Opinie o Sajan Transport Sp. z o.o. w Wyrzeka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sajan Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sajan Transport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sajan Transport Sp. z o.o. w Wyrzeka

Szofer Nowy wpis

Niewiem jak w tej firmie jest ale wiem jak jest u waszego byłego kierowcy ktory stal sie wielce prywaciarzem.gosciu z Malachowa K.J.proponuje ominąć DZIADA z daleka.auta szroty (usunięte przez administratora)

Próbuję sie zorientować ile można tu teraz zarobić, bo chcę zmienić pracę i porównuję oferty. Ktoś pomoże? Chodzi o kierowcę kat C+E. Jakąś starą ofertę znalazłem i płacili wtedy 7-9 tys. Było to trzy lata temu, więc ciekawe na ile te kwoty się zmieniły?

Rafał Nowy wpis

Na stronie firmy w zakładce kariera jest wpis że jak się szuka pracy jako kierowca to żeby wysłać CV na e-maila. Chciałbym dopytać w jakim systemie teraz pracują kierowcy C+E? Można sobie ustawić trasy tak żeby w każdy weekend być w domu?

Piotr Nowy wpis
@Rafał

Systemy pracy to 4 na 1 lub praca ciągła.

lukaek

W firmie coś się zmieniło? Widzę że szukają do pracy, aktualnie to normalna praca czy remonty na drodze i ponadprzeciętne wykorzystanie czasu pracy? Pracują tu może jeszcze jacyś Polacy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sajan Transport Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Wanda

Tu ktoś widzę na forum się bulwersuje o usuwanie komentarzy. Podobno według tej osoby wykorzystywany jest w firmie człowiek na aż 130% i w sumie praktycznie nic z tego wysiłku nie ma, no chyba, że "kebaba". ;) Nie wiem ile w tym prawdy, ale czy serio w firmie jest taki pseudo wyzysk? Trzeba się narobić ponad normę, bo jak nie to się wyleci?

Grześ

Pracowałem przez chwilę i osobiście nie polecam, w kilku zdaniach opiszę co i jak. Byłem kierowcą kat C+E, zarobki rozliczane były z przejechanych km. W pierwszym tygodniach zrobiłem kilka razy Polska-Francja-Polska + nocne linie po kraju, po czym przyszło do wypłaty to już pojawiły się problemy, jednak udało się wszystko sprostować, podobno panie w biurze coś źle naliczyły, no cóż zdarza się. Kolejny miesiąc był Benelux, Francja pokręciłem się po Niemczech i wróciłem do kraju, wszystko inaczej niż ustaliliśmy po prostu nastawał weekend i nie było powrotów, szkoda że nikt nie pytał nawet czy mam jakieś plany bo przecież przed wyjazdem ustaliliśmy na ile wyjeżdżam. Kolejny miesiąc to Niemcy + krajówka w nocy, to też miesiąc wypłaty no i niezgadnięcie co się stało wypłata znów się nie zgadzała, kiedy poszedłem do szefa to wyjaśniać to usłyszałem że przecież jeżdżę autem z lodówką lepszym od innych, mam webasto, którego mogę używać kiedy chcę więc mogę zarobić te kilka groszy mniej. Po tych słowach wiedziałem że to już koniec mojej kariery w tej firmie, wkrótce rozstałem się z pracodawcą.

Zenek
@Grześ

Ty kolego ale jesteś bajkopisarz iż firma nie posiada transportu liniowego w kraju w nocy , ani nie ma tras PL-F-PL , a lodówka i webasto jest w każdym aucie, Masakra a przede wszystkim nie ma szefa tylko jest Szefowa

Wanda
@Zenek

Ale Zenek żeś kolegę wyjaśnił w jednym zdaniu.xd Dobrze, że są tu ludzie, którzy jednak weryfikują pewne treści, bo faktycznie w tych wpisach można kłamać jak z nut. Czyli wszystko, co napisał to nieprawda? Nie zdarza się, żeby ucinali z wypłaty za jakieś pseudo udogodnienia?

Moje pytanie po co ta strona skoro są notorycznie usuwane komentarze !!!! Było dużo więcej prawdziwych i rzetelnych komentarzy ale zostały usunięte tak właśnie działa ten portal!!! UWAŻAJCIE NA TA FIRME NAPRAWDE CO TAM SIE DZIEJE ZA DUZO BY OPISYWAC ALE ODRADZAM WSZYSTKIM !!! Wykorzystają człowieka na 130 % w zamian postawi Pan J. kebaba ......

Barbara

Komentarze zostają usuwane przez adminów tylko jeśli naruszają regulamin.

fifi

Firmie pogratulować mogę utraty certyfikatu rzetelnej firmy, czyżby pojawiły się długi?

Barbara
@fifi

Skąd masz takie informacje? Zaciekawiło mnie to bardzo, rozwiniesz o co chodzi? Pracowałeś w tej firmie? Potwierdzasz te żale poniżej, serio taki brak szacunku do pracownika?

Krystian

@elo w jaki sposób czujesz brak szacunku?

Elo

Firma tragedia, odradzam szef ma tylko dobrą gatke ale brak szacunku dla pracownika i (usunięte przez administratora) itd to podstawa w tej firmie.

Bla bla bla

Prócz magnesow i pinow dostajesz jeszcze Harrego Pottera aby czarowal Ci czas pracy. Ludzie w jakich wy bajkach żyjecie. A no tak bajka nazywa się życie w której niestety trzeba pracować. No tak za km się płaci, A co Ty myślałeś? Stałe pensja i 3000 km w miesiącu? W jakim Ty świecie żyjesz? A no tak w bajce zapomniałem. Zapraszam do mnie do firmy, gdzie pracuje 10 lat. Też jest w okolicach Śremu. Spedytor Ci dzwoni wieczorem, że o 6 rano na bazie po auto A za powrotem czekasz czasem dwa dni i co? Jest ok taka praca. Załóż firmę sobie transportową i zobaczysz jak to jest. Ja jeżdżę i zarabiam i mi to pasuje A nie marzę. A jak Ci tak ciężko na magnesie czy minucie to po co tego używałeś. Jak rozumiem po to aby wrócić normalnie do domu. Zresztą mogłeś zaczepic BAGa i krzyknąć juhuuu mam magnez. . Ile tam jezdzileś? Pewnie miesiąc skoro takie pierdoly piszesz. Czy dłużej? To pytanie dlaczego tak długo. Pozdrawiam szerokości i czarnego asfaltu.

Super sajan
@Bla bla bla

A nie wiem czy teraz się chwalisz czy zalisz kolego to właśnie pytanie kto jest tu mniej mądry skoro siedzisz jak pies i czekasz na telefon do nocy by rano jeb.... Jak piesek grzecznie too sajan idealne miejsce do Ciebie będziesz złoty pracownik i jeszcze nie podkreślaj co chwilę bajka boo widzę że jesteś z innej bajki właśnie i później jest jak jest jak takich jak Ty jest więcej i kibicujesz dziada jak sajan tylko pochwała Ci się należy. O czym Ty mówisz jakie zjazdy do domu złota minuta żeby ładować i lecieć jak pies u sajanow byle towar dojechał A nie do domu trochę Ci się filmy poj..... Ale widzę przy dupas sajanow i wogle następnym razem polecam pisać w temat A nie się wtrącać i pisać na zlecenie dziada. A jak nie masz nic mądrego do pisania to zostań w swojej bajce najlepiej i głaskaj dziada

TrojanWirr
@Bla bla bla

O czym ty piszesz człowieku???? że też matka ziemia musi nosić na swoim garbie taki ludzi:( Właśnie przez takich jak ty są tak zwane Trans Dziady co płacą kilometrówką i na najniższą krajową ubezpieczają. Zobaczysz w wieku 60 lat prognozę emerytury to wtedy może rozumu nabierzesz bo teraz to jak na razie to nie błyszczysz inteligencją. To wszystko co piszą normalni ludzie to prawda. Pracowałem w tym bagnie na pauzach załadunki , przy przyjęciu dostajesz od razu magnes albo chipa.Hitem jest Jarek samozwańczy kierownik na Orseyu który uczy cię i szkoli jak jeżdzić na magnesie :) (usunięte przez administratora))

Merc

Witam radzę wszystkim omijać ta firmę kombinacje kręcenie i wszystko najlepiej bez karty bądź na magnesie odradzam pracy w takich warunkach jak masz swoje zdanie i odmowisz czego kolwiek tam to obraża się szef i oszmiesz przed reszta pracowników poniżanie ludzi i obrażanie..... omijać takich z daleka !!

Śremiak

Omijać ta firme szerokim łukiem , widze ze juz zadziałali i moj poprzedni post został usuniety..... wiadomo dlaczego ! Prawda w oczy kole firme Sajan. Wiec nie bede tego powtarzał tylko po prostu z daleka od tej firmy, wszystkie praktyki co lu ludzie opisali to szczera prawda : magnesy , zaladunki na pauzie , bez karty , itp.

Kierowcy

Witam , mam pytanko iż zatrudniamy się w tej firmie w 2 kiero za niedlugo i moje pytanie iż różne są komentarze i myślimy co tu zrobić, może ktoś coś więcej wie ?

Kierowca
@Kierowcy

Ja pracuje 5 lat i nie narzekam. Wiadomo że jeśli chcesz robić i jeździć to jest ok. Każdy jest wymagający. Szef ten czy inny. Tu nie ma problemu z niczym. Chcesz zaliczkę dostaniesz, chcesz być czesciej w domu to będziesz. Chcesz dużo jeździć to i będziesz na zachodzie week za który masz ekstra płacone.

Xxx

Witam też pracowałem w tej firmie za dużo by pisać o nich ale jednym słowem masakra firma żal i porażka pod każdym względem..... Po odejściu z firmy na każdym kroku utrudniają podjęcie nowej pracy ...... omijać takich dziadów

Kierowca
@Xxx

Ale jak masz takie wygórowane i zle opinie to dlaczego się nie przedstawisz hmm?

Ryszard

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem kierowców?

Super sajan
@Ryszard

Kolego polecam jak chcesz się wykończyć albo tłumaczyć BAG czemu bez karty jeździsz ...... I jak chcesz być na kilometrowce i robić przezuty po 100 A 200 km głowie polecam w tej firmie (usunięte przez administratora)kawał nie miłego gościa arogadzki (usunięte przez administratora)i myśli że jest naj we wszystkim dobrze że tylko tak myśli (usunięte przez administratora) w grupie sam cieki jak dziecko

Kiero

Witam też jeździłem w tej firmie jednym słowem kombinacje non stop tysiąca zmian przekładan milion pomysłów A najważniejsze to wyciągnąć kartę kombinować na złotej minucie jeździć A Noo I najlepszy przyjaciel magnes..... Wiecznie wyśmiewanie pracowników obgadywabie własnych ludzi którzy pracują na nich A brat właściciela J. To gość masakra wszystko na trytki najlepiej koła w aucie to do wybuchu trzeba jeździć najlepiej to by (usunięte przez administratora) z pod siebie zjadł..... A po odejściu robia opinie człowiekowi że żal cokolwiek myśleć o nich..... jednym słowem odradzam ahaa i rozliczenia za km żeby coś zarobić too trzeba duzoooo km zrobić.

Xyz

@Szofer czyli w sumie cyba jako kierowca to tu ciężko się pracuje raczej?

Szofer

Loża szyderców, zamianki, podmianki, co chwile inna naczepa, pauza bez karty, do domu busem do auta to samo i pod telefonem 24h bo zmiana planów.

Merc

Na wejściu dostajesz kamień albo pin. Merc

Damian
@Merc

Nie krepuj się podaj pin i nr manez

Zostaw merytoryczną opinię o Sajan Transport Sp. z o.o. - Wyrzeka

• Jak się pracuje w Sajan Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sajan Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sajan Transport Sp. z o.o.?

Sajan Transport Sp. z o.o.
  • Śremska 56
    63-100 Wyrzeka

Sajan Transport Sp. z o.o.