Opinie o Piotr Kamiński Voltapack w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Kamiński Voltapack. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Kamiński Voltapack o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kamiński Voltapack w Poznań

Mikele Nowy wpis

Co za poje ny pracodawca. Dawno takiego idio nie spotkałem, firma jedzie na długach i tylko mnie dziwi dlaczego jeszcze nie padła. Komornik się do nich dobrał ponoć.

Jolanta Nowy wpis
@Mikele

A czemu aż tak go obrażasz o te problemy finansowe chodzi czy coś innego jeszcze?

january Nowy wpis
@Mikele

Dobrze wiedzieć. Chcialem kilka maszyn kupic ale jednak co w branzy mowia to prawda. Wezme od ATS maszyny.

antalo Nowy wpis
@january

I dobrze zrobisz. Bandall sie jeb ie. serwisu brak a aczesci 150%drozsze jak od producenta. byl serwisant nie jeki leszek, i ten czlowiek to tragedia, nic nie zalatwil, nie naprawil a maszyna w gorszym stanie nic przed serwisem. jak dla mnie to nawet na kierowce sie nie nadaje. przez takiego patalacha jestem sporo stratny przez przestoje tej maszyny,

W firmie Piotr Kamiński Voltapack niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Serwisant. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4400 .

alfredo Sp z. o.o.

Niestety takich zarobków nie uswiadczysz, chyba ze bedziesz miał częste wyjazdy po całej polsce, które nie są w żaden sposób skoordynowane a tym bardziej jesli dowiadujesz sie bedac w trasie ze masz jeszcze jechac na drugi koniec wojewodztwa. To w tedy z duża iloscia wyjazdow to masz mozliwosc taka. Ale to co na rozmowie oferuja i nawijaja na uszy to mija sie z prawdą i to grubo. szczegolnie ten gruby szef. zreszta syn nie lepszy. Jesli juz chcesz aplikować to bardzo uwazaj co mowisz. a jak zaczniesz pracowac to bardzo uwazaj co robisz i co mowisz bo jest jeden pracownik wlazidup bez wyksztalcenia i umiejetnosci LEchU j ale za to bardzo ladnie donosi na kogos.

przypadkowy

Miałem styczność z tym panem. Wyjątkowo arogancki i nieprzyjemny człowiek. Dobrze, że nie mam z nim kontaktów zawodowych ani towarzyskich

Grażyna
@przypadkowy

Hmm, piszesz, że miałeś styczność tylko... Czy warto oceniać człowieka tak po pierwszym wrażeniu?

@Grażyna

Właśnie. Może miał zły dzień? Dziwne że ludzie tak od razu kogoś oceniają. Choć z drugiej strony jak się z klientem pracuje to sorry ale taka praca i umieć zachować się trzeba... Dzięki przypadkowy za info.

ane

nie polecam pracy tutaj, niska pensja- bardzo duze wymagania.... niestety niemile pretensjonalny wlasciciel/ szef... na rozmowie superlatywy a jak juz pracujesz to pretensje o wszystko. praca ciezka i pod stresem..

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kamiński Voltapack - Poznań

• Jak się pracuje w Piotr Kamiński Voltapack?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Kamiński Voltapack tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Kamiński Voltapack?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr Kamiński Voltapack?

Kandydaci do pracy w Piotr Kamiński Voltapack napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr Kamiński Voltapack
  • Gruszkowa 13 lok. 2