Opinie o Beauty World Łukasz Busma w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Beauty World Łukasz Busma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beauty World Łukasz Busma o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beauty World Łukasz Busma w Tychy

Aktualne

Pracuje dobrych kilka miesięcy, nie ma najmniejszego problemu z wypłata wynagrodzeń. Atmosfera pracy na plus. Żadnych zastrzeżeń i same plusy.

Klient Nashi fryzjerka
@właściciel

Uwaga współpraca jest straszna. Kupuje od nich towar i Maciek który był ich przedstawicielem leczy się już od ponad 5 miesięcy u psychiatry . To firma włoska (usunięte przez administratora) , chcieli narzucić umowy które są defacto podpisem inblanco na 10 tysięcy euro. Daniel Busma który jest niby właścicielem był dystrybutorem By Damy na Polskę i narobił długów ktoś inny figuruje , ktoś inny kręci. Jest też następna osoba to Kaja Dziwiak która jest totalnie hamska opryskliwa dołuje pracowników i ludzi pracujących dla nich. To co się dzieje w firmie NASHI Polska to dramat , (usunięte przez administratora). Omijanie płatności przed urzędem skarbowym wygląda tak iż za towar płaci się gotówką za potwierdzeniem bo za byle milionowe długi sciga właściciela komornik. Długo by pisać o podejrzanej firmie NASHI . Długa historia... TRZY.AJCIE SIE Oby jak najdalej od nich. CHAMSTWO , PROSTASTWO WLASCICIELA I KAJI DZIWIAK TO POPROSTU SZOK !!! NIE SZANUJA NIKOGO PROCZ SIEBIE ! A SZCZEGÓLNIE ZAKLADY FRYZJERSKIE . NAZYWAJA ICH MASZYNKAMI DO ROBIENIA PIENIĘDZY.NIE POZDRAWIAM WAS I DOBRZE ZE AKONCZYLEM WSPOLPRACE. A TOWAR I KAJI AK MOZE CIE KUPIC NA SLOWACJI CZY DYSTRUBOWAC Z WLOCH TANIEJ WYCHODZI.

Aktualne

Zuzanna
@Aktualne

To jeszcze są jakieś konkretne plusy poza bezproblemową wypłatą wynagrodzeń oraz atmosfery? Może powiesz jak wygląda system pracy i czy zarobki też są na plus? :)

Ok
@Zuzanna

Powiem Ci ze mam lata przepracowane w różnych korporacjach i jak do tej pory to moja najlepsza praca. Świetne możliwości rozwoju, narzędzia do pracy, konkretna pomoc z każdej struny zarówno szefostwa jak i współpracowników, świetny produkt, fajne rozwiązania:) pozdrawiam

Pracowałem
@Aktualne

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie, a ten głos wyżej to pewnie sami sobie napisali :) :) :) trzymajcie się z daleka

Lola
@Aktualne

Uważam tak samo , świetna atmosfera w pracy ! Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami

Emilia
@Lola

jednak są też niezadowolone osoby z tego co czytam. Z czego to wynika? Trochę nie wiem przez to w jakie opinie wierzyć. Serio wszystko jest na plus?

Obecny
@Emilia

Niektóre komentarze to złośliwe pomówienia,konkurencja ??? Tak przypuszczam Jeżeli uczciwie pracujesz to praca jak najbardziej na plus.

właściciel
@Obecny

Się właściciel wypowiada żeby opinia gówniana opinia nie poszła w świat, że niby konkurencja :) Udawaj dalej :)

Klient Nashi fryzjerka Nowy wpis
@właściciel

Nie wiem czy zauważyliście, ale dawno nie pojawiały się żadne oferty pracy dla opiekunów marki. Szukam pracy jako przedstawiciel i ze względu na doświadczenie w branży beauty celuję w tę firmę, ale brak tych ofert spędza mi sen z powiek. Podpowiecie mi, czy sa jakieś perspektywy, że kolejne rekrutacje jednak sie pojawią w najbliższym czasie. Co z tymi prowizjami i obecną podstawą, bo może niezbyt się opłaca czekać na ofertę od nich. Już ktoś w sumie o to pytał, ale bez odzewu niestety.

??? Nowy wpis

Jakie są te prowizje? 5300 brutto w podstawie niewiele mówi. Ile można zgarnąć na koniec miesiąca łącznie?

Zainteresowana

Czy to prawda, że na start podstawa wynosi 5300 brutto? Ktoś potwierdzi i te ładne prowizje.

@Zainteresowana

Jakie stanowisko masz na myśli? PH? Ładne prowizje to ile procent? Słyszałaś coś? Też ciekawy jestem jakie targety są do zrobienia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Beauty World Łukasz Busma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Wika

Hejo, szukam pracy jako przedstawiciel w branży kosmetycznej i chciałam aplikować do firmy Pana Łukasza. Po opiniach widzę, że większość osób współpracujących zadowolona. Trochę się zastanawiam jak ze sprzedażą ich produktów, bo rzeczywiście mało znana marka, więc ciekawa jestem czy nie byłoby problemu ze sprzedażą ich produktów. Dajcie też znaka co dokładnie z narzędzi oferują? Jest przynajmniej telefon i laptop służbowy?

Była

Nigdy nie było problemu z pensja na czas. Jakieś złośliwe osoby wypisują te brednie. Owszem marka premium, choć mało znana w Polsce. A firma już nie taka premium, opiekun marki premium z podstawą najniższej krajowej. Słabe

Emilia
@Była

czy do tej podstawy jest jeszcze jakaś premia? I czy poza tym macie jakieś benefity pozapłacowe? Skoro to marka premium to może jest coś takiego?

Pierwsze komentarze to jakieś złośliwe pomówienia, zawsze było naprawdę spoko ????????

Dominika

No to chyba brzmi nieco bardziej pozytywnie. ;) A wiadomo czym one mogłyby być spowodowane w takim razie?

KANDYDATKA

Czesc. Mialam niedawno rozmowe na opiekuna marki w tej firmie. Produkty ciekawe, branza beauty, niby ciekawie sie zapowiadali, ale znajoma mi odradza. Czy to prawda, ze BW Lukasz Busma ma problemy finansowe i zajecia komornicze? Troche sie obawiam przyjac propozycje pracy, bo moze sie okazac, ze nie beda mieli mi z czego zaplacic. Ktos cos? Prosze o pomoc w potwierdzeniu info.

Jak najdalej
@KANDYDATKA

Posłuchaj znajomej.... Trzymaj się z daleka

Dawna opiekunka
@KANDYDATKA

Nie polecam. Mam bardzo złe wspomnienia.

Coco
@KANDYDATKA

To prawda ma zajecia komornicze problemy finansowe i generalnie nie płaci na czas, nie polecam.

Danuta
@Coco

Nie płaci na czas? Z jakimi opóźnieniami w takim razie trzeba się liczyć? Finalnie jest rozliczone z pracownikami wszystko czy jednak u pracowników też się zadłużają?

Zuzanna

Chciałam zapytać czy w tej firmie nadal panuje taki chaos odnośnie braku terminowości?? Bo na to narzekaliście.

@Zuzanna

Co prawda nie mogę się wypowiedzieć na temat tego jak jest teraz, lecz gdy pracowałam w firmie, nigdy nie było opóźnień odnośnie wypłat wynagrodzenia, zawsze na czas i było to skrupulatnie wykonywane. Zajęć komorniczych w 2020 również nie mieli, więc nie wiem skąd taka plotka. Osobiście nigdy nie byłam bardziej zadowolona z klimatu i atmosfery, jaka panowała w firmie. Ze względów osobistych musiałam zrezygnować z pracy.

Aleksandra
@123

a nie masz może tam jeszcze jakiś znajomości a potwierdzić lub zaprzeczyć tym plotkom?

BYŁA

NIE POLECAM. Mają zajęcia komornicze. Problemy z płatnościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Beauty World Łukasz Busma - Tychy

• Jak się pracuje w Beauty World Łukasz Busma?

Zobacz opinie na temat firmy Beauty World Łukasz Busma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beauty World Łukasz Busma?

Beauty World Łukasz Busma
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zofii Nałkowskiej 3 lok. 29
    43-100 Tychy