Linia

Canpack lipa juz lepiej isc do lidla bo niema huku ani smrodu

yoyo

Hahaha a masz jakieś poparcie?

Hgw

Masakra maja idź do wróżki a nie dręcz na forum tymi głupimi pytaniami. Astrologia teraz w modzie. A Ty napewno jestes z tych PR więc zrób wszystkim przysługę i zadzwoń do wróża Macieja z tv..

Linia 9

Can pack to jedna wielka lipa i male place

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
Linia 9

A jedzcie sobie barany na wycieczke mam to w d.... A ja sobie pojade gdzie chce i sam niz z taka cholota ktora nie wie jak sie zachowac

Rotredbull

Jak mozna bylo dzisiaj sobie poczytac w dziale ogloszen socjalnych systemu Wiera, po pierwszej turze wycieczki do Rumunii bardzo duzo uczestnikow bylo niezadowolonych z organizacji tejze wycieczki. Tak to bywa jak cholota dostaje cos za darmo , jakby jeden czy drugi ,,gownozjad,, czy ta czy inna ,,pinda,, zaplacili i pojechali za ,,swoje,, wszystko pewnie byloby CACY. Przed wyjazdem byl dostepny opis wycieczki i caly program z ktorego wynikalo ze jest to wycieczka objazdowa a nie plazowanie czy zwiedzanie jednego miejsca. Cholota myslala ze za 34 zeta , czy tez 74 zl beda ich witac szampanem za 100 euro i transportowac po kraju helikopterem lub w najgorszym wypadku wozic Maybachami . Jak ,, gownozjadzie,, czy ,,pindo,, ci nie pasowal program wycieczki trzeba bylo sobie wykupic za 5 tysi oczywiscie euro Malediwy , dominikane, hawaje czy inne i zwiedzac lub plazowac . Tak ale te 5 tysi trzeba najpierw miec a po zaplaceniu rat kredytow nie zostaje pewnie wiecej jak 500 zl. Takze mordy w kubel i nie wybrzydzac szmaciarze ! . Jednistce organizujacej wycieczki czy inne imprezy radzilbym na przyszlosc bardziej przeswietlac CHOLOTE zapisujaca sie w/w . Ciekaw jestem czy bardziej narzekala cholota z Brzeska , czy darmozjady wybitni ,,specjalisci ,, wszystkich profesji swiata z Krakowa .

Zły
@Rotredbull

Ty głui zasrańca nikt ich nie prosił o organizację wycieczki ,była ankieta i większość była za nie organizowaniem wycieczki tylko pikniku rodzinnego . Wsadźcie sobie takie wycieczki głęboko w d... bo tylko biurowce na to jadą bo ich stać żeby osobę towarzyszącą zabrać a zwykłego robola nie .Poco ta ankieta była robiona co wy sobie jaja z nas robicie ,kiedy ten piknik będzie.

obsrywator
@Zły

Wam piknik zrobić? Tak i zaraz po pikniku ktoś powie dlaczego ja miałem jeden komplet tj ,Kiełbasa.szaszłyk,piwo na całą moją rodzinę to mało.I kawaler ma tyle samo.A po całej imprezie Zakład Pracy zapłaci za demolkę jak to było swego czasu w Borku,zarzygany plac zabaw i wyłamane drzwi.Ludzie jak ktoś nie umie się zachować ,nie umie się kulturalnie napić alkoholu jak to było na Arenie w KRK to niech siedzi w domu i wali 8 piwo i wymiotuje gdzie popadnie.Nie w domu to gość jest pantofel ale jak urwie się z łańcucha to szaleje na max. Oj dzikusy zastanówcie się co robicie....

Matrix
@Rotredbull

Z takimi jak ty Wlad IV Palownik poradzilby sobie. Przygotowalby dla Ciebie niezaostrzony pal i stare szkapy. Znasz chyba historie na tyle by wiedziec kim byl.

Hgw
@Rotredbull

Ej poprawnie brzmi gównojad. Kurde, ja już pisać to poprawnie. Może i masz trochę racji. Ale zauważ, że cokolwiek byś nie zrobił czy nie zorganizował i tak część uczestników będzie narzekać. Zawsze tak jest. Różne wymagania i potrzeby. Program programem a część i tak chce po swojemu. Forma i treść wypowiedzi jest jednak bezzasadna i obraźliwa. Kultury troche. Wiesz to że nie wszystkich stać na wyjazd za 5 tys na wakacje to świadczy tylko o firmie. Marne zarobki i tyle. A pieprzenie o dobrach jakie daje to tylko propaganda. Daje zatrudnienie i zarobki by przeżyć. To tyczy się oczywiscie pracownikow na linii.

Poszukujący

Pytanie do BZP. Czy nikt z pociotków nie chce stanowiska Specjalista ds. administracji sprzedaży bo widzę że termin aplikowania na to stanowisko przedłużono.Wymagania daliście spore,a i tak prace dostanie ktoś bez wykształcenia takiego jak w opisie. A może nie ma wystarczającej liczby kontrkandydatów,tzw .Figurantów. Jestem tego pewien. Ale ja nie płacę za ta prace i mam na to wy ...walone. Na układy nie ma rady.

Do pociotków.
@Poszukujący

Przerasta to możliwości pociotków pewnie się taki pociotek jeszcze nie urodził.A jak już ktoś obejmie to stanowisko to nie na długo.

qwerty

Wielkie dzięki.

Elegancik

To co sie dzieje w cp to jest hanba bo w werner kenkel tego niema poprostu cp wykorzystuje ludzi na produkcji ale niema sie co dziwic bo ludzie to barany

qwerty

A możesz coś więcej napisać o dtp ? Takie ironiczne polecanie czy ?

Elegancik

WERNER KENKEL jest lepszy od tego cp fpn to jest potwierdzone

kadrowa
@Elegancik

To na co czekasz ? Droga wolna. Wypowiedzenie i jesteś wolnym człowiekiem.

do kadrowa
@kadrowa

Ej kadrowa nie bądź taka cwana. Miesiąc temu jeden pracownik L2 jak poszedł się zwolnić to Góral -Rolnik miał wielki problem żeby dać Mu za porozumieniem stron. Czy jak wcześniej chłopaki wyjeżdżali do Rexamu to musieli porzucać pracę bo nie dostali za porozumieniem stron. Teraz tak piszesz ,,Droga wolna. Wypowiedzenie i jesteś wolnym człowiekiem." A jak przyjdzie co do czego to macie wielki problem.

Czesław K.

Od stycznia 2017 planowane są kolejne podwyżki dla najmniej zarabiających ....... bo minimalne wynagrodzenie wyniesie 2000 zł

C

W can pack dobre zarobki mają tylko (usunięte przez administratora) typu hutnicy . Nowa dostawa wazeliny robi robotę. Jadą jadą tiry a w naczepie nowa dostawa 24 tony wazeliny .

Elegancik

Cp fpn wykorzystuje ludzi na produkcji ale ludzie sa sami sobie winni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elegancik

Wyplate wezme w cp fpn to nic nie moge kupic poprostu lipa bo nie stac mnie na nic a w biedronce lidl jest cicho spokoj i nie smierdzi

zainteresowany

No to nie tak źle placą nowo przyjętym w FPN-ie na puszce aluminiowej a na puszce stalowej w Pol Am Packu,juz chyba ta nazwa nie funkcjonuje?Tam najniższa krajowa przez pośrednika,agencję pracy.Niby całość to Can Pack a na stalowej puszce brutto się mniej zarobi niż na aluminiowej netto. Ciekawe jak to kiedyś w Tarnowie będzie wyglądało,kilku doswiadczonych pracowników pewnie z Brzeska zostanie przeniesionych a reszta bedzie pewnie pracować,szkolić się za najniższą krajową,zatrudnienie przez pośrednika,agencje pracy tymczasowej. Nie wie ktoś kiedy ruszy jakiś nabór do Tarnowa?Jakieś tam ogłoszenia sie pojawiły juz kiedyś dla elektryków,automatyków a co z pracownikami produkcyjnymi?

fifi

Jest - tylko na konkretnych stanowiskach tzn. od mistrza w górę. Na produkcji, kj, czy w laboratorium zarobki kiepskie.

Elegancik

Nawet jak by mnie zwolnili to bym nie zalowal bo wszedzie tyle zarobie a nie wyobrazam sobie tu pracowac majac 50 lat przeciez to niemozliwe

Jawor

Czemu ludzie z cp jezdza takimi starymi autami bo jak stoje na autobus to widze czyzby tak slabo placili !!!!!!!!!!!!#!

Majster puzia linia 2 doigrasz sie bo strasznie kapujesz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 352.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 326, z czego 50 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku