Opinie o Maciej Dobkiewicz M-Cars w Psarskie

Maciej Dobkiewicz M-Cars
1 2 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Co wchodzi w socjal Maciej Dobkiewicz M-Cars?

TakNie
Piotr Skowron Nowy wpis

Bardzo fachowa i uprzejma obsługa klienta. Właściwa diagnoza i szybka naprawa auta. Jestem stałym klientem od kilku już lat i kilku samochodów. Wcześniej miałem do czynienia z innymi warsztatami naprawy aut, ale po dwu lub trzech naprawach rezygnowałem z usług. Tutaj zostałem bo przekonałem się, że oddaję moje auto i moje bezpieczeństwo we właściwe ręce!!! POLECAM!

Tak1Nie
B.SkwD Nowy wpis

Profesjonalizm i rzetelność! dlatego firma jest warta zarekomendowania. Usługa została wykonana profesjonalnie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Solidna obsługa, uczciwość i indywidualne podejście do klienta świadczą o tym że samochód jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

Tak1Nie

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Maciej Dobkiewicz M-Cars w mieście Psarskie? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Maciej Dobkiewicz M-Cars. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Maciej Dobkiewicz M-Cars - Psarskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie