Opinie o Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex w Kraków

Daniel Nowy wpis

Dziś kupiłem Renault Scenic od Pana Stanisława, super gość mega słowny i człowiek honorowy. Stan samochodu godny z opisem. Wszystko sprawne. bardzo dobry komis gorąco polecam!

Rafał Nowy wpis

Oglądałem Opla Meriva srebrny. Piekny stan i super czysty srodek. Silnik myty bardzo dokładnie. Niestety brak płynu w zbiorniczku A pod korkiem majonez. Przez otwór było widać krzywke i krople wody na stali. Byłem z mamą bo to miało być dla niej. Osoba która nazwała się właścicielem na pytanie ile za merive z masłem pod korkiem Pan powiedział że taki stan jest od faktu że pojazd długo stoi. Prowadzilem warsztat przez 11 lat w Anglii i przez ten cały czas słyszałem różne rzeczy od mechaników w Polsce ale takiego FARMAZONU nigdy. To ma być rzetelny człowiek. Nic więcej już nie chciałem słyszeć i dyskutować. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto.

Marek Nowy wpis

Witam wszystkich nie zadowolonych! Powiem tak z Panem Stanisławem robię interesy od paru lat i jeszcze mi się nie zdarzyło abym się na nim zawiódł. Kontakt super, auta też Ok. Ludziska przecież przychodzicie do komisu aut używanych, to nie jest salon . Przy każdym używanym coś trzeba grzebnąć. Rozmawiając z Panem Stanisławem zawsze otrzymacie rzetelną odpowiedź, chyba że nie umicie rozmawiać, a pozatym każdy z was jest super fachowcem w dziedzinie motoryzacji. Obok komisu jest stacja diagnostyczna , oględziny auta to koszt 30 zł, możecie zaglądnąć w każdą dziurę. Tylko trzeba chcieć to nie jest wydatek. Podsumowując polecam komis i Właściciela ludziom rozumnym, a nie pajacom i innym obwiesiom. Pozdrawiam wszystkich beż wyjątku, a szczególnie Pana Stanisława.Ten świat dzieli się na ludzi i parapety, grunt że ci drudzy kupą nie chodza

Jolanta Nowy wpis
@Marek

No niektórzy nie rozumieją tych rzeczy i myślą, że auto będzie jak z salonu :D A czy u Pana Stanisława jest duży wybór? Bo chętnie bym się przejechała w poszukiwaniu nowego auta.

Krzysiek

Ogólnie samochodu nie kupiłem. Komis nie chciał negocjować mocno ceny niż o kilka stówek . Ceny dosyć wysokie jak na model/rocznik Stan nie jest idealny (ale to wiadomo jak przy używanych autach) Auta sprowadzane a i niektóre bez tablic nie rejestrowane wiec jak nimi wrócić do domu ?

@Krzysiek

Proszę się nie zrażać Panie Krzysztofie, trochę cierpliwości być może będziemy mieć na stanie pojazd Pańskich marzeń. U nas niech Pan nie szuka okazji cenowej, staramy się kupować okazje bezwypadkowe, dokumentując pod czas zakupu kupowane pojazdy. Sprowadzając samochody z rynku niemieckiego nie szukamy okazji, a ceny całych samochodów ostatnim czasem są również dość wygórowane. A z Klientem zawsze staramy się pod czas negocjacji dojść do porozumienia. Proszę się nie wstydzić i zapytać, co w przypadku pojazdu bez tablic, w razie potrzeby możemy takowy zarejestrować, albo dowieżć go pod wskazany adres z kompletem dokumentów do rejestracji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Klient Komisu

Ten pan to mocny krętacz . Sprzedał mi mazdę 6 twierdząc , ze był wymieniony kompresor klimatyzacji ( sam odwoził do mechanika) , a po zakupie pojechałem wymienić rozrząd oleje , a mechanik do mnie , ze do wymiany kompresor klimy bo zapaprany olejem. Mówię jak ? Jest nowy. A mechanik , ze nie jest napewno . I zanim kupi tam ktoś auto dobrze przejrzyjcie papiery . NIE POLECAM!

do klienta
@Klient Komisu

szanowny kliencie! Warunkiem zakupu samochodu było zweryfikowanie kondycji pojazdu przez zaufanego mechanika, którego wskaże zainteresowany. Samochód został podstawiony pod wyznaczoną przez klienta stację, z której pojazd wyjechał z pozytywną opinią! Jedynym mankamentem było niesprawność klimatyzacji. Niezwłocznie pojechaliśmy z zainteresowanym do warsztatu w celu sprawdzenia układu klimatyzacji. Sprawdzający mechanik stwierdził, że układ jest szczelny i posiada czynnik chłodzący, jedynie nie załącza się w kompresorze sprzęgiełko (elektromagnez). Warunkiem zakupu było sprawność klimatyzacji, którą zobowiązałem się naprawić. Zamówiłem kompresor używany, sprawny, z gwarancją rozruchową (i nie deklarowałem się, że zakupię nowy do 11-letniego auta), zresztą mam jeszcze na stanie zdemontowany. Wymiana kompresora i uruchomienie klimatyzacji odbyła się w warsztacie zasugerowanym przez klienta, na koszt sprzedającego, a "zapapranie" olejem kompresora klimy świadczy o fachowości pracownika warsztatu.

RObert

Mocno trzeba się znać na autach czy uczą na miejscu ?

Romuald

NIE POLECAM TEGO KOMISU OMIJAJCIE Z DALEKA....

@Romuald

i znowuż żadnych konkretów od pisaków Romualdzie-Mateuszu-Dawidzie.., z jakiego palca wyssane owe ogólniki? być może wyssaliście sobie nawzajem? zanim pisać bzdury i hejtować z ukrycia odwiedż i obejrzyj auta na żywo. Jeśli będzie niezgodność opisu lub twierdzenia ze stanem faktycznym - zwracam poniesione koszty dojazdu! Zapraszamy, jesteśmy tolerancyjni dla Wszystkich!

Mateusz

Cześć :) może ktoś napisać rzetelna opinie o firmie?

Mateusz

Nie polecam. Z tym człowiekiem nie warto robić interesów, chyba że chcesz stracić pieniądze i czas jak ja... ;/ Trzymajcie się z daleka !!!

DAWID

Nie polecam tego komisu. Właściciel tylko pięknie mydli oczy,a samochody tragedia...

Stefan

Również nie polecam tego komisu. Sprawdziłem pewną mazde po nr vin i miała cofniety licznik...

@Stefan

Proszę o konkrety, a nie "pewną mazdę", akurat mamy pełny wgląd w bazę danych Mazdy i można sprawdzić historię dowolnego modelu w bazie danych na całym świecie, jeśli była serwisowana w ASO! Nie wstydzimy się przebiegów, mamy na placu samochody z przebiegami 350 tys.km i są sprawne i jezdne. Nie szukamy okazji ofertowych oraz na licytacjach! Czy takowe bez powodu istnieją? Regularnie jeździmy do Niemiec, do sprawdzonych salonów, oglądamy, badamy, weryfikujemy, robimy zdjęcia kupowanych aut. Jesteśmy w pełni świadomi kupowanych aut. Nie mamy okazji cenowych, ale gwarantujemy z wpisaniem do faktury zakupu bezwypadkowości i oryginalnego przebiegu. Zapraszamy do naszego salonu!

Martyna

Czy do tej firmy są zatrudniani nowi pracownicy?

Rafał

Ten handlarz ma tylko dobre gadane . A samochody płakać się chce

Bolo

Też byłem w tym komisie same podrobione i wymalowane samochody

Lukas

Widzę Zbyszku że właściciel boi się złej opinii . Ale taka jest prawda tego komisu nie polecam!!!

Katarzyna

Może mi ktoś napisze czy firma wymaga doświadczenia w branży motoryzacyjnej,aby w ogóle startować w rekrutacji?

Krystian

Auto komis godny polecania, spełnienił moje oczekiwania ????

Justyna

Polecam

Albert

Rzetelny sprzedawca, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Staszka. Kupiłem od niego Audi A-3, auto bez żadnych wad ukrytych z oryginalnym przebiegiem. Jeszcze raz polecam!

aaaag

Mogę z czystym sumieniem polecić ten komis, zakupiliśmy samochód sprowadzany z Niemiec który okazał się w 100% zgodny z opisem z Komisu, bezwypadkowy, pierwszy właściciel, przebieg. Samochód sprawdzany przez specjalistę przy zakupie, dodatkowo był na przeglądzie oraz po zakupie dla pewności sprawdzony w ASO wszystko bez żadnej ściemy ,zgodne z opisem . Właściciel bardzo uczciwy . Papiery wszystkie przygotowane do rejestracji. Żadnych problemów

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex - Kraków

Stanisław Dutkiewicz Auto-Pewex
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Półłanki 33k
    30-740 Kraków