Megapunkt -100

Opinie o Megapunkt -100

anna

Cytat: "Sprzedają fatalnej jakości wyroby za wysokie ceny,jakość tragiczna,oszuści i kombinatorzy,". Czyli cena z księżyca za przyziemną jakość ?

Vlad
@anna 29.06.2017 11:32

jakoś? a raczej jej brak. Wielki nacisk na opowiadanie i nakłanianie klienta na kupno... badziewia. Takie jest moje zdanie. Najlepsze noże, najlepsze sprzęty... i wszystko ze stali, która zaraz robi się strasznaaa xD szefostwo? Miałem przyjemność osobiście posłuchać... brak doprecyzowanych technik sprzedażowych, brak świadomości sprzedażowej. Zachowanie wobec pracownika? Jednym słowem masakra. Oszustwo. Przyjaciółka miała ,,okazję" pracować 8 miesięcy... ciągłe patrzenie na ręce, wymagania za marny grosz na godzinę... premia? haha dobre, dodatkowo super bonus - zawsze odciągają po inwentaryzacji... bo przecież ukradłeś :) Wiele osób wyrobiło sobie zdanie już na temat tej śmiesznej firmy. Nie polecamy - popieram , oszuści i kombinatorzy.

fruuu

Wiecie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, wiecie może? Dziękuję za szybka odpowiedź.

Sami24

Atmosfera w pracy lepsza niż w bonarce w Krakowie. Tam kwitnie donosicielstwo Gabi. Podpaść można szybko.

Renald

agnes t

dostałam sms z zaproszeniem na rozmowę, czytając opinie o firmie nie wiem czy chcę iść na rozmowę... co pozytywnego jest w firmie megapunkt będę wdzięczna za inf.agnieszka.truszkowska@gmail.com

Aminnekkk

Praca okej. Gorzej z pracodawcą.. Ciągłe czepianie się o wszystko. Tylko umowa zlecenie-zero perspektywa na przejście na inną formę współpracy. Na początku dostajesz głodową stawkę i cisną tobą 3 miesiące, potem lekko lepiej, ale bez szału. Właściciele nieuprzejnii straszący inwentaryzacją i obcięciem sporej częsci wynagrodzenia.

adminnn

Nie polecam pracy. Jest to wyzysk, praca na umowę zlecenie, nie ma mowy na przejscie umowę o pracę. Zatrudniają samych studentów dają im grosze. Stawka za godzinę plus premia od sprzedaży co jest straszna ponieważ sprzedaż spadła bardzo z racji drogich produktów które można w innym sklepie kupić taniej. Ogólnie nie polecam takich pracodawców, jeśli zależy Ci na dobrej pracy to szukaj gdzieś indziej a takim pracodawcom nie dajmy satysfakcji że mogą wszystko bo mają pieniądze. Niestety to już nie te czasu.

ona

Pracowałam krótko, tylko ze dwa miesiące - na początku było bardzo okej. Dobra atmosfera. Wszystko zaczęło się psuć gdy spadła sprzedaż... Rzekomo cichy klient widział którąś z dziewczyn czytającą książkę podczas gdy na sklepie mnóstwo klientów potrzebowało pomocy - co jest bzdurą. Każdy wie, że sklep jest MEGA drogi. Wymagania bardzo duże, pieniądze śmieszne.

abc

Miałam niestety przyjemność pracować w Megapunkcie w Warszawie... Wymagania jakie stawiają właściciele są nieadekwatne do zarobków. Gołe stawki godzinowe są opłakane, premie od sprzedaży niby mają je rekompensować. Niestety asortyment Megapunktu jest taki sam jak na allegro lub nawet w zwykłym Tesco, tylko ceny są na niektórych produktach o 100% wyższe ! Nakłonienie klienta do zakupu graniczy z cudem. Jeśli nie jesteś uczniem, nie masz na co liczyć z zatrudnieniem, bo dostaniesz jedynie umowę zlecenie. Właścicielom szkoda pieniędzy na stałych pracowników, którzy znają asortyment i wiedzą co jak sprzedać. Jeśli zdarzy się mały utarg możesz liczyć na wizytę szefostwa lub na telefon dyscyplinujący a nawet grożący utratą pracy. Musisz pilnować każdej najmniejszej rzeczy, bo sklepy nie mają monitoringu, a każda ukradziona rzecz jest odejmowana z wypłaty. Ponadto właściciele potrafią wysłać 'cichych klientów' którzy zrobią wszystko żebyś wyszedł na debila. Gdyby nie to, że pracownicy trzymają sztamę ze sobą i robią swoje można byłoby zwariować... Jedno jest pewne - nigdy tam już nie wrócę. A na zakupy tym bardziej.

Zostaw opinię o Megapunkt -100 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megapunkt -100