Opinie o Md-Bud Michał Dróżdż w Godowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Md-Bud Michał Dróżdż. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Md-Bud Michał Dróżdż o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Md-Bud Michał Dróżdż w Godowo

Czy jest możliwość pracy w Md-Bud Michał Dróżdż na część etatu?

ADAMS Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i łajdak który przebija wszystkich (usunięte przez administratora)

Stargardzianin

Oszust oszukuje ludzi właśnie to poszukuję bo chce odzyskać swoje zarobione pieniądze z mojej wiedzy wynika że podrabia dokumenty urzędowe o bankowe mam dowody na to jeśli ktoś chce odzyskać pieniądze zapraszam do konwersacji Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić pracownikowi

Azx
@Stargardzianin

A jak chcesz to zrobic ? Na ktorej budowie zaczynales ? Odzyskac pieniadze? To chyba walka z wiatrakami

Stargardzianin
@Azx

Poprosił zjechać się wszyscy tym którym zalega z pieniędzmi

A

Dobry pomysl

Sara
@Stargardzianin

Jak chce ktos namiary na pana Michała to ja bardzo chetnie udziele informacji osobiscie o tym czlowieku. I powiem gdzie przebywa obecnie????

galanonim
@Sara

Cześć. Czy mógłbym prosić o informacje o tym człowieku jakie posiadasz? Gdzie można go znaleźć, gdzie obecnie pracuje itd.? Mój mail galanonim0101@op.pl

ADAMS Nowy wpis
@Sara

Bardzo proszę o wszelkie informacje na tamat tego (usunięte przez administratora) Jak możemy się skontaktować.

Walczcie!

Ludzie, dlaczego Wy nic nie zrobicie w sprawie (usunięte przez administratora) tego typa?! Z tego co czytam po różnych grupach, jest Was kilkadziesiąt (usunięte przez administratora) osób! Piszecie, że podrabiał dokumenty z ZUS, wyrabiał pieczątki podszywając się pod ZUS, podrabiał dokumenty urzędowe, bankowe, nigdzie nie zgłaszał Waszych umów, nie wypłacił Wam pieniędzy itd.itp. Idźcie do ZUS zgłoście (usunięte przez administratora) idźcie do innych urzędów z tymi dokumentami- na pewno zainteresują się podrabianiem dokumentów z niby ich pieczątka, idźcie do prokuratury! Jest Was tyle osób, powołujcie siebie na świadków, złóżcie pozew zbiorowy. Idźcie do prawnika, niech Was poprowadzi! Dobrze znam tego osobnika, wiem co to za wyrachowana, bez skrupułów osoba, która każdego (usunięte przez administratora) przy najmniejszej okazji, a rodzice kryją jego obrzydliwe poczynania i udają że nic się nie dzieje! Nadal mieszka z rodzicami w Godowie i często porusza się na terenie Maszewa! Śmieje się wszystkim w twarz, bo nikt nic z nim nie robi! Ja zacząłem! Uwierzcie, że to nic trudnego mając dowody w rękach, tylko nie można odpuścić! Może pieniędzy Wam nie odda ale dostanie wyrok i „zapłaci” za swoje kradzieże i (usunięte przez administratora) i przestanie śmiać się w twarz! Powodzenia!

Danuta
@Walczcie!

z tego co czytam to firma jest wykreslona juz z rejestru krs wiec nie wiem czy cokolwiek moga poszkodowane osoby zdzialac ?

Walczcie! Nowy wpis
@Danuta

Mogą. Nie ma to znaczenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Md-Bud Michał Dróżdż? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zst

Michał to totalny (usunięte przez administratora) jest teraz ukrywa się bo duzo ma długów niewiem ma te chwile czy dalej ma tą firmę jeśli nie to cieszę się że już nikogo Nie oszuka omijać z daleka jeśli kogoś bedzie chcial zwerbowac (usunięte przez administratora) daje podrobione ubezpieczenie i jakąś rzekomą umowę i jest nie wypłacalny kręci kłamie i pr9buje zastraszyć i gra mafioze co mu nie wychodzi za bardzo bo na mój widok ucieka a przez telefon (usunięte przez administratora) a w realu (usunięte przez administratora)no nic takie zycie

Jasiek

Skąd pochodzą takie informacje, że firma upadła? Czyżby konkurencji zależało?

Wiktoria

To prawda ze firma już nie działa i jest zgłoszony upadek?

Ola

@bankier faktycznie zamknęli tą firmę?

@bankier

LATO @Lato Lato piszesz że "Michał kopiuje dowody osobiste pod pretekstem zatrudnienua w jego firmie. Później zaciąga przez Internet szybkie pożyczki na dane z dowodu pracownika"?!To jest totalna bzdura! Internetowe szybkie pożyczki/chwilówki i środki Przelewane są na konto wnioskodawcy!Weryfikacja danych konsumenta to niezbędny punkt towarzyszący składaniu wniosku pożyczkowego. Firmy pożyczkowe stosują to narzędzie jako podstawowy środek bezpieczeństwa. Można się w ten sposób upewnić, że wnioskujący o pożyczkę posługuje się prawdziwymi i przede wszystkim – własnymi danymi osobowymi.Przeprowadzenie weryfikacji swojej tożsamości i używanego konta bankowego, jest przelew weryfikacyjny. Dokonując symbolicznej transakcji w postaci przelania na rachunek bankowy pożyczkodawcy 1 grosza, konsument potwierdzał swoją tożsamość przy pomocy swojego rachunku bankowego lub przez kontomatik.Podczas ubiegania się o pożyczkę, należy wybrać swój bank i zalogować się na swoje konto następnie, skanowane są dane zawarte w naszym koncie bankowym po zalogowaniu się do internetowego rachunku. System automatycznie skanuje znajdujące się informacje. W ten sposób, Kontomatik jest w stanie nie tylko przetworzyć dane osobowe pożyczkodawcy (imię, nazwisko, adres), ale i pomóc w początkowej ocenie jego zdolności kredytowej. System zaprogramowany jest tak, aby sprawdzić ostatnie transakcje dokonywane na koncie w danym okresie (np. ostatnich 3 miesięcy).Po przeskanowaniu ważnych danych, są one integrowane i porównywane z wnioskiem pożyczkowym. Daje pożyczkodawcy możliwość wykorzystania wszystkich potrzebnych danych od konsumenta, by ocenić jego możliwości finansowe. Przykładowo, po weryfikacji przez Kontomatik sprawnie można sprawdzić dane pożyczkobiorcy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej (BIK).TO JEST BZDURA CO PISZESZ I MASZ BRAK POJĘCIA

@@bankier

Jeśli ma się dowód w ręku oszusta to można założyć konto bez wychodzenia z domu a przelewy można robić sobie jak się chce wiedz wirtualna weryfikacja jest zawsze możliwa mając dowód w ręku lub jego kopie ja też zostałem (usunięte przez administratora) naszczescie nie dałem dowodu poprostu (usunięte przez administratora) i tyle i do tego (usunięte przez administratora) czekam aż nadejdzie ten piękny dzień że wpadnie mi w ręce

@bankier

Firma jest już zamknięta.Właściciel ogłosił Bankructwo Upadłość Konsumencką.

Lato

Ludzie (usunięte przez administratora) Was przed tym człowiekiem. Michał kopiuje dowody osobiste pod pretekstem zatrudnienua w jego firmie. Później zaciąga przez Internet szybkie pożyczki na dane z dowodu pracownika. Uważajcie i bądźcie czujni. To (usunięte przez administratora) Wyludza pieniądze, nie płaci ludziom, podraba dokumenty m.in. A1 i umowy. Idźcie na policję i zgłaszajcie sprawę do prokuratury. Nie dajcie się mu okradać. To podły człowiek.

Obecnie coś dzieje się w firmie Md-Bud Michał Dróżdż w miejscowości Godowo? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne info odnośnie Md-Bud Michał Dróżdż, napiszcie co u nich słychać!

Azx

Wszystkie papiery podrobione. Zero bhp zero szkolenia do pracy na wysokosci (prace alpinisyczne) placi do momentu kiedy trwa kontrakt za ostatni miesiac nikt nie dostaje kasy Pan Michal wciska kity że przelew zrobil i to nie jego wina ze kasa nie doszla jak on to mowi MASZ (usunięte przez administratora) BANK. UMOWA zlecenie wystawiona nie odprowadzone zadne skladki bylem w PUP nic nie ma w systemi. Oj duzo by gadac

@Azx

Dokładnie tak, wszystko jest fikcyjne i podrobione. Dokumenty drukuje sobie sam i dostarcza je do SiM (usunięte przez administratora) Sam w Polsce ma długi w wielu bankach. Jest bankrutem któremu co rusz Banki zajmują konta. Jego ojciec założył na siebie konto aby z sim Fassaden wpływały pieniądze i nie zabierał mu komornik. Takze to cala rodzinna gierka. Od przychodu nie odprowadza podatków i vatu. Cała kasa wydaje na kasyna, kobiety, używki, hotele i zabawe. Cały czas zatrudnia ludzi, A jak Ci orientują się że ściemnia i nie wypłaca pieniędzy to wtedy ich odsyla do Polski i ucina kontakt. Proponuje napisać do niemieckich urzędników i wezwać kontrolę. (usunięte przez administratora) nikt nie ma ubezpieczeń. Nie daj Bóg coś się stanie na wysokości i rodziny oraz pracownik leży w długach. A Michał wtedy wypiera się że to jego pracownik.

Doskonale znam sposob działania Michała. To (usunięte przez administratora) który założył działalność (usunięte przez administratora). Zatrudnia na podrobione A1 pracowników. Co gorsza firma SIM Fassaden z która współpracuje czyli Ali i jego syn Marcel o dziwo tego nie widzą. Systematycznie wypłacana Michałowi pieniądze na konto, a pracownikom wmawia że jeszcze nie dostał lub że chwilowo Ali wstrzymał itd itp. Człowiek powinien siedzieć. Jego rodzice mieszkający w Godowie to kryją i udają że nic nie wiedzą. To podły człowiek który nie ma sumienia. Mnie się udało odzyskać pieniądze, niestety sposobem. Wiem że (usunięte przez administratora) wielu ludzi. Widziałam listy z nazwiskami osób rzekomo zatrudnionych. W Hamburgu ludzie mieszkali w dwóch barkach na placu gdzie wiecznie obiecywał normalne mieszkania. Szkoda słów. Najlepiej donieść na niego w ZUS i US. Bo firma MDBUD jest fikcyjna i nie opłacana. Potrzebował papierów by pokazać w Hamburgu że ma działalność, A nikt ju dalej nie wnikal jak faktycznie działa. Michała można spotkać często w Hamburgu przy sim Fassaden oraz w Godowie u rodziców. W 4 oczy zaczyna panikowac i oddaje pieniądze. (usunięte przez administratora) Zresztą o czym tu mówić jak (usunięte przez administratora) nawet swoją rodzinę pożyczać pieniądze I nie oddając oraz zatrudniając ich w Hamburgu i nie płacąc mówiąc że źle pracowali.

Ola

Jeden wielki (usunięte przez administratora) cwaniak i ściemniacz!!! My wysłaliśmy przedsadowe wezwanie do zapłaty. Oczywiście nieodebrane. Wiec sprawa skończy się niedługo w sądzie. Czy ktoś już z państwa toczył z nim sprawę w sądzie?

Witam, ja też miałem problem z tą firmą. Jeśli ktoś może pomóc, to będę wdzięczny. Sam także podzielę się informacjami, które posiadam. Myślę, że wspólnymi siłami uda się coś zdziałać. Proszę o jakieś namiary.

Kamila
@Paweł

Witam.. Również z mężem i parą znajomych mamy problem z Michalem i odzyskaniem od niego pieniędzy za pracę.

Łukasz

Czy komuś udało się cos załatwić w tej sprawie ?

Krystian

Oszust kłamca nie wypłacany

Zostaw merytoryczną opinię o Md-Bud Michał Dróżdż - Godowo

• Jak się pracuje w Md-Bud Michał Dróżdż?

Zobacz opinie na temat firmy Md-Bud Michał Dróżdż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Md-Bud Michał Dróżdż