MegaPUNKT

Płock

Opinie o MegaPUNKT

Julita

Z jakich elementów składa się proces rekrutacyjny w firmie? Czy są oprócz samej rozmowy, prowadzone jakieś testy ze szczególnej wiedzy, testy językowe? Informacje tego typu pomagają przygotować się do niego wielu osobom.

jerry

W warszawie tak piszą o tej firmie: "Sprzedają fatalnej jakości wyroby za wysokie ceny,jakość tragiczna,oszuści i kombinatorzy,". Czy to prawda ?

xdtjul

@ Marta - a czy ta kolezanka ma problem tylko z alkoholem? Czy tez jako kolezanka przysprza wam problemów (w sensie nie da się lubić, i tym podobne)?

Marta

Oddział w Bonarce Krakòw dobrze zaopatrzony szefostwo i jego zalecenia idzie wytrzymać. Niestety cały czas musiałyśmy tolerować koleżankę Gabrielę i jej kacowe niedyspozycje.

kaja

pracowałam tam dość długo jak na te firmę, miła atmosfera akurat w moim punkcie, bardzo dużo materiału, szefostwo nieprzyjemne, ciągłe zagadywanie klienta na siłę, bo inaczej szefowa będzie mieć pretensje, czepianie się ubioru straszne-najlepiej cały na czarno chodź, ale ubrania pracowniczego to już nie zapewnią, pracownicy o sobie plotkują, całe biuro to jedne wielkie znajomości szefa, tu kogoś siostra, tu czyjaś koleżanka od x lat, pensja na start 8/h przez 3 mies, potem z prowizja wychodzi kolo 10-11/h, tak czy siak zmiany po 6h kolo, czasem 8, więc się nie obłowicie, chcieliby żeby wszyscy chodzili jak w zegarku, inwentaryzacje to katorga, straty pociągają z pensji pracownikom, a złodziei nie brakuje

J..

Ja skończyłam pracę w megapunkcie miesiąc temu.. Firma nie upada. istnieje. I nic się nie zmieniło jak napisała poprzedniczka która skończyła pracę 5 lat temu. Nadal wypłaty sa uzależnione od utargu. Ja pracowałam w niewielkiej miejscowości i niestety musiałam z tego powodu znaleźć coś innego. Poza tym praca w porządku. Dobra atmosfera ja miałam wspaniałego kierownika. Elastyczny grafik. Najgorzej jest na początku kiedy trzeba się wszystkiego nauczyć później z górki. Wiele do zrobienia nie ma. Jedyna wada włąśnie to te wypłaty ale jak ktoś chce sobie dorobić to praca śwetna ! :)

arecki

Juz nie przesadzajmy tak z tym kryzysem, przeciez praktycznie sie juz skończył, a Polski nie dotknął, chyba nadal mielismy dodatnie PKB, o kryzysie może sobie mówić gospodarka USA i tym to tłumaczyć, ale nie my. Czy sa w ogóle jakieś oznaki kiepskiej sytuacji MegaPunkt? Typu macie przestoje z praca, opóźnienia z wypłatami?

a...a

ja pracowalam przez 5 lat w tej firmie w katowicach, ale było to 5 lat temu. fakt, duzo trzeba sie nauczyc o sprzedawanych towarach, ale wiadomo, żeby fachowo obsłuzyc klienta trzeba wiedziec co sie sprzedaje. nie wiem o co chodzi osoba ktore wypowidały sie wyzej, ja bardzo dobrze wspominam ta praca, wiadomo trzeba dbac by na sklepie było czysto, przyjac dostawe i w miedzy czasie obsłuzyc klienta, czy to tak duzo? nie wiem jak teraz jest ale wtedy wszyscy mieli umowy zlecenia i obowiazkowo student. szkoda, bo wydaj mi sie ze lepszy pracownik ktory ma doswiadczenie i duzo wie niż ciagle zmieniajacy sie pracownicy i uczacy na nowo towaru. wypłata była uzalezniona od sprzedazy, z jednej strony bardzo motywujace, staralismy sie sprzedac jak najwiecej, a jak były wyniki to chcielismy wiecej i wiecej ale fakt były sklepy które niestety były w miejscach gdzie ludzie skompiradła i chocby nie wiem co ciężko było o kolwiek sprzedac co niestety powoduje ze czlowiekowi sie odechciewa wszystkiego . ale ogólnie wspominam prace bardzo dobrze, a spiecia zawsze sa i beda, takie czasy

?

Czy to prawda, że ta firma jest w likwidacji? Znalazłem taką informację na stronie KRS'u(usunięte przez administratora)

Anonim

Gadacie bzdury i tyle. Kierownicy są bardzo mili. W sklepie czasami są sprzeczki ale zawsze się wyjaśniają. Nie ma się czego czepiać. Jeżeli komuś naprawdę zależy na pracy to weźnie każdą a wy tylko marudzicie.

totalna padaka. praca za grosze. ( usunięte przez administratora )

ja

I ja sie podpisze pod słowami poprzedniczki, praca za grosze ! nawet sprzataczki maja wiecej , wymagania Bog wie jakie , ciagle nadąsana pani kierowniczka . a co najlepsze kierownictwo starsze o pare lat raptem a kaza sobie mowic na per pan . hahahah

k

Ciekawe kto tak uważa? Chyba ktoś tu jest czy był bardzo dwulicowcem. Czy zmuszaliśmy kogoś do pracy? A na koniec najlepsze, czy ja jestem przemądrzała, może mam tylko wyższe IQ od niektórych osób, np. od tych piszących tę ostanią opinię. Co jest w tym frapujące? Dlaczego ta osoba nie ma na tyle odwagi i honoru by takie rzeczy wyjaśniać z osobami najbardziej zainteresowanymi

k

pracę oceniam bardzo źle, na początku ok, ale później okropnie. Jeśli chcesz zarabiać grosze, pracować baaardzo długo, w prawie każdy weekend, być wykorzystywanym przez przemądrzałą panią kierowniczkę i jej męża - to praca idealna dla Ciebie

Praca fajna, dużo jednak trzeba wiedzieć o oferowanych produktach i tych wszystkich markach, przełożeni ok.

Pracę oceniam na poziomie dostatecznym, niezbyt miła atmosfera.

Zostaw opinię o MegaPUNKT - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MegaPUNKT