijaki.Super zakład ????Zróbcie wszywki w (usunięte przez administratora) tej połowie to będzie po problemie.Podobno paru już ma a i tak nie świecą przykladem

Anty
@Bla bla

I zszywka nic nie da... To są weterany....dla bezpieczeństwa firmy powinna tak kontrola pracowników sprawdzić to jest brak odpowiedzialności być pijanym przy maszynie

Cielaczek
@A co cię to

Gdyby Twój stary spuścił się na ścianę miałby przynajmniej haczyk na kapelusz a tak... dorobił się konfidenta. Ty masz mózg?

Młody2
@Bla bla

A co ma Góra zrobić wszystkich zwolnić bo jedyne wyjście i kto będzie na Nich robił sami zielonego pojęcia nie mają o takiej produkcji a że jeszcze się to kręci to się dziwię.

Tak, zintegrujesz się na wiecznych operatywkach, zebraniach, wiecach (usunięte przez administratora)

Jędrek

Jak się mają sprawy w techmatik jeżeli chodzi o spawaczy są może przyjęcia jakie zarobki itp

Kobra

Na kontroli jakości na ile zmian pracujecie ?

Zawsze miałem ochotę napisać trochę prawdy o pracy w tej zacnej firmie. Będąc szczerym firma jest na wysokim poziomie, można się nauczyć od starszych pracowników kilku rzeczy i podnieść swoje doświadczenie. Problem największy zauważyłem z osobami na "hali" które są od zarządzania ludźmi, to co jest dla mnie niedorzeczne to że w XXI wieku nadal w strukturach firmy są ludzie którzy szerzą tak szeroki (usunięte przez administratora) na pracownikach, mógłbym odpisać wiele sytuacji w których kierownik obróbki skrawaniem zachował się jak pospolity burak nieszanujący kogokolwiek. Ten sam człowiek ledwo czytał rysunek techniczny i gołym okiem widać było że pracownicy którymi zarządzał mieli dużą większą wiedze od niego. Oczywiście też w wielu sytuacjach było widać że kierował się do pracowników sympatią i znajomością - więc twoje doświadczenie czy też wiedza/wykształcenie była mniej ceniona niż np. to że kierownik zna Ciebie/twoją rodzinę/ jesteś jego sąsiadem. Pewnie wiele byłych pracowników działu obróbki skrawaniem potwierdzi tą opinie. Uważam to za główny problem firmy i też stąd pochodzi zła "renoma" firmy. Osobiście żadnemu znajomemu bym nie polecił iść do tej firmy na Produkcję. Reszta firmy ma wydźwięk pozytywny, bardzo dobrze wspominam pracowników którzy tam pracują na różnych stanowiskach - zawsze byli chętni podzielić się swoją wiedzą, więc jeśli jesteś komunikatywną osobą możesz dowiedzieć się dużo na tematy poboczne takie jak KJ, programowanie obrabiarek czy narzędzia którymi musisz obrabiać metal.

Stary

Co poradzisz "rodzinna firma" pociotki itp. Dopóki na stanowiskach wyższego szczebla będą głąby to nic w tej firmie się nie zmieni.

Mlody

Za to Ty jej pewnie nie posiadasz

zdziwiony

a to są tu jeszcze jacyś „starsi pracownicy”?! Myślałem że ostatni byli hartownicy, którzy się hurtem zwolnili. No nie licząc tych co rozpaczliwie trzymają się stołków, bo wiedzą, że jak się zwolnią to nikt ich nawet do roboty przy łopacie nie zatrudni

Stary pracownik
@zdziwiony

Zdziwiony ,a ty jesteś zdziwiony bo masz kołka w życi ?????

Różowy
@zdziwiony

Stary nie stary ale wiesz ..trzeba się rozwijać. Pracowałem na początku na trzy osiowym Hartfordzie teraz po szkoleniu na pięcioosowym Dino jestem naprawdę fachowcem. Polecam firmę i rządy p. Kasi. Kochana Pani.. cmok,cmok.

Stary pracownik
@Różowy

Różowy ????nie rozśmieszaj mnie !dino i fachowiec !prosze cie !

Mario Mario
@Różowy

Fachowcem to ty jesteś do sikania sztukę wsadzić zapiąć 4lapki i puścić program po 10 godzinach zdjąć z korekcji z freza i puścić dalej fachowiec jesteś (usunięte przez administratora)

Krystyna

Witajcie, czy operator w Techmatiku może liczyć na jakiś pakiet socjalny? W ofercie pracy czytałam o dofinansowaniu do karty multisport. Czy jeszcze jakieś inne dodatki/benefity obowiązują? Jeśli tak, to jakie? :)

Med
@Krystyna

Nie ma obecnie żadnych benefitow

Xxx

Najlepsza jest Pani Kasia , ktora biega po hali kiedy produkcja idzie na przerwę oglądając sie za siebie czy wszyscy widzą jej poświęcenie...coz za widok ale kondycji brak po 10 m.a i po hali nie wolno biegac bo moze Pania rozjechac człowiek na wózku.

Chciałbym spytać zarząd jak duże są oszczędności po wymianie starych hartownikow na tych nowych?bo napewno jakieś są !starzy chcieli po kilka zł podwyżki a to kupa kasy !swoją drogą ciekawe ile kosztuje źle zahartowana matryca która wraca od klienta?????

Berlingo spawacz

,,Myślenie nie jest proste ale można się do niego przyzwyczaić,, - Kubuś Puchatek

Koncert życzeń

Pozdrowienia dla gilowych kundelków od starej wiary - byłych pracowników prawdziwego Kupidurowego Techmatiku - wraz z dedykacją muzyczną w postaci utworu Kazika „Jeszcze Polska” ;)

Młody

Widzę że coraz to większy bałagan w tej firmie się robi trzeba wykonać ewakuację bo gdzie nie spojrzę to robią tu sąsiady, rodzina dalsza lub bliższa a nawet koledzy, dozi znajomy ze szkoły podwórka itp (usunięte przez administratora)

A ja bez

Swojej matki ?????

Lprofesor

Ostrzegam kolegów nie będzie tolerancji jeśli chodzi o wyroby tytoniowe będziemy z tym walczyć. I podtrzymuje locdown klubów w Łodzi. Niema czegoś takiego że mężatki przyjmujecie...

O nie
@Lprofesor

A Tobie o co kaman? Widzę że razem z pokrzywdzonym od wyimaginowanego telefonu jedną krechę wciagaliscie.

@Lprofesor

A kogo byś chciał wolne pipy ?? Kim ty jesteś żeby mówić czy mamy palić czy nie ??

Frajerstwa nie zniese.

Ja to jestem ciekaw bardzo który (usunięte przez administratora)koledze w czwartek telefon około 23 z kibla pod hartownia. Teraz kraść telefony to najgorszy przypal. Ten już jest zgłoszony i lepiej by było dla tego kretyna żeby go oddał. Niech go gdzieś anonimowo podrzuci i będzie po sprawie. Uniknie policji i wywalenia z roboty. Chłopak mu tego nie daruje, bo nie okrada się kolegów. Nie rozumiem jak można być takim skończonym debilem. Sku.....ynu po co ci tel który jest zgłoszony i zablokowany. Co ty z nim zrobisz bo nawet na części wielki uj za niego dostaniesz. Chlaniem się martwicie a tu (usunięte przez administratora)trzeba się zająć. Nie wiem jak poszkodowany ale ja to bym takiej urwie mordę oklepal

Spawacz Tokarz Frezer akrobata
@Frajerstwa nie zniese.

Najgorsze świństwo z możliwych. Okradać kogoś z kim się codzień pracuje. To już chyba lepiej być frajerem. Ciękawe co na to zarząd kierownictwo i pani Kasia. Wstyd przed ludźmi współpracownikami i calym @4results. I firma z takimi aspiracjami z taka pozycja na rynku próbuje zamieść sprawę pod dywan. (usunięte przez administratora)

@Spawacz Tokarz Frezer akrobata

Niestety nasi koledzy z pracy to schodzą na (usunięte przez administratora)....ale cóż więcej u nas jest idiotów nóż normalnych ludzi. Dzikusy i lamusy... A teraz alkoholicy i (usunięte przez administratora) . Ładnie, ładnie ja to bym 3/4 osób tu zwolnił .

Juma
@Frajerstwa nie zniese.

A ja jestem bardzo ciekawy kto buszuje po stanowiskach pracy i pożycza sobie narzędzia? Że szczególnym upodobaniem elektronicznych suwmiarek?

Frajerstwa nie zniese
@Frajerstwa nie zniese.

a to pewnie ten sam agent co wiertła i frezy przytula mówiłem (usunięte przez administratora) nic więcej (usunięte przez administratora) najgorsze z możliwych okradać kolegów. (usunięte przez administratora) jak się rozniesie ze w techmatiku (usunięte przez administratora)się na wzajem to już żaden młot nie przyjdzie do was pracować. gangrena toczy ten zakład. Zarząd świętuje pseudo sukcesy i nie wie co sie dzieje na hali a panowie mistrzowie i kierownicy wszystko tuszują tak żeby tabelki się zgadzały a produkujemy buble. pani Kasia jest bujana na wszystkie strony pokazują jej to co chce zobaczyć a nie to co się dzieje i dziwić sie ze każdy robi co chce chleje kradnie na potęgę kto może ile może. teraz to mi wstyd ze tam pracuje. ale juz niedługo

Michał pokrzywdzony
@Frajerstwa nie zniese.

Złodzieju telefon mi oddaj. i lepiej zrób to puki nie wiem kim jesteś. nie wiem podrzuć go gdzieś na portiernię czy cos. bo jak wyjdzie który to frajerskiego odwalił to jak na men de i frajera przystało pękną ci zwieracze SŁYSZAŁEŚ ZŁODZIEJU ZWYKLA SZUMOWINA JESTES i dzięki tym co zaczęli temat. dzięki panowie koledzy

Frajerstwa nie zniese
@Michał pokrzywdzony

O proszę o tym mówiłem. Spokojnie prędzej czy później wyjdzie na jaw kto to i lepiej dla niego żeby go już na firmie nie było. no chyba ze chirurgie chce odwiedzić

A ja bez
@Michał pokrzywdzony

Telefonów nie wolno wnosić na halę ????więc nikt ci nic nie ukradł ,bo niby co ?

Nnn

Mnóstwo (usunięte przez administratora)na hali i nikt z kierownictwa ich nie sprawdza

4 results
@Nnn

My jako firma z zewnątrz będziemy starali się z tym walczyć. Wprowadzimy kontrolę trzeźwości pracowników , umysłowych, schodzących na halę. To załatwi sprawę raz na zawsze.

Anty nnn
@Nnn

Nnn pamiętaj dobry fachowiec musi pić inaczej poważania nie będzie miał. Ilość płynów w organizmie musie być na bieżąco uzupełniana.

@4 results

Ja jako były pracownik mogę potwierdzić na 2 zmianach picie jest i to zawsze jak szefostwa nie ma . Nie pozdrawiam Grubego .

Nnn
@Anty nnn

Właśnie ten komentarz świadczy o tych jacy alkoholicy tam pracują . To jest miejsce pracy. Życzę kontroli Pipu tym którzy takich kozaków z siebie robią . Myślę , że jeszcze trochę , a firma przez Was będzie mieć nieprzyjemności .

Anty
@4 results

Tu nie trzeba sprawdzać tych co wchodzą na halę tylko tych co pracują . Pijany przy maszynie to tylko wróży kłopoty

Artur

Chłopie jak się mija z prawdą jak jeszcze 3 miesiące temu vodke mi polewałes ????????

User
@Artur

To ja nie wiem gdzie takie tradycje panują chyba na spawalni

@User

Teraz na spawalnie będziecie zganiac .. ?? Ja pracuję i tu rzadko są takie sytuacje. Za to na innych działach to ostro się leje vodka.

@Mlody

Spokojnie panowie wszystkie w swoim czasie zostaną wyłapane pijackie moczymordy i lasery...

Prosię
@***

Człowiekiem jesteś? Czy ???? zakładową?

@Prosię

Pewnie że zwykłym, prostym i pracującym człowiekiem, a nie alkoholikiem chlającym na zakładzie, bo go gęba świerzbi i nie może wytrzymać ????????????

BHP
@***

Kto sprzedał te (usunięte przez administratora) Takim elementom się ręki nie podaje. Tylko falusa bo do tego się tylko nadają.

@BHP

Frajer to ty jesteś bo chlasz na zakładzie . Odpowiadasz za siebie i za firmę , a przez ciebie firma będzie mieć nieprzyjemności . Zaraz w telewizji o tym wie będzie mówić co się wyrabia u nas na zakładzie.

Bhp
@Artur

Ja niewiem kto chleje kopuluje itd. Nienawidzę frajerstwa. Tyle. Ale widzę że różne elementy różnie postrzegają świat. Jak chcesz sprzedawać to zatrudnij się w mięsnym. Tam będzie Ci lepiej. Miłego dnia.

Prosię
@Artur

A naucz się pisać poprawnie, bo i w mięsnym Cię nie będą chcieli!!! Popracuj nad składnią i stylistyką. Widać że dobry jesteś "miszcz".

PIP
@BHP

(usunięte przez administratora) to ten co pije wódę na zakładzie i pretensje ma wielkie, ale tego nie widzi że borutę i nieprzyjemności wszystkim na dziale robi. Falusa to wam wszystkim co piją na zakładzie, jak poprzednik napisał ,,jak was gębą świeżbi,,..

@Prosię

O proszę wykładowca od składni i stylistyki się znalazł... to do szkoły wypad wykładać, pewnie na mięsnym się wyszkoliłeś???

@Bhp

BHP ty jesteś (usunięte przez administratora) co bimber tylko kupuje na zakładzie i chleje . Patologia . Jak cię zobaczą na kamerkach w pracy jak chlejesz to nawet na śmieciarza cię nie wezmą na Witosa .haha

Artur

I z błędem ???????? ale polonisty z Białobrzeg na zakładzie zostali. Sami wieśniaki bo nikt normalny z Radomia tam nie pracuje

Artur

I nie zmieniaj pseudo raz BHP teraz Zeus ... Jeszcze chwila a się wyda kto bimber rozprowadza bo firmie haha banda wieśniaków

Zeus
@Artur

Tak tylko frajernia swoje żale wyciąga. Jak im ciężko jak im źle. No pod....pierdalać się chce!

Zeus
@Artur

Ty to musisz być zakompleksiony i ssący. Ale takie twoje życie. Sam wybrałeś swoją drogę. Idź i (usunięte przez administratora) To coś ci skapnie,!

Rudy

Nie odbieraj chleba ludziom. Tu każdy chce się dorobić i ......! Wiesz jak jest. Kto nie daje z uszka ten nie awansuje. W kolejce do.......! Sukcesu!

Gw

Idź i (usunięte przez administratora) A będzie Ci dane! Więcej. Dużo więcej. Aż pękniesz. Panowie nie odpisujcie temu czemuś. Szkoda czasu na takie Coś!

Ciekawy

Na bank jesteś liderem. Ale czemu do tego FRAJEREM!!! Zapomniałem transakcja wiązana. Dobranoc. Szkoda pisać Panowie.

MISZCZ

Panowie opamiętajcie się. Pani K.... patrzy. I zaciera ręce. W końcu zaczęli się gryźć i pod(usunięte przez administratora).. Sukces. Teraz to będzie tylko lepiej. Pełna inwigilacja. Norma wyrobiona 120%.

@MISZCZ

Słuchajcie sami jesteście frajerami ..nie czytałem kilka dni wpisów i ładnie się ppdpierdalacie.... Tylko patrzeć jak wejdzie kontrola .. i chuuu.... Liczcie się z tym. Myślę, że jeszcze chwilka i kierownicy będą wiedzieć , a może i wiedza bo to czytają .

MISZCZ
@Mlody

Tu wszyscy wiedzą , ale nikt nie widzi. Więc hamuluj wodzę wyobraźni. Ryba psuje się od głowy.

Nowy hartownik

Chciałbym z tego miejsca pogratulować Panu Prezesowi że nie ugiął się szantażowi byłych hurtowników,nie dał im podwyżki i musieli szukać lepszej pracy ,gratuluję w imieniu nowo przyjętych hurtowników. P.S.Chcialbym też przeprosić że popsuły się wszystkie piece ,ale to chyba przez mrozy ,damy wszystko w kooperacje i będzie git ,zresztą i tak nam matrycę pękały ????

Miszcz wędzarni złoty kasztan
@Nowy hartownik

Drodzy koledzy trzeba się trzymać pewnych wytycznych jeśli chodzi o procesy zachodzące w piecu. 20mncr5 opalamy koniecznie drewnem liściastym tuż przed wyjściem można odrobinę jałowca dołożyć dla uszlachetnienia wyrobu. Natomiast hmj drewnem sosnowym. Trzymając się tych prostych reguł wszystko będzie idealnie...

Anty LODER

Takie szybkie pytanie jak to jest że wszyscy się tak bawią a praca jest zrobiona. Widzę że najbardziej płaczą ci co się wykazują nie pracą a strzelaniem z ucha i robieniem dobrego wrażenia. Złote zęby kamienice i tyle w temacie ;)

Zorro
@Anty LODER

Kebab im wyszedł BOKIEM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

TECHMATIK S.A.