Opinie o Aldona Kantek Alkoholove w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aldona Kantek Alkoholove. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aldona Kantek Alkoholove o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldona Kantek Alkoholove w Dąbrowa Górnicza

xxxxx Nowy wpis

Firma już nie istnieje a Wy macie nieaktualne informację!

Jonasz Nowy wpis

Bardzo dobra firma, dobrze pracujesz to możesz być pewny, że będziesz zadowolony

Halinka

Czytam te negatywne opinie i oczom nie wierzę. Możliwości jest kilka: osoba która to pisze musi być albo podła, albo niespełna rozumu (widocznie udała się do niewłaściwego lekarza). Pracuję tam prawie dwa lata. Podstawową kwestią jest to, że warunki pracy są bardzo dobre, a wszystkie świadczenia wypłacane wręcz przed ustalonym terminem, do tego dochodzą premie świąteczne. Szefowa i Szef z każdą z Nas są na "Ty" i działa to w obie strony. Wielokrotnie odwożą po pracy pracownika do domu w przypadku braku połączenia (nigdy dotąd się z tym nie spotkałam). Sami pracują, nie ma czegoś takiego jak wywyższanie się typu: pracodawca - pracownik, tylko jak równy z równym. Ciężko mi zrozumieć jak można w tak perfidny sposób ich oczerniać. Ale cóż, być może jakaś zakała nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że nie ma możliwości powrotu do Naszego zespołu.

Marcin Nowy wpis
@Halinka

Bardzo dobrze wyrażasz się zatrudnieniu i pracodawcy, a Twoja pozytywna opinia na pewno wpłynie na zainteresowanie firmą przez przyszłych pracowników. Napisz, czy pracodawca prowadzi obecnie rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

Halinka Nowy wpis
@Marcin

Pracodawca prowadzi obecnie rekrutację na jedno stanowisko pracy. W tej kwestii należy się kontaktować bezpośrednio z pracodawcą. Natomiast pytanie na jakie stanowisko totalnie mnie zaskakuje, ponieważ do pracy w sklepie z reguły zatrudnia się osoby na stanowisko kasjer - sprzedawca.

.....

Nie polecam pracy u tej kobiety, cwana gowniara , zatrudnia ma pol etatu.,praca po 200h, za urlop nie placi i twierdzi ze sie pracownokowi nie nalezy , nie wspomne o obgadywaniu pracownikow, jednym slowem kobieta-pracodawca-dramat

@.....

Bzdura! Pracowałam tam 2 lata i mam zupełnie inne spostrzeżenia. Szef i szefowa w porządku, w razie potrzeby zawsze szli mi na rękę. Wszystkie świadczenia wypłacane w terminie. Osobiście uważam, że jak komuś nie chce się pracować to nigdy nie będzie zadowolony, a osoba która rozpowszechnia fałszywe informacje nawet nie ma odwagi się podpisać.

Gosia
@.....

Co ty za bzdury piszesz mnie się pracowało super szefowa bardzo dobry człowiek i nawet się nie masz odwagi podpisać anonimowo bzdury wypisujesz żal mi Ciebie napewno masz z sobą problem pozdrawiam proponuje psychologa

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Aldona Kantek Alkoholove? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Gosia

Witam Nie moge się zgodzić z opinią negatywną na temat tego pracodawcy pracowałam tam4 miesiace obecnie jestem na l4 bo jestem w ciąży co wy ludzie gadacie że mnie zwolnili do świadomośći ludzie z sercem na dłoni szykanowanie kogoś to przestępstwo i powinno być karane wypłaty nawet wcześniej wypłacane bzdury co wy piszecie do psychiatry bo chyba coś z wami nie tak polecam prace i mieć takie szefostwo to skarb buziaki

Szef

Witam serdecznie! Próbujących cokolwiek dowiedzieć się o naszej firmie lub warunkach zatrudnia zauważyliśmy ze pojawiła się osoba,która próbuje anonimowo wypowiadać się na portalu i nas oczerniać.Naprawdę nawet ,w internecie nie jesteś osoba anonimowa przekroczysz pewna granice kłamstwa i będziemy zmuszeni zareagować w odpowiedni sposób.Na tą chwile postanowiłem się tylko wypowiedzieć. Zacznę od tego czym dla mnie jest GoWork? To porostu platforma-biznes ,możesz wejść napisać co chcesz o kimkolwiek Ja o Tobie Ty o mnie, tak słowo przeciwko słowu i nic mądrego to nie wnosi, my jak chcemy mieć ochronę przed hejtem albo dbaniu o swoje dobre imię to musimy zapłacić!!! Nikt na tym portalu nie pisze ,że super pracodawcy praca lekka ,fajna atmosfera itp tylko co cala Polska (usunięte przez administratora)!musisz być w takim razie którąś z porażek, piszesz o dużej rotacji a z czego to wynikało (usunięte przez administratora). Umie Pani anonima walnąć w necie a nie umiała iśc do PIP? Dużo by pisać ,ale najbardziej się ciesze że już u nas taki ktoś nie pracuje.Podwójnie, może znalazł lepsza prace samych sukcesów, ale wnioskuje że pewnie różowo nie ma skoro Pani wraca wspomnieniami do nas.Pozdrawiam wrogów u nas same sukcesy rozwijamy się .Najważniejsze że mamy zaufanych pracowników ,ciągle idziemy do przodu i dajemy lepsze warunki pracy niż wcześniej. Praca jest luźniejsza w systemie 2 rano 2 popołudnia i 2 dni wolnego.Urlopu wychodzi nawet 52 dni na rok.Wypłaty na czas ,premie za jedne oraz drugie święta ,praca na pełen etat .Pełna obsada jest! Więc Wszystkim radze szukać opinii ,gdzie indziej a nie na forum "zgnoić byłego szefa" Pozdrawiam Marcin

Olga

Co ty wypisujesz????w porządku są?? Hihi to czemu niby odeszlas od pracodawcy na medal ???? Krety i (usunięte przez administratora) Patrzą tylko pracownika wykorzystać w 130%,¡praca we wszystkie święta i niedzielę? Za urlopy nie chcą płacić.rotacja ludzi u nich zresztą mówi sama za siebie, pracownicy się zmieniają jak cyfry w totolotku

Zostaw merytoryczną opinię o Aldona Kantek Alkoholove - Dąbrowa Górnicza

Aldona Kantek Alkoholove