Opinie o BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak w Poznań

kaasia

Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Wiele obietnic składanych na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety na wypowiedzeniu ich się kończy. Pracodawca, który często miewa swoje "humorki" negatywnie wpływa na pracę w tej firmie. Trzeba trafić na jego dobry dzień, żeby nie myśleć o przetrwaniu do 16 nastej.

Paulina Nowy wpis

Super ludzie. Zarówno Pani B jak i Pan M dbają o pracowników jak i atmosferę.

były pracownik Nowy wpis

Szkoda psychiki na prace w tym miejscu i z tymi ludźmi. (usunięte przez administratora) to jakaś porażka, często miewają swoje humorki, bezpodstawnie oceniają, co nie pokrywa się kompletnie z prawdą. Biuro nie jest przystosowane do komfortowej pracy. Brak zaufania i pełna kontrola pracowników, m. in poprzez otwarte drzwi "szefostwa", dzięki czemu słyszą każdą rozmowę z klientem. Brak szacunku z ich strony. Wypowiedzieli ze mną umowę z dnia na dzień podając durną przyczynę.. Śmiech na sali i wyrazy współczucia dla osób które tam jeszcze wytrzymują

Nikola Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Prowadzący działalność gospodarczą są osobami niepoważnymi. Pracodawcy zwalniają pracownika z dnia na dzień bo zatrudnili więcej pracowników planując zostawić tylko część osób zatrudnionych. Czyli zatrudniają cię ale nie ma dla ciebie miejsca.To jest skrajna nieodpowiedzialność, traktowanie pracownika jak jakiś żart. Za równo pani B jak i pan M, swoje racje oderwane od rzeczywistości które mijają się z prawdą. Nie wspominają o tym, iż wszystkie bajki które wciskają na rozmowie kwalifikacyjnej i późniejszych szkoleniach całkowicie mijają się z prawdą.

kaasia Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Dziennikarz - Redaktor wydawały Ci się najkorzystniejsze?
wero

Profesjonalizmu w tej firmie BRAK. Prowadzi ją małżeństwo, które nie potrafi rozgraniczyć życia prywatnego od zawodowego, przez co pojawia się wiele niejasności, brak odpowiedniej komunikacji, wzajemne wtrącanie się w rozmowę.

filip

Niesprawiedliwe ocenianie, porównywanie, (usunięte przez administratora)pracowników. Pan M, który jest pracodawcą wymyśla niestworzone teorie, niezgodne z prawdą, takie które jemu pasują. Nie liczy się ze zdaniem pracowników. Kłamca jakich mało. Na rozmowie mówił co innego, niż wyszło w rzeczywistości. Wiele obiecuje, nic z siebie nie daje, za to wymaga nie wiadomo czego.. Porażka

bp

Przesadna kontrola, tłumaczenie się ze wszystkiego, brak zaufania ze strony pracodawców, nie polecam. Nie tak powinna wyglądać współpraca.

XYZ

·możliwość zdobycia doświadczenia, stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ·stabilne warunki zatrudnienia ·pracę w przyjaznej atmosferze To wszystko oferuje BM Media w ogłoszeniu o prace. W rzeczywistości jest totalną ściemą, żaden z powyższych punktów nie został spełniony podczas mojej pracy w tej śmiesznej firmie.

krzysztof r

Firmę prowadzi grażyna i janusz biznesu. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem! KR

M

Zarobki.. .żałosne. Zresztą,jak wszystko. Nie polecam

A.
@M

Czy możesz napisać coś więcej? Jakiś czas temu widziałam ich ogłoszenie do działu sprzedaży, ostatecznie nie wysłałam cv, ale się nad tym zastanawiałam.

Zostaw merytoryczną opinię o BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak - Poznań

• Jak się pracuje w BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak?

Zobacz opinie na temat firmy BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak
  • Pl. Andersa 7