TECHMATIK S.A.

Opinie o TECHMATIK S.A.

dobry

szkoda gadać o tej firmie, wyżej od zwykłego pracownika to są prawie (90%) same tumany bez szkół, żadnych podstaw żeby wykonywać to co ,,wykonują'' zero kultury a jak coś spie.rzą to zganiają na pracowników niżej, a z połowa z nich to nawet higieny osobistej nie potrafią utrzymać, śmierdzi od niektórych, tragedia zębów nie myją!!!!!!!!!!!!

nicku
@dobry

Żuku zacznij myć zęby :) bo pracownicy narzekają...

Madox

Podobno szukają też elektryków do montażu szaf. Nie wiem czy jest ogłoszenie na stronie, ale dziś się dowiedziałem, że jednak szukają.

normalny

Witam,to prawda że jest dużo ludzi z okolic rodzinnych prezesa,ale kto nie chce pomagać swoim?Nie jestem niczyim pociotkiem,nie mam pleców a mam ponad 20 na godz!zarabam około 3 tysi,powiedzcie mi gdzie tyle zarobię?

zwiedziony

To prawda, ze odechowskich tam jest sporo

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

Madox

Nie demonizujcie. W wielu firmach jest podobnie albo gorzej, pracowaliście gdzieś indziej? Jeśli tak to po co zmienialiście? Lepiej było? To wracajcie. Tutaj robota jest, kasa zawsze na czas. To czy firmę rozkradają i kto to robi to chyba nie sprawa pracowników, a prezesa. Jak nie umie zadbać o swoje ma problem. Socjal? Choinka i paczki dla dzieciaków były. Coś tam na święta dali. Ameryka nie jest ale i najgorzej też nie.

Firma ma najgłubszego dyrektora tzw Kucyka. Facet bardziej by się nadawał na akwizytora niż na kierowicze stanowisko w takiej firmie. Jak ktoś chce stracić nerwy przez niego i potem leczyć się u psychiatry to proszę bardzo. Wolny wybór. Reszta załogi jest spoko.

operator

Firma totalna porażka i nieporozumienie. Az przykro patrzeć jak pociotki rozkradają "naszą" Firmę

supermen
@operator

Musi być dużo tych pociotków.Znam takie ciasto o nazwie drożdżowe czyżby o takie rarytasy chodziło?

spaw12

Dostałem propozycje współpracy z wasza firma na stanowisku spawacz, interesują mnie zarobki, i czy firma jest wyplacalna w terminie?

normalny

Witam. W opiniach o firmie ukazuje się charakter Polaków,wiecznie niezadowolonych,niedocenionych,wręcz prześladowanych,a tak naprawde wiekszość operatorów potrafi wcisnąć zielony przycisk!bo czerwony to juz nie zawsze:-)a wymagania jakby mieli oscara z obróbki.Podwyżek nie było to fakt,chociaż ostatnio się poprawiło,kamery jak wszedzie ,ale czy ktoś się nimi interesuje?wątpie(chyba nigdy bym nie wziął premii).Kierownictwo wiadomo jak to ludzie raz jest dobrze raz do (usunięte przez administratora)Wypłaty sa zawsze na czas,chyba ze inny bank wtedy jest poślizg jeden czy dwa dni.Uważam ze na radomskim rynku jest to jedna z najlepszych firm w ktorej mozna zarobić i nieżle sie pracuje.Dodam za nie jestem z rodziny,ani z Odechowa(usunięte przez administratora)

LOK

TO FAJNA FIRMA TA TA TA TA...........

anonim01

Hej, czy nie wiecie może, czy szukają pracowników

gall

techmatik nie jadar...pensje w przedziale od 15.50pln - 24pln ci zarabiający powyżej 18 zł mają spore plecy (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym tak samo jest ze spychologią i najlepiej jest mieć wszystko na papierze w razie wpadki, sa kamery więc trzeba pracować bo kierownik może ci zwrócić uwagę że dyrektor czy tam prezes siedzi przy monitorze wpatrzony czy "niewolnicy" naginają a jak ci się nie powiedzie to premie szlag trafił, premia uznaniowa 10 % więc zalezy od przełożonego czy dostaniesz, ciężko rozmawia się z kadrą, z urlopami jest problem

wdzięczny pracownik

Ogólnej podwyżki płac nie było od 3 lat. Owszem zdarzają się incydenty że ktoś otrzyma podwyżkę ale to są wybrańcy, a żeby być takim wybrańcem, należy mieć znajomości wśród kadry kierowniczej a najlepiej dyrektorskiej, pomaga też w otrzymaniu lepszych pieniędzy pochodzenie a mianowicie meldunek w miejscowości ODECHÓW. Poza tym będąc znajomym lub pociotkiem rodziny królewiczów jest się człowiekiem z wyższej półki i tacy z otrzymaniem podwyżki nie mają problemu. Dla reszty "barachła" podwyżka płac pozostaje utopią, i nie ma znaczenia czy jesteś dobrym pracownikiem czy nie. Jest kilku ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o robocie a mimo to zarabiają duże pieniądze, no ale pochodzą z odpowiedniej miejscowości lub są z rodziny. Reasumując żebyś się człowieku (usunięte przez administratora) o podwyżce zapomnij.

nick

Po pierwsze nie ma takiego zakładu Jadar Techmatik, jest Techmatik. Po drugie operator czego, koparko-ładowarki, łopaty czy taczki?

lovelas

wszystko beznadziejnie

były

Tylko tyle, "że ni ma gdzie chować" hehehe.

nick

socjal nie istnieje. Płacą.

wdzięczny pracownik

Widzę że od jakiegoś czasu nie ma nowych wpisów. Bardzo się temu nie dziwię bo szkoda słów na sytuację jaka jest obecnie w firmie. Jak zwykle nie ma pieniędzy a w szczególności dla pracowników. O podwyżkach należy zapomnieć bo podobno jest kryzys, tylko zakupu nowych samochodów kryzys nie obejmuje. Moim zdaniem to słowo jest tylko głupim tłumaczeniem dla osoby nie mającej zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy. Nieprawdaż Panie Prezesie? Nie chce być złym prorokiem ale przy takich rządach koniec tego roku będzie końcem firmy "Techmatik". Ludzie nie wytrzymają dłużej tego poniżania i lekceważenia ze strony kadry kierowniczej. Nie operuję nazwiskami bo to by była reklama dla nich, a każdy zainteresowany wie o kogo chodzi. Dla ludzi chcących tu pracować dobra rada, ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE.

nick

Problem z firmą Techmatik jest taki, że za zły stan zakładu wini się zwykłych pracowników. Śróba jest dokręcana, ciśnienie idzie z góry a ludzie narzekają. Kto może ten ucieka...

Dick

Główna księgowa odeszła bo nie wytrzymywała z całą chorą dworską rodzinką. A rodzinka się rozrosła i każdy chce jak najwięcej zgarnąć z koryta a koryto niestety nie jest aż tak pełne jak się wydaje. Rozumiem, że chodzi o też zwinęła manatki jak narodził się Jadar Techmatik, wtedy zaczęły się wały na całego.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.